Отзывы
СЕ
сергій - 16 апр. 2022 г.
хоча б роки не путайте
а він вам і не потрібен
Тур: Долина Нарциссов. Закарпатье
ОЛ
Олена - 19 февр. 2022 г.
Жахлива подорож до Водяники
Продовження жахливої подорожі 19 лютого 2022. Так хто над ким знущався? Ваша тур компанія разом з водієм Володимиром зіпсували мені настрій, я пережила страшний стрес і весь день приймала заспокійливі пігулки. Водій сказав що я тут ні причом, я тільки водій. Чому не було супроводжуючого? Як це пишеться в програмі. Ганьба Вашій роботі і які ви спеціалісти? Ви просто бездарі, ви не можете організувати безпечну подорож туристам , так не беріться за це. Я заплатила гроші вам не за задоволення подорожі а за тревогу і стрес по вашій вині. Це жах, що мені прийшлось пережити за цей день. Хто мені компенсує за це жахіття? Шановні звертаюся до тур компанії зробіть роботу над своїми помилками щоб знов не страждали туристи від вашої бездіяльності. Виж своєю бездіяльністю відкидаєте туристів, ніхто більше до вас не звернеться і не захоче з вами мати справу. Ганьба!!! На жаль)))))))
Тур: Водяники - горнолыжный курорт
ОЛ
Олена - 19 февр. 2022 г.
Жахлива подорож до Водяники
ЖАХЛИВА подорож до Водяники 19 лютого 2022. Я 40 хвилин шукала автобус, за програмою тур компанії відправлення 6-45 на автостоянці під мостом, але з 6-30 до 7-08 я ледь його знайшла, метро Видубичи має 33 виходи і 33 моста там просто лабіринти. Я приїхала заздалегідь обійшла всі стоянки, обішла всі мости, автобуса немає. Коли я зателефонувала водію о 6-30 Володимиру і він сказав що автобус стоїть на стоянці біля автостанціі і коли я прийшла до автостанціі то автобуса я там не знайшла, тоді я знов зателефонувала водію і він сказал що ми стоїм біля Сільпо я перебігла до Сільпо тоді він сказав що ми стоїм на другій стороні. І так він ганяв мене по Видубичах 40 хвилин. Що це таке? Я благала його, плакала просила спустіться в переход і давайте зустрінемось біля входа в метро, то він відмовився, сказав що я над ним знущаюся. Це жах а надійною можно було так знущається? А чому так сталося? Тому що він зупинився біля забору метро///// а не на вказаному тур компанією місці - стоянка під мостом!!!! Так хто над ким з
Тур: Водяники - горнолыжный курорт
НІ
Ніна - 16 февр. 2022 г.
Рекомендую
Дякую там -тур за чудовий гастро тур в Закарпаття.Сподобалсь все.Дуже смачні смаколики,особливо бограч,та безліч сирів і м'ясних делікатесів.Екскурсія неперевершена завдяки чудовому екскурсоводу Тамарі Федорівні.Бажаю процвітання вашій компанії,та впевнена,що гастро туру бути,бо він того вартий.Лишились незабутні враження.
ЮЛ
Юлия - 15 февр. 2022 г.
Слова благодарности
Очень понравилась экскурсия в Залесье .Было позитивно ,отдохнула от городской суеты
Тур: Сафари по-Киевски. Экскурсия в "Залесье"
ЮЛ
Юлия - 15 февр. 2022 г.
Благодарю
Очень понравилась экскурсия в Чернобыль.Начинаешь ценить жизнь ещё больше.Каждый должен это увидеть.Такого больше нигде нет.Денис Гид очень интересно рассказывал,день пролетел на легке. После этого тура в голове переворот происходит.Всем рекомендую,прививочка от хандры обеспечена
Тур: Тур в зону отчуждения. Чернобыль
ТИ
Тина - 14 февр. 2022 г.
Рекомендую Кто хочет новых вкусовых преключений
Очень интерестный гастро тур. Гамма вкусовых эмоций зашкалевает, да и перезагрузка то что нужно. Грибная юшка- обьедение))))) И огромная благодарность за комфорт организаторам Там Тура)))
Тур: Закарпатье и термалы."Гастрономическое приключение"
ЛА
Лариса - 14 февр. 2022 г.
Гастротур
Сьогодні закінчилась мандрівка з туристичною компанією Там Тур Це просто не забутньо, неперевершено!!! З якою любов'ю до своєї справи Тамара Федорівна, керівник групи, склала програму Ми за 2 дні побачили, познайомились з такими куточками України ілюдьми, які розвивають на своїй землі різну промисловість:равликова ферма, буйволина, виробництво сирів в Бараново,, відвідали винороба Івана Урсту і тдВсю продукцію ми змогли продегустувати, придбати Всі поїхали додому з такими смачними подарунками для близьких!Ця мандрівка закарбується надовго в пам'яті кожного, Дякую Тамарі Федорівна, що вона знайшла всі ці локації, об' єднала вдало
ЛА
Лариса - 14 февр. 2022 г.
Рекомендую Людмила
Багато рокiв тому ми з подружкою в перше поiхали з Там Туром до Чегерину i настiльки нам сподобилась ця турфiрма що ми не можемо з нею розлучитися.Ось на цi вихiднi нас знову чекав цiкавий тур не просто тур ,а гастротур,це равликова ферма здегустацiею.буйволина ферма.та багато iншого.Все що в турi було замовлено все ми дегустували,про це можна багато писать ,Але краще поiхати та скуштувати i подивитись.Вам нiпрощо не потрiбно думати тiльки взять з собою гарний настрiй та повагу один до одного.Тамара Федорiвна бажаю вам та вашiй фiрмi гарних подорожуючих та цiкавих локацiй.Подорожуйте з Там Туром не пошкодуете.
ЛА
Лариса - 14 февр. 2022 г.
Рекомендую Людмила
Багато рокiв тому ми з подружкою в перше поiхали з Там Туром до Чегерину i настiльки нам сподобилась ця турфiрма що ми не можемо з нею розлучитися.Ось на цi вихiднi нас знову чекав цiкавий тур не просто тур ,а гастротур,це равликова ферма здегустацiею.буйволина ферма.та багато iншого.Все що в турi було замовлено все ми дегустували,про це можна багато писать ,Але краще поiхати та скуштувати i подивитись.Вам нiпрощо не потрiбно думати тiльки взять з собою гарний настрiй та повагу один до одного.Тамара Федорiвна бажаю вам та вашiй фiрмi гарних подорожуючих та цiкавих локацiй.Подорожуйте з Там Туром не пошкодуете.
НА
Наталя Ахметова - 13 февр. 2022 г.
Дякую
Гастротур
Вперше спробувала равликів на равликовій фермі.Це щось нове і цікаве.
Бачили оленів,буйволів,страусів,кенгуру,ламу....
Відвідали пивоварню,сироварні,виноробні...
Скрізь одні плюси!
Бачили засніжені гори,замки,церкви!
Багато ще значить знайомство з гарними людьми!
Дякую за такий гарний тур!
Вперше спробувала равликів на равликовій фермі.Це щось нове і цікаве.
Бачили оленів,буйволів,страусів,кенгуру,ламу....
Відвідали пивоварню,сироварні,виноробні...
Скрізь одні плюси!
Бачили засніжені гори,замки,церкви!
Багато ще значить знайомство з гарними людьми!
Дякую за такий гарний тур!
ИР
Ирина - 6 февр. 2022 г.
Залісся 06.02.22
Кілька слів про розподіл часу. Близько години в музеї - усі страшенно померзли, близько години на стайні - коні просто чудові, 20 хвилин біля озера. Пересування між музеєм, стайнею і озером автобусом. Мені природи було мало.
Тур: Сафари по-Киевски. Экскурсия в "Залесье"