Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
  • 33487
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

Старый Новый год на Закарпатье!!!!/ Таьяна /…

Хочу выразить благодарность компании Там Тур за прекрасно проведенное время на Закарпатье. Первое знакомство прошло на ура, незабываемая канатка в г. Пилипец, Лумшоры с чанами и бурлящей рекой, а заповедник бурых медведей, фестиваль красного вина забыть не возможно. Спасибо большое, Тамаре Федоровне за прекрасное настроение, организацию интересных экскурсий, доброту и заботу во время поездки и (спец . кофе) вкусненько. Отдельное спасибо профессиональным водителям за легкую дорогу. Обязательно порекомендую друзьям и сама воспользуюсь. Процветания вам и до скорой встречи!!!

12 лютого 2018 13:46
хвалю / Елена Полупанова

Спасибо, Тамтуру за незабываемый отдых в Закарпатье,кто не был не пожалеете.Мы были первый раз и думаю не последний.Мы рассказали своим друзьям ,следущий раз поедим все вместе.Спасибо ,Тамаре Федоровне за симпатию и уважение.

28 січня 2018 21:48
Чудово! Новий Рік - по новому! :) / Леонід

Зустрічали Новий Рік з Тамтуром на Волині. Дуже цікаві і змістовні екскурсії по різним містам Волині. Чудові екскурсоводи. В захваті від Готелю, де провели 2 ночі - рівень "все включено" як в Турції. Запам'яталась увага Тамари Федорівни до кожного, її професионалізм. Їздили Тамтуром з жінкою колись в Берегово, ось їздили по Волині, і обов'язково поїдемо ще! Тим більше, що по грошам виходить помітно дешевше, ніж їхали б самі.

16 січня 2018 11:20
Старий Новий Рік на Синевірі! Карпати. / Танюшка

Дякую всьому колективу ТамТуру!!! Це були казкові 5 днів! Це ті місця, котрі заряджають енергією. А добре організовані поселення, переїзди та екскурсії дали змогу зробити відпочинок ще кращим! Дякую водіям за безпечне перевезення, з вами їздити саме задоволення!)

16 січня 2018 11:18
У захваті! / Світлана

Сьогодні саме повернулися з туру з Полтави- ми у захваті! Прекрасно проведене свято Різдва у Диканьці:весело, згуртовано, з піснями і танцями, з Солохою та Вакулою! Дуже добре організоване поселення в готелі (і сам готель сподобався) та цікава екскурсія Полтавою. В такі тури хочеться їхати знову і знову...Ви молодці!

8 січня 2018 23:21
Хвалити / Ірина, Люция

Ще в дорозі, але хочу написати слова великої подяки компанії "ТамТур"!!!Сподобалось все, починаючи з посадки в автобус!!! Прийом у готелі чудовий! Чітко, своєчасно,заплановані всі оглядові екскурсії! Шикарно провели час, Різдвяної вечері в колі чудових артистів, які чітко передали атмосферу повісті "Вечори на хуторі , близь Диканьки",це було щось неймовірне! Дали можливість вдосталь насолодитись українськими піснями, танцями, шутками,і навіть влаштували фотосесію з персонажами, шикарною Солохою,хитрим Д'яком! Саме місто Полтава, приємно здивувало підготовкою до Різдва! Хочу написати слова, щирої подяки керівникам "ТамТуру",бажаємо процвітання, розробки нових, цікавих турів які ми будемо підтримувати, благодарних туристів! Ми будемо і надали з вами мандрувати, а також рекомендувати Вас всім знайомим, друзям і всім кого знаємо!

8 січня 2018 19:56
Хвалить / Люция, Ирина

Выражаем огромную благодарность "ТамТур" за отличный тур и встречу Нового Года в Закарпатье. Это было, действительно, файно. Огромное спасибо Евгению- организатору тура, огромное спасибо гиду Людмиле за интересную поездку и рассказы. Хочется отдельно отметить работу водителей. Огромное вам спасибо за ваш профессионализм, за ваше терпение и чувство ответственности. Благодаря вам - дорога была лёгкой. Огромное спасибо Василию. Всё было просто отлично!!! Если и были какие-то недоразумения, то все решилось. И мы вернулись с массой впечатлений и позитива на весь год. Огромное благодарность руководителю фирме Тамаре Федоровне . Вам процветания и много благодарных туристов!!!!! Мы пользуемся услугами "ТамТур" и советуем всем. НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ!!!!!

5 січня 2018 09:46
Хвалить / Люция. Ирина

Добрый вечер! Что касается отзывов Валентины и Алефтины. Девушки!!! Нас было 80 человек.!!!Мы все такие разные!!!У всех разные вкусы и желания!!! Да были мелкие недорозумения. Но . все же , решаемо..!!! Все же благополучно решилось. Мы все вернулись и все хорошо!!!!Есть три ловушки, которые воруют радость и мир: сожаление о прошлом, тревога за будущее и НЕБЛАГОДАРНОСТЬ за настоящее. (Мудрость)

4 січня 2018 23:04
НГ 2018 / Валентина

В программе тура указано Дед Мороз и Снегурочка, а также конкурсы? К сожалению под утро мы лицезрели мы пьяного в стельку деда Мороза с бородой на носу, который не пропускал каждую рюмку и пытался зажать каждую мимо проходящую девушку.


Валентина, дякуємо за Ваш відгук. Дід Мороз та снігурочка приїхали подарувати нам новорічний настрій з самого Закарпаття. Можливо у нього був тяжкий рік :-). Нажаль проблему людського фактору ми вирішити не можемо. Ми турбуємось про своїх туристі, щоб їм було цікаво, тепло, затишно та ситно. З приводу Вашого зауваження ми передамо інформацію організаторам Новорічного Свята.
4 січня 2018 18:47
Чудова зустріч Нового 2018 року на княжій Волині…

Яскрава та надзвичайно колоритна зустріч нового 2018 року в Луцьку, знайомство з княжою Волинню переповнили хорошими емоціями. Щира подяка керівникові - Тамарі Федорівні, водіям-професіоналам та нашому товариству, яке організувалося на таку прекрасну подорож. Відвідування усіх історичних міст за програмою туру було надзвичайно цікавим та налаштовує нас ще не один раз побувати на Волині, розповісти цікаві відомості своїм рідним, друзям, та про усе, що нас надихало у цій поїздці. Мандруйте та одержуйте позитивні емоції! Щасти!

4 січня 2018 07:37
Отличный отдых на Волыни в канун Нового 2018…

В очередной раз отдыхали с ТамТуром. На этот раз на экскурсии по Волыни с встречей Нового 2018 года в Луцке. Организация как всегда на высоте. Транспорт - супер: чисто, тепло, удобно. Водители - асы своего дела, привезут и на Говерлу. Дорога не была утомительной, все было продумано: где остановиться и на сколько. Экскурсии интересные и познавательные. Питание в дороге было организовано отлично: еда была всегда горячая, вкусная и сытная. Проживание и отдых в гостиннице Украина*** добавил больше сил на новые экскурсии чем некоторые заграничные отели и золотую табличку от РЕВИЗОРА просто так не дают. Сюрпризом было шоу в дубненском замке: эмоции зашкаливали. Новогодняя программа достойна отдельной оценки тех людей которые там были и все видели и прочувствовали. Наша оценка - СУПЕР. Спасибо ТамТуру, СПАСИБО Тамаре Федоровне!!! Так держать!!! До встреч на дорогах.

3 січня 2018 22:24
Корпоративний відпочинок / Любов Чорномаз

Нещодавно закінчився наш передноворічний корпоратив на Закарпатті. Програма була створена спеціально для нашої компанії, Тамара Федорівна врахувала всі наші побажання та пропозиції. Організація - супер! Екскурсовод Василь Васильович просто вкрав наші серця! А дегустація у Карла Шоша була дуже насиченою та змістовною!!!!! Ми навіть і не підозрювали, що так любимо вино! Ведмеді, Косино, Лумшори та Львів залишаться ще довго в нашій пам'яті! Наснаги та вдячних туристів компанії ТамТур!

3 січня 2018 12:05
Новый год на Волыни 2018 / Рубен - Ирина

Спасибо Тамаре Фёдоровне за организацию тура! Понравилось, ознакомились, остались впечатления... А салат из капусты, действительно, был бы лишним...

3 січня 2018 09:45
Тур по княжей Волыни / Оксана

Ездили на новогодние праздники. Познавательный и колоритный тур.Фишка - необычная ночная театрализованная экскурсия по Дубенскому замку (вызывала широкий спектр эмоций от удивления до радости). Все экскурсии в туре проводят увлеченные профессионалы, которые не перегружают информационно, но при этом подавают очень интересные факты. Прекрасные условия проживания и развлекательная программа. Благодаря Тамаре организационно все слажено, продумано, интересно, позитивно, вкусно! Бывалых путешественников смогли удивить качественным туристическим продуктом, сделанным с любовью к людям!

2 січня 2018 20:48
Неймовірна подорож по Волині!!!!! / Ірина і Володя

Дякуємо та щирий респект тобі Тамаро і водіям. Ми навіть і не уявляли, що така цікава Волинь!!! Три дні пролетіли як одна мить. Сподобалося все! Неймовірна вечірня театролізована екскурсія в Дубненському замку з факелами, свічками. Особлива подяка за новорічну ніч. Запам'ятається на все життя. І в усьому є своя родзинка і фантазія не має меж!!!!!

2 січня 2018 12:26
Неймовірно! Фабрика ялинкових прикрас (Обухів, 10…

Сподобалося все!!! З ТамТур їхала вперше і якось звикши до формату "посадили-привезли-провели екскурсію-зібрали-привезли додому" нічого особливого не очікувала.Попри дощ при виїзді, керівник групи Анатолій завірив що після мультфільма перед приїздом на фабрику ми почуємо Різдвяні пісні і свято розпочнеться...Так і сталося, як тільки заграла перша пісня так замість доща почалася справжня новорічна заметіль. Діти гралися в сніжки, ми пили в дружній компанії каву чекаючи екскурсію, далі сама екскурсія в супроводі ельфа, класно, святково, цікаво. І на сам кінець магічний еліксир, від якого по дорозі додому новорічні пісні звучали вже в виконанні самих туристів) Дякую ТамТуру і особливо величезна подяка Анатолію за по-справжньому святкову, казкову, веселу, комфортну і неймовірно класну поїздку!!!Беззаперечно рекомендую всім!!!!

19 грудня 2017 18:37
Чудова подорож, сподобалось / Ольга і Сашенька

Організація туру як завжди на вищому рівні! Парк "Київська Русь" сподобався, в першу чергу синочку, і мені будо цікаво. Велика подяка Тамарі Федорівні, Тамарі Костянтинівні і водію Сергію! Подорожуватиму і надалі з цією чудовою командою!

19 грудня 2017 10:36
Чудова подорож, сподобалось / Ольга і Сашенька

Організація туру як завжди на вищому рівні! Парк "Київська Русь" сподобався, в першу чергу синочку, і мені будо цікаво. Велика подяка Тамарі Федорівні, Тамарі Костянтинівні і водію Сергію! Подорожуватиму і надалі з цією чудовою командою!

19 грудня 2017 10:35
Чудова подорож, сподобалось / Ольга і Сашенька

Організація туру як завжди на вищому рівні! Парк "Київська Русь" сподобався, в першу чергу синочку, і мені будо цікаво. Велика подяка Тамарі Федорівні, Тамарі Костянтинівні і водію Сергію! Подорожуватиму і надалі з цією чудовою командою!

19 грудня 2017 10:35
Супер! Хвалим / Наталия

Ездили дружной компанией друзей ( 21 человек) в Парк Киевская Русь. Замечательно провели день. Организация на высшем уровне. Очень все организованно. Имея опыт работы с разными турфирмами, хочу отметить что можно поставить 5+ и всем рекомендовать Там-тур. Особенно хочется отметить работу групповода Тамары Федоровны, водителя Сергея, экскурсовода Тамары Константиновны. В дальнейшем будем пользоваться услугами этой турфирмы, для того чтобы получать удовольствие от отдыха так как было в этот раз. Спасибо всем!!!!!!!

17 грудня 2017 18:30
хвалить / Люция. Ирина. Таня. Лиля

16.12.2017 были на экскурсии в парке "Киевская Русь". Все очень понравилось. Все организовано. Все интересно. Никогда не устанем хвалить компанию "ТамТур" . Огромное спасибо руководителю Тамаре Федоровне за отличную организацию. Водителю - за отличную поездку. Тамару Константиновну- за отличный рассказ. Мы всегда ездим с "ТамТУР"ом и рекомендуем всем. Потому что как только садишься в автобус- сразу начинается отдых. за тебя все продумано. все сделано. УСПЕХОВ "ТАМТУР"у.

17 грудня 2017 12:27
Безумно понравилось! / Марина

Хочу выразить огромную благодарность ТамТуру за великолепную поездку в парк "Киевская Русь"!Это была моя первая поездка с ТамТуром, мне было очень приятно услышать поздравления, а также получить возможность впервые прокатиться на самой красивой лошади!благодаря этой поездке я открыла для себя очень много нового и полезного из истории Киевской Руси, я будто побывала там, невероятные постройки из дерева, чистый и свежий воздух, природа, замечательные представления, реконструкции и стилизации! Да и сама атмосфера наступающих праздников словно вернула меня на несколько лет назад и я смогла расслабиться и чудесно провести время!Теперь с огромным удовольствием буду пользоваться услугами ТамТура и открывать для себя неизведанные уголки Украины))

16 грудня 2017 19:02
Подяка / Інна

Ця екскурсія була цікава не тільки дітям, але й дорослим. Тепер ми знаємо, як виготовляють новорічні іграшки, що прикрашають наші ялинки. Хочу подякувати нашому керівнику групи Анатолію за подорож, що перенесла нас в казку. РЕКОМЕНДУЮ!!!

12 грудня 2017 19:38
Подяка / Ірина

Дякую величезне Там Туру за такі чудові подорожі. Все було супер. Окрема подяка Анатолію за таку оперативність та пунктуальність.

11 грудня 2017 22:20

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі