Туристическая компания «ТамТур»
ТамТур — там, где ты Есть!
Работаем для Вас каждый день с 09:00 до 21:00, воскресенье — выходной.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1638
  • 7

Святкування Дня Львова: міська хода і джаз на балконі мера (програма заходів)

22 апреля 2016

Цього року святкування Дня міста у Львові припали на Великодні свята і триватимуть кілька днів, з 1 до 7 травня.

Святкування Дня міста проходитиме під назвою «760 років унікальних історій. Розкажи свою».

Подивитися тур.

Упродовж 24 квітня – 7 травня наше місто переповниться урочистими заходами, музикою, танцями та щасливими усмішками. Святкування увінчається Міською ходою, кожна колона якої ілюструватиме окремий жанр мистецтва.

Родзинками свята будуть оркестрові історії: матимемо гостей з Австрії та Польщі, а також танцювальний колектив з Києва.«Слоганом цього року в нас є «760 років унікальних історій. Розкажи свою». Ідея в тому, що наше місто вже 760 років розповідає свою історію світу, і, крім того, 760 років ми розповідаємо свою історію один одному, як громада цього міста.

Тому ми починаємо наше святкування з 1 травня, з Великодня, але воно триватиме насправді впродовж року. Протягом року відбуватимуться акції, приурочені до Дня міста», – зазначила Богдана Брилинська, в.о. начальника відділу маркетингу та культурних індустрій управління культури ЛМР.«Однією з цікавинок буде джаз на балконі міського голови, 7 травня, з 15.00 до 16.00. І також однією з особливостей стане 3D мапінг на будівлі ресторану “Атлас”, мапінг, власне, історій будівель XVIII – XIX століття. Ми запрошуємо активно долучатися волонтерів до святкування 760-ліття міста», – розповіла Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

«Буде Великдень у Львові, традиційно у Шевченківському гаю водитимуть гаївки. А також 2 травня на площі Ринок буде Обливаний понеділок. 3 травня відбуватимуться заходи в районах – історії Рясного, Левандівки та Збоїщ. На площах міста гратимуть музиканти. І 7 травня буде найбільш насичений день. Він почнеться з 11.00. Діятиме Спортивний острівок, але основна подія стартуватиме о 14.00 год. – Міська хода. Цього року Міська хода матиме свою родзинку, її очолюватиме Король Лев з Королевою. Ми вирішили цього року більше приурочити це до нашої оригінальної історії. В цій ході братимуть участь почесні вчителі, кращі учні і усі почесні громадяни Львова. Також львівські театри та різні спортивні, активні діячі. Усе це завершиться о 15.00 врученням ключів від міста міському голові на площі Ринок», – додала Богдана Брилинська.

«До Дня міста ми підготували цікаву спортивну програму. В нас День міста починається ще у п’ятницю, 6 травня, на площі Ринок перед Ратушею. Буде своєрідний арт-балет, арт-гільдія представляє своїх вихованців, коли діти будуть показувати різні епохи міста, від середньовіччя через батярський Львів і до Львова модерного. А опісля буде флеш-моб, де студенти 5 найбільших вузів міста Львова викладуть собою «Львів 760. Я люблю тебе» і буде запущено в небо 1 тис. синьо-жовтих кульок.

Також у суботу 7 травня, як вже згадувалося, для львів’ян працюватиме Спортивний острівок. Там буде представлено багато видів спорту, секцій, федерацій, клубів, які працюють в місті. Кожен львів’янин, кожен гість нашого міста матиме змогу не лише побачити яскраві виступи спортсменів, але основний акцент ми робимо на цьому, що кожен зможе взяти участь. Видів спорту буде безліч, починаючи від санних видів спорту влітку, коли можна буде спуститися на санко-роликах по естакаді, яку ми там облаштуємо, і закінчуючи єдиноборствами, шахами, танцями.

Ми готуємо учасникам певні сувенірні медалі із символічним логотипом “Львів 760″. Острівок починатиме роботу з обіду і працюватиме до вечора”, – своєю чергою зазначив Петро Гошовський, представник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Програма:

№Назва заходуЧас проведенняМісце проведенняОрганізатор24 квітня

Великопісний концерт-містерія «Страсті Христові»18.00 – 20.00Площа біля пам’ятника митр. Андрею Шептицькомууправління внутрішньої політики, театр «Воскресіння»1-4 травня

Фестиваль писанокПл. МузейнаПП «Дік-Арт»1-2 травня

Великдень в Гаю13.00 – 19.00Музей народної архітектури та побутуМузей народної архітектури та побуту2 травня

Обливаний понеділок12.00 – 18.00Пл. РинокУправління внутрішньої політики3 травня

Оркестр м. Домініковіце (Польща)

Creen Rynok15.00 – 20.00Пл. Старий РинокУправління культури, Управління освітиСпортивний острівок15.00 – 19.00Площа біля пам’ятника Т. ШевченкуУправління молоді, сім’ї та спортуДень міста в театрі Лесі15.00 – 22.00Внутрішній дворик Львівського драматичний театр ім. Лесі Українки (вхід з вул. Бенедиктовича)Львівського драматичний театр ім. Лесі УкраїнкиФестиваль оркестрів на Сихові.СихівОркестр «Львівські фанфари»Святковий концерт на пл. Ринок16.00 – 22.00Пл. РинокУправління культуриТеатралізоване дійство «Мода»21.00 – 21.30Пл. біля ТЦ «Форум»Театр «Воскресіння»

Джерело "Львівська газета"