Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
 • 8
 • 7317
 • 13

Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода".

Приймаємо замовлення

7 березня 2020
9 березня 2020

3 активних дні

2750 грн
Тур до Кам'янець-Подільського. "Лицарська пригода".
(56 голосів, в середньому: 4.2 з 5)
24 серпня 201926 серпня 20193 активних дні, 2 ночі2550 грн
Подаруйте своїм коханим казку - тур до Кам'янець-Подільського. В цьому турі поєднані архітектурні шедеври та дива природи. Окрім самого міста Ви відвідаєте:
 • Печеру «Кришталеву»
 • Кам'янецьку фортецю (1 з 7 чудес України)
 • Хотинський замок (1 з 7 чудес України)
 • Мальовничу Бакоту з печерним монастирем (1 з 7 чудес України)
 • Фортецю «Білий лебідь» у Меджибожі
 • 5 ПРИХОВАНИХ БОНУСІВ для допитливих туристів !!!

1-й день. 7 березня 2020 / субота

06:00
Виїзд з Броварів (Укртелеком)
06:15
Виїзд з Києва Ст. М. "Лісова"
06:45
Виїзд з Києва Ст. М. "Шулявська"

13:30
Прибуття до Кам’янець-Подільського. Обід

14:30
Екскурсія Старим містом. До Вашої уваги унікальне поєднання архітектури різних стилів і народів, мальовничих пейзажів і чаруючих панорам.

Чого варта католицька Мадонна на ісламському мінареті, чи диво Лаура, що немов жива але вирізблена в мармурі, чи величний 60-ти метровий каньйон річки Смотрич із водоспадами.


Окремої уваги заслуговують романтичні місця і розповіді. Приміром, будинок де зустрів своє кохання Потоцький. Саме на її честь він збудував і подарував перлину садово-паркового мистецтва парк "Софіївку", що в Умані.

До речі, Кам'янець-Подільський - остання столиця УНР і місце перебування уряду на чолі з С.Петлюрою. До речі, в нього ще й доволі романтична історія кохання. Ви побачите:
 • Ратушу В ратуші розташовувався українсько-польський орган місцевого самоврядування - магістрат. Це найстаріша ратуша України (ХV ст.) з унікальним поєднанням різних архітектурних стилів.
 • Католицький собор Петра і Павла Собор збудований ще XVI століття, а коли Кам'янець захопили турки 1672 року був переобладнаний на мечеть і до нього прибудували мінарет. Після звільнення міста від османів він знов перетворився на костел. А на мінареті встановили 3,5 метрову позолочену статую Мадонни.
 • Диво Лауру Це кам'яний надгробок панни Пшездецької, що пішла з життя у молодому віці. На її могилу батьки замовили кам'яну скульптуру, яка вважається одним з найяскравіших і найвишуканіших прикладів різблення з мармуру в усьому світі.
 • Турецький міст
 • Домініканський монастир Собор зберігся ще з XV століття. В костелі побачите відголосок нетривалого турецького панування - міхраб (що це - дізнаєтесь на екскурсії).
 • Триумфальну арку що прикрашена статуями 4-х янголят по кутах і статуєю святого Яна Непомука в центрі, який вважається покровителем мостів.
 • А ще: де засідав останній уряд УНР, будинок Потоцьких, Руську (в значенні Українску) та Польску брами, Тринітранський костел, Турецький бастіон...
 • І, звичайно, насолодитесь романтикою і мальовничістю середньвічних вуличок.
16:00
Екскурсія до Кам’янець-Подільської фортеці. Це унікальна пам'ятка оборонної архітектури, для якої обрали не лише стратегічно розташоване місце, а й надзвичайно мальовниче.

А перед тим пройдемо дивом архітектури - унікальним Замковим мостом (28 м), що завис над мальовничим каньйоном річки Смотрич.

17:30
Поселення в готель.

20:00
Вільний час або театралізована екскурсія зі смолоскипами, глінтвейном та фаєр-шоу Полювання на відьом

2-й день. 8 березня 2020 / неділя

08:00
Сніданок (шведський стіл).
08:45
Виїзд до с.Кривче.

10:15
Екскурсія до печери "Кришталевої". Загальна довжина досліджених ходів печери складає 23 кілометри. Для відвідувачів облаштовано 2,5 кілометровий маршрут.

Назву "Кришталева" печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого та рожевого кольорів, що подекуди, вкривають всі стіни. Тут зали поєднані коридорами. Окремі витвори природи з блискучого вапняку отримали свої назви, наприклад ящірка, слон, бик...

А ще печера унікальна підвищеною іонізацією повітря, що має лікувальний вплив на органи дихання та повною відсутністю патогенних мікроорганізмів.

12:00
Виїзд до м. Хотин.
13:30
Екскурсія до Хотинської фортеці. Хотинська фортеця - одне з 7-и чудес України. Розташована у мальовничому місці на схилах річки Дністер. Надзвичайно мальовнича і має багату історію.

Хотинська фортеця - витвір фортифікаційного мистецтва XIII–XVIII століть. До Вашої уваги підземелля фортеці та виставкові зали де представлені археологічні знахідки, зброя та одяг різних часів, картини, діорами... Також є тир, де можна постріляти з історичної зброї.

Саме тут у 1620 році козаки під проводом П.Сагайдачного завдав поразки османським військам.

16:30
Повернення до Кам'янець-Подільського. Вільний час. Ви зможете здійснити запаморочливий banjee-стрибок з найвищого мосту в Україні (53 м).

Або відвідати ярмарок, де можна придбати витвори майстрів з народно-декоративного мистецтва: вишиванки, рушники, вироби з дерева, глини, прикраси, дитячі іграшки...

Або ж відвідати два озера, що розташовані поруч. Унікальні вони тим, що в них живуть дві пари лебедів - одна білих лебедів і одна чорних!

3-й день. 9 березня 2020 / понеділок

07:45
Сніданок (шведський стіл). Виселення з готелю.
08:30
Виїзд до Бакоти.

10:00

Екскурсія до Михайлівського скельного монастиря в Бакоті.

Бакотський монастир вирізблений у білих вапнякових скелях і розташований над мальовничою Бакотською затокою.

Заснування монастиря сягає ХІІІ століття і береже історію багатьох століть.

Деякі дослідники припускають, що він був заснований Антонієм Печерським у ХІ столітті. А сама Бакота - напівлегендарна столиця Поділля у ХІІІ ст.

Окрім незабутніх панорам на річку Дністер і Подільські товтри тут можна насолодитися цілющою водою із трьох святих джерел, що розташовані вздовж звивистої стежки, що веде до святині.

12:00

Виїзд до Меджибожа.

15:00

Екскурсія до Меджибізької фортеці "Білий лебідь". Фортеця розташована на місці злиття двох річок - Південний Буг і Бужок, що і дало назву містечку.

Її історія починається з домонгольського періоду. Розбудовувалась вона родиною литовських князів Коріатовичів, згодом польських - Сенявських та Чорторийських (саме за них стіни були потинковані білим вапняковим розчином, що дало їй назву "Білий лебідь").

Залишили свій слід і Османи й Російська імперія. Весь комплекс споруд непогано зберігся. Ви побачите:
 • Замкову церкву св. Миколая (XVI ст.);
 • Офіцерську вежу;
 • Турецький бастіон;
 • Лицарську вежу, звідки відкривається захоплюючий вид на мальовничі околиці;
 • Палацовий комплекс;
 • Мальовничі руїни католицького костелу;

Цікавим є той факт, що саме в Меджибожі зародився хасидизм. Тут знаходиться могила ідейного натхненника цієї течії - Баал Шем Това, а його онук похований в Умані, куди приїжджають тисячі паломникіого світу.

16:30

Виїзд до Києва, Броварів.
22:00
Прибуття до Києва, ст. метро "Житомирська", ст. метро "Шулявська", ст. метро "Лісова", м. Бровари.

У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Проживання готель "Ксенія" (2 ночі);
 • Сніданки - 2 (шведський стіл);
 • Обід - 1 (перший день);
 • Екскурсія та послуги екскурсовода в Кам’янець-Подільському;
 • Трансфер та послуги екскурсовода до Хотинської фортеці та печери "Кришталевої";
 • Трансфер та послуги екскурсовода до Бакоти;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі;
До вартості не входить:
 • Вхідний квиток до Кам'янець-Подільської фортеці (з екскурсією) - 60 грн.;
 • Вхідний квиток до Хотинської фортеці (з екскурсією) - 60 грн.;
 • Вхідний квиток на нічну театралізовану екскурсію "Нічний дозор" - 350 грн.;
 • Вхідний квиток до печери "Кришталевої" (з екскурсією) - 40 грн.;
 • Вхідний квиток до Меджибізької фортеці (з екскурсією) - 40 грн.;
 • Вхідний квиток до Бакотського заповідника - 20 грн.;
 • Увага !!! Вартість вхідних квитків може змінитись через незалежні від нас обставини!

В турі ми відвідаємо: пам'ятки

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.

Схожі тури
Тури на святаТури на травневі свята
По тематиціТури на свята ? Тури вихідного дня ?
За тривалістюТриденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Лицарська пригода / Тетяна

Дуже насичена та цікава екскурсія. Можливість відвідати чудові місця та дізнатись про нове. Дякую Володимиру за додаткову інформацію про історію та видатних людей. Ці три дні пройшли на одному подиху! Незабутньо! Тур раціонально спланований. Рекомендую всім! Процвітання компанії Там Тур та наснаги!

3 вересня 2019 11:43
Незабутні враження / Олена

Хочу подякувати організаторам туру "Лицарська пригода". Давно мріяла відвідати Кам'янець, але навіть не очікувала, що буде настільки цікава та насичена програма. Три дні минули на одному подиху, залишивши море позитивних емоцій, приємних спогадів та безліч фотографій. Дякую Володимиру за цікаві розповіді, організацію додаткових прогулянок з чудовими краєвидами та підбір найкращих екскурсоводів. Однозначно рекомендую даний тур! Все просто супер!

28 серпня 2019 22:25
двоякі враження / Оксана

Щодо "+" туру. Питань до екскурсійної програми немає. Вона насичена і чудова. Самостійно за 3 дні ми стільки б не побачили. Супроводжуючий екскурсовод Володимир відпрацював на 150%. Маю досвід, якими можуть бути супрводжуючі туру))) Володимир молодець! Враження від побаченого тільки приємні і позитивні!

25 червня 2019 10:12
двоякі враження / Оксана

Їздили в тур 15-17.06.2019р. звичайно з часом негативні емоціїї зтираються і в пам`яті залишаються тільки позитивні :). Поясню чому були негативні. Мабуть через те, що нас забули включити до списку группи:) і якби ми за день до виїзду не зателефонували, то залишилися б з нічим (при тому, що тур бронювали заздалегідь). Але організатори якимось чином вийшли з положення і в тур ми потрапили. Але...місця в автобусі (мерседес) нам дісталися в останньому ряду і на підвищенні))) Тобто сиділи ми як на троні, по українським дорогам було їхати дууууже весело, весь час підкидало до стелі, вікна на рівні грудей, кондиціонер не справлявся з тодішньою спекою. Шановні організатори, ну не можна в далеку догору садити людей на такі місця! Дорога переноситься важко і це впливає на подальший настрій прогулянок. З номером в готелі "Ксенія" нам також не пощастило (санвузол в занедбаному стані, щоб закрити двері, потрібно застосувати силу, ще звук такий, що можна розбудити пів готелю). Це щодо "-". Далі буде про "+".

25 червня 2019 10:09
Хвалю Лицарська пригода Кам'янець-Подільский / Вікторія

Понравилась насыщенная программа посещения исторических и природных памятников, много информации. Не очень пешеходная экскурсия "Ночной дозор", на мой взгляд эти истории про ведьм не рассчитаны на детей, нужно предупреждать об этом. Также сказалась физическая усталость, можно было сократить маршрут и чуть раньше перейти к файер- шоу и глинтвейну))). Но это мое субъективное мнение. Спасибо Владимиру, всегда готов ответить на вопросы, просто кладезь информации. Отдельная Благодарность водителю Виталию за безопасную и своевременную доставку наших тел! Путешествие удалось!

1 травня 2019 12:05
Кам'янець-Подільський / Віра

Святкували 8 березня з tamtour в Кам'янці Подільському. Це неймовірно красиві місця! Екскурсію самим містом проводила екскурсовод Анастасія, вона з таким захватом і так цікаво розповідала,що закохатися можна в це місто

13 березня 2019 10:32
Незабутній тур ))) / Людмила

Сподобалося все! Рекомендую! Не пожалкуєте! Особливо кришталева печера і Меджибіська фортеця (ПРО яку ми взагалі не знали! Дякую Володимиру, прекрасному гіду

11 березня 2019 17:36
Найкращий тур! / Світлана

тур на 8 березня 2019 Кам'янець-Кривче-Хотин-Бакота-Меджибіж. Сказати, що нам сподобалось-це взагалі нічого не сказати! Кам'янець-Подільський вразив не тільки красою фортеці та самого міста, але нам дуже-дуже-дуже-дуже сподабалась екскурсовод Анастасія! Дуже пріємна і цікава, вся екскурсія прошла легко на одному подиху. Також окрема їй подяка за вечірню охоту на відьм!)))) Криштеалева печера в кривчому перевершила всі мої сподівання! казковій світ підземелля, похід скельними коридорами, химерні та загадкові фігури! Дуже захопливо і надзвичайно цікаво! Хотинську фортецю та мальовничі Медобори в Бакоті не хотілось взагалі покидати! Особлива подяка Вам за екскурсію до фортеці в Меджибіжі! Ми загалі про не неї дізнались тільки відвідавши цей тур, але дуже задоволені, що потрепили до цього прекрасного замку. Особлива подяка ексурсоводу Володимиру за його змістовні і цікаві розповіді, зручну організацію, можливість побачити додатково захопливі місця! Ми дуже вдячні за тур Володимиру та Там Тур!

11 березня 2019 14:22

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео