Туристическая компания «ТамТур»
ТамТур — там, где ты Есть!
Наш график работы каждый день с 09:00 - 20:00. Каждые 10% с дохода мы отправляем через программу «United 24» на помощь ВСУ.
(067) 446-75-35- Валентина
  • 54883
  • 1

Фото-отзывы наших клиентов

Если вам не понравился тур или есть претензии и предложения к качеству обслуживания, позвоните:
(067) 446-75-35- Валентина
Романтичне тріо - мої враження від туру. / Олена

Моя шоста подорож з Тамтуром виявилася напрочуд багатою на чудові враження і позитивні емоції ! Програма туру доскональна і надзвичайно цікава. Знайомство з Чернівцями першого дня подорожі ми отримали від пані Тамари - кращого екскурсовода міста. Її розповідь про окремі історичні факти не знайдете в жодній офіційній інформації. В подорожі Румунією екскурсоводом був пан Сергій, досить відомий в наукових колах українсько-молдовсько - румунських відносин. Крім багатющої інформації і вичерпних відповідей на кожне питання, що нас цікавило, він викликав сльози від сміху над розповідями своїх неординарних пригод. Величезна вдячність Тамарі Федоровні, що вона змогла залучити нас до знайомства з такими цікавими людьми. Із свого досвіду подорожування знаю, що такі речі під силу далеко не кожному організатуру туру. За позитив у спілкуванні, за незабутні враження від побаченого, за смачні страви буковинської кухні - ДЯКУЮ Тамарі Федоровні ! Ви талановитий організатор подорожей і чудова людина- з Вами комфортно !)

15 апреля 2024 13:09
Супер!!!!!! / Валентина Дзівалтовська

Що найбільше вразило? На це питання відповісти неможливо. Три дні нашої мандрівки були неймовірними. Кожен день вражав по своєму. Це чудово продумана програма. Це світло, добро, позитив які панували протягом всієї нашої подорожі. Це увага та турбота про кожного з нас організатора подорожі Тамари Федорівни, це чудові екскурсоводи які вражали своєю ерудицією, а розповідь екскурсовода Сергія, ще постійно перепліталися жартами. Ця подорож надовго залишиться в нашому серці. Дякуємо!!!!!

15 апреля 2024 12:12
Хвалю і рекомендую ❣️❣️❣️ / Неля Комісаренко

подорожую з Там Туром уже четвертий раз за рік ❣️❣️❣️і кожного разу серце наповнюється незабутніми миттєвостями емоцій, добром , радістю, дружбою , позитивом від яких просто хочеться жити , мріяти і подорожувати !!! сьогодні Романтичне тріо це поєднання неповторних відчуттів краси і величі нашої України її гідності і не доступності ❣️❣️ про це говорить Дністровський каньйон з містечком Заліщики, Джуринський водоспад , Чернівецький університет і багато ще цікавого ❣️ а подорож до Румунських храмів і монастирів в прекрасній дружній компанії чудових людей під керівництвом нашої Тамари Федорівни , яка по материнські турбувалася щоб нам було затишно, комфортно І зручно ❣️❣️❣️ почуття переповнюють емоцііі не передати словами … тож мерщій замовляйте тур і вперед … вас чекають незабутні враження і заряд енергії ????❣️зараз життя таке коротке тож насолоджуйтеся по можливості і цінуйте ❣️❣️❣️Все буде Україна ????????????

14 апреля 2024 17:05
Тільки позитив / Валентина Туз

Тур дуже змістовний і дуже гарно продуманий.Збулось моє бажання: я побачила Заліщики і Джуринський водоспад. Я дуже хотіла там побувати і побачити все на власні очі. Красота нашої країни вражає. Дякую Тамтуру,що дає можливвсть подорожувати, створюючи теплуатмосферу і заботу про кожного туриста. Щиро дякую Тамарі Н. за Унверситет, за Румунію і наші Заліщики. Вся програма була виконана , їжа смачна, екскурсоводи грамотні.Успіхів Вам і процвітання! Я серцем буду завждиз Вами....

14 апреля 2024 16:30
Сподобалося / Тетяна

Дуже сподобався тур ! Чудова природа Румунії, ландшафти, дивовижні монастирі ! А яке чудове місто Чернівці, а Джуринський водоспад! Ці враження ні з чим не порівняти! А як сподобався Чернівецький університет, де нам провели чудову екскурсію! Дякуємо нашому керівникові, організатору Тамарі Федорівні за організацію туру, смачне харчування та зручний нічліг, а також за створену атмог дружби та взаємоповаги. Три дні промайнули дуже швидко, група здружилась, не хотіли розлучатися. Нові враження запам'ятаємо надовго, поки не вирушимо в новий тур.

14 апреля 2024 16:27
Рекомендую. Дуже класний тур!!! / Тіна

Дуже класний тур вихідного дня!! Чернівці дуже чарівні і загадкові як історично так і естетично))). Є що подивитися!!! Румунія теж захоплююча зі своїми історичними цінностя . Родзинка туру, що деякі об єкти ,які відвідували були оригіналами!!! Це круто!!!! А ще є приємні незаплановані бонуси від цвєї компанії!! Це приємно!!@))))

14 апреля 2024 16:15
Рекомендую. Дуже класний тур!!! / Тіна

Дуже класний тур вихідного дня!! Чернівці дуже чарівні і загадкові як історично так і естетично))). Є що подивитися!!! Румунія теж захоплююча зі своїми історичними цінностя . Родзинка туру, що деякі об єкти ,які відвідували були оригіналами!!! Це круто!!!! А ще є приємні незаплановані бонуси від цвєї компанії!! Це приємно!!@))))

14 апреля 2024 16:13
Рекомендую. Дуже класний тур!!! / Тіна

Дуже класний тур вихідного дня!! Чернівці дуже чарівні і загадкові як історично так і естетично))). Є що подивитися!!! Румунія теж захоплююча зі своїми історичними цінностя . Родзинка туру, що деякі об єкти ,які відвідували були оригіналами!!! Це круто!!!! А ще є приємні незаплановані бонуси від цвєї компанії!! Це приємно!!@))))

14 апреля 2024 16:13
Романтичне тріо / Наталія

Тур виправдав всі наші очікування. Організація на вищому рівні. Увага до всіх учасників туру. Сам тур дуже сподобався. Багато цікавої інформації і ерудовані та знаючі екскурсоводи. Дякую Тамарі Федорівні та Там Тур за незабутні враження.

14 апреля 2024 16:10
Хвалю / Наталія Миколаївна

Дуже сподобалися монастирі Румунії.І, взагалі,весь тур-шик!

14 апреля 2024 15:33
Шафрановий рай в Карпатах / Оленка Перегончук

Збираючись в подорож я завжди вірю, що все вдасться , що все побачимо за планом і погода порадує! Шафрани в Карпатах- це дійсно рай! До подорожі таку красу я бачила лише на картинках календаря коли перевертала на березень! Не одними крокусами запамятається ця чудова подорож: музей Галинки Верховинки надихнув поезією та майстер-класами з нац. одягом; музей Магії ознайомив з видатними постатями- мольфарами Карпат, а обід зі справжнім дійством гуцульського весілля- це віковічна традиція , яка надихає і глибоко пронизує. Садиба пані Марії - це затишок і рай на березі річки, де душа співає, як ті пташки за вікном, а шум річки- це як кров у венах бурлить від адреналіну, який огортає тебе під час подорожі і краси, яку бачиш навколо. Буковель вразив своєю маштабністю і величчю гір. Велика подяка Там- Туру і нашому гіду- чарівній пані Тамарі, яка, як завжди, все зробила на вищому рівні! Хай живе туризм і процвітає!!! Слава Україні! ????????

1 апреля 2024 19:06
В захопленні!!! / ЛЮБА Хоменко

Мій довгожаний тур відбувся!Я дуже задоволена,я даже не думала,що отримаю стільки позитивних емоцій,все було неперевершено...Дуже дякую організатору,Тамарі Федорівні.

31 марта 2024 18:13
Дуже задоволені / Валя і компанія

Довго очікували цей тур на шафрани,бо дуже хотілося побачити цю красу!Задоволені абсолютно всім...Музей вишиванки-просто казка.Пані Галина читала свої вірші,що пробирали до сліз.Музей магії,копальня бринзи,Музей"Тіні забутих предків",розповів про життя та традиції гуцульського краю.А гуцульське весілля просто вау!!!Але ж їхали за шафраном...Не тільки шафран,проліски,підсніжники-тільки подвоїли наше враження!Дякуємо організатору,Тамарі Федорівна,за таку казкову мандрівку.

31 марта 2024 16:38
Подяка за тур / Євгенія

Хочемо подякувати Тамарі Федорівні за дуже гарно організований тур. Не було затримок або якихось негативних емоцій під час подорожей. Обрані локацій були різноманітні і пізнавальні. Всій родині, яка складається з онуків, дітей та бабусі, в захваті і ніхто не нудьгував.Все було душевно, цікаво та незабутньо. Дуже дякуємо.

31 марта 2024 16:32
Прекрасний тур і неперевершена Тамара Федорівна …

Неймовірно вдячна за цей чудовий тур Тамарі Федорівні ! Людина, яка піклується про вас і бажає вам незабутніх вражень! Взазило все, але особливо шафрани, Буковель з неймовірними краєвидами, різностороння Верховина з музеями та затишна Ворохта!

31 марта 2024 15:25
Наймовірна подорож / Анн

Дуже вдячна за подорож у Будапешт та Відень , було неймовірною✨.Я насолоджувалася красою панорами обох міст. У Будапешті та Відні вражаюча архітектура. Вечірній та нічний Будапешт прикрашається яскравою ілюмінацією, що ну не може не влюбити в себе. Скуштувала віденську каву.Декілька діб пролетіли надто швидко, але залишили незабутні враження та спогади. Дякую Вам????

27 марта 2024 13:43
Італійський вікенд / Оксана

Суперовий тур,незабутні емоції та враження!все гарно організовано.прекрасне перезавантаження

27 марта 2024 12:12
Екзотичні смаки Закарпаття / Galyna

Ми з подругами зустріли весну на Закарпатті! Чудово було все - погода, природа, група, а головне - організатор туру, наша улюблена Тамара Федорівна! Подорожуємо із нею не вперше, і наша думка про цю чудову людину підтверджується щоразу. Пані Тамара має дивний дар - дарувати людям радість)) Все було організовано якнайкраще, продумано до дрібниць - і місце проживання у Шаянах, і програма туру - відвідування незвичайних місць, зустрічі з прекрасними людьми, і харчування, і відпочинок. Щодо екскурсій - ми всі вже дорослі люди, але спілкування з тваринами в контактних зоопарках принесло нам принесло насправді дитячу радість та неймовірне задоволення! Відвідування осетрової ферми дало змогу познайомитися з чудовою людиною, паном Василем - закоханим у свою справу, справжнім патріотом України, унікальним фахівцем та неперевершеним господарем! Такого смачного обіду не знайдеш в ресторанах Києва))Ну а закарпатське вино - це просто музика душі! Щиро вдячні гостинній винарні пана Урста!

19 марта 2024 09:37
Екзотичне Закарпаття / Ірина

Сказати що цей тур був чудовий, це замало. Він був суперовий. Сподобалось все. Програма дуже насичена та захоплююча, емоції зашкалюють. Чудові екскурсії, ненав"язливий супровід. Особливо сподобалось на форелево-осетровій фермі , з якою любов"ю він розповідав про своїх рибок. Як віртуозно він давав інформацію про їх розведення, супроводжуючі жартами. Окрема подяка нашій Тамарі, завдяки їй можна просто розслабитись і відпочивати. Все настільки продумано і виважено. Велике дякую. Тож до нових зустрічей!!!!!

18 марта 2024 15:36
Підсніжники / Ольга

Чудова екскурсія! Прекрасні екскурсоводи - пані Олена розповіла про звичаї святкування Масниці, далі пані Ольга дуже цікаво розповідала про Черкащину - про особливості регіону. Дуже пізнавально і красиво! Дякуємо!Дорога важка, але воно того варте!

18 марта 2024 13:37
Підсніжники Холодний яр, Черкаська обл. / Світлана

Отримала ботанічний, казково-прекрасний релакс. Підсніжники під снігом на мега масштабній території - зачаровують. Потужна енергетика біля дуба М. Залізняка. Мотрининський монастир здивував своєю величчю. Це потужно. Цей одноденний тур насичений, цікавий, пізнавальний! РЕКОМЕНДУЮ. Дякуэмо за організацію, гарне ставлення до кожного туриста, розповіді, вірші, побажання, професійність !!! 10 з 10.

17 марта 2024 11:49
Дякую і рекомендую❣️❣️❣️ / Неля

Дякую Там Туру а особливо Тамарі Федорівні за справжній релакс , перезавантаження , емоціі та чудову подорож з приємними людьми ❣️❣️❣️Холодний Яр не можливо описати ,це треба побачити , відчути , вдихнути повітря з ароматом весни !!!Тамаро Федорівно ❣️дякуємо за смаколики які ви підготували для туристів , це миттєвості які не можна забути … Ви нам подарували нам тепло, незабутні враженнями і віру у завтрашній день!!! бо так Ми живемо, змінюємося і наближаємо Перемогу!!! Хто планує подорожувати , не задумуйтесь а швидко звертайтеся в Там Тур ❣️❣️❣️там особливі подорожі з чудовими людьми !!!

17 марта 2024 11:05
Щиро дякуємо!!! Люда Товстенко

Тамара Федорівна Дякуємо за чудову поїздку в Черкаси Холодний Яр Ми побували в справжній казці 12 Місяців, де з під снігу на нас чекали ніжні, тендітні підсніжники.Дякуємо нашим екскурсоводам.

17 марта 2024 10:32
Хвалю. Тетяна

Дякую tamtour за позитив і релакс. Не дивлячись на примхливу погоду, наша мандрівка до підсніжників була теплою і душевною. Тамарі Федорівні респект, все як завжди на відмінно.

17 марта 2024 09:54

Опубликуйте свой отзыв

Тема отзыва *
Ваше имя *
Текст отзыва *
Добавить фото
Ссылка на видео