Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
 • 1306
 • 8

Унікальні куточки північної України

 • Бровари
 • Київ
 • Остер
 • Київ
 • Бровари
Запрошуємо відвідати край соснових лісів, льодовикових піщаних дюн і заповідних непрохідних боліт, що розкинувся між Дніпром та Десною.

На велетенській природоохоронній території, поєднані найрізноманітніші краєвиди – від тайгових мохових боліт і борів-чорничників, до квітучих лук та заплавних дібров.

Тут можна зустріти рись, лося, сірого журавля, натрапити на квітнучі зарості вересу, поліських орхідей чи хижих росичок.

Екологічні стежки парку дарують відвідувачам можливість побачити неповторну красу справжнього Українського Полісся та зазирнути у таємничий світ дикої природи.

8 липня 20188 липня 20181 активний день490 грн
Унікальні куточки північної України
(2 голоси, в середньому: 5 з 5)

Консультант по туру

Булова Олег

(095) 725-85-69
(063) 864-08-06

Роздрукувати інфолист

Програма туру

1-й день.

07:30
Виїзд з м. Київ, М «Лісова» (збір біля виходу з метро в напрямку Чернігова)

07:45

Виїзд з м. Бровари

09:00
Приїзд в м. Остер. Тут ми відвідаємо:
 • фрагмент колишньої Михайлівської церкви, збудованої ще Володимиром Мономахом в 11 столітті, Юр’єва Божниця. Вона належить до переяславської архітектурної школи та є унікальною пам’яткою в своєму роді у цих краях. Церква таїть у собі цікаву та загадкову історію.
 • Воскресенська церква (XIX ст..) - виконана в популярній тоді традиції хрестоподібних храмів з однією банею та належить до стилю пізнього класицизму. Із західного боку до неї примикає дзвіниця з годинником.
 • Остерський краєзнавчий музей ( 1908 р.) по нинішній час знаходиться в будинку генерал-лейтенанта В.К.Солонини (1854 — 1914), який він подарував місту Остру в довічне володіння. Споруджений будинок у 1898 році. У ньому до наших днів збереглися чудові кахляні груби та камін.
 • Більшість колекцій музею зібрані в повоєнний час. Численні речові і письмові пам’ятки всебічно висвітлюють історію краю. Нині в музеї 18900 експонатів, що розповідають про історію та природу Козелецького району.

11:00
Приїзд в село Отрохи в Міжрічинський регіональний ландшафтний парк.

Знайомство з Міжрічинським парком почнемо з екскурсії в музей лісових промислів Полісся (традиційний побут, бортництво, лозоплетіння, полювання, рибальство, історія лісової охорони.

Тут можна потримати у руках величезні роги лося, які той скидає щоосені, та приміряти одяг, який носили місцеві, побавитись мисливською зброєю, отримати чудові враження та зробити кумедні фото!

Територія Парку є унікальною за своїми природними особливостями! Для огляду місцевих краєвидів, зокрема на болотах, у парку облаштовані чотири екостежки європейського рівня, що дарують відвідувачам можливість побачити неповторну красу справжнього Українського Полісся та зазирнути у таємничий світ дикої природи.

14:00
В спеціально обладненій альтанці на вас чекатиме запашний польовий обід!
15:00
Шукачам екстремальних вражень обов'язково треба прогулятися навколо озера «Святе».

Подих захоплює, коли під час пересування трясовиною, яка коливається і затягує, усвідомлюєш, що під ногами лише тонкий шар торфу, а далі – кілька метрів води.

Протяжність піших переходів за день становитиме близько 5 км. Однак, прогулянка в повільному темпі, тому доступна кожному. Обов'язково мати закрите взуття, і закритий одяг для лісових прогулянок!

18:00
Збір групи. Виїзд до м. Бровари та м.Київ.
20:00
Приїзд до м. Київ та м. Бровари * Весь час вказано орієнтовний!

У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Вхідні квитки до Остерського краєзнавчого музею;
 • Супровід екскурсовода по парку «Міжрічинський»;
 • Обід на природі;
 • Супровід керівника групи;
 • Страхування на час переїзду в автобусі.
До вартості не входить:
 • Вхідний квиток до Воскресенської церкви — 10 грн.

В турі ми відвідаємо: 2 пам'ятки

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання окремого місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури на Чернігівщину ?
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі