Туристическая компания «ТамТур»
ТамТур — там, где ты Есть!
Работаем для Вас каждый день с 09:00 до 21:00, воскресенье — выходной.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)

Фото-отзывы наших клиентов

Если вам не понравился тур или есть претензии и предложения к качеству обслуживания, позвоните:
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
21.09.2019 тур до Чернігова / Любов

Дякую організаторам. В особі п.Володимира чудова поїздка. Висока фаховість супроводу, володіння матеріалом перфектне. Екскурсовод у Чернігові теж дуже досвідчений. День вдався прекрасно.

21 сентября 2019 22:25
Софіївка / Олена

Щиро дякуємо Там Тур в особі Ольги за незабутній тур в Софіївку. Успіх екскурсії на 80% залежить від гіда та водія, на 10% від погоди, на 10% від слухачів. Нам неймовірно пощастило мати прекрасних гіда Тамару та водія Олександра. Завдяки їм поїздка була цікавою, спокійною та максимально комфортною. Хочу сказати окремо "Дякую" неперевершеній пані Ірині, яка перетворила відвідини парку на незабутню подорож казками та легендами, якими оповита Софіївка.

18 сентября 2019 22:03
Жахлива організація / Людмила

Жахливіша організація поїздки. Виїзд з Броварів мав бути о 7:30, з м.Лісова о 7:45, з м. Шулявської о 8:30. О 8:15, дізнаюсь, що автобус до м.Лісова не приїхав, не від організаторів!, а від людини, яка там має сідати. Телефоную організаторам - поза зоною. З'являються думки, що кинули. Через кілька хвилин набирають з невідомого номера, кажуть, що автобус зламався, тому "кажіть усім своїм, хай їдуть до метро Житомирська" (з 6 людей 2є сідати мали в Броварах). Тобто, "шикарна новина", коли ми вже мали би виїзжати з Шулявської, а тут виявляється автобус зламався, а нам не повідомили, хоча як виявиломь, шукали заміну всю ніч і ранок, тобто могли б вже ранком набрати, хоча за годину до виїзду.Так, як я і ще двоє людей мали сідати на Шулявській, то до Житомирської доїхали швидко, вийшли, а там море автобусів і всі на фестиваль. Зателефонували до організатора, на що він сказав, що як автобус під'їде туди, вас наберуть і скажуть куди йти. Ок, чекаємо, о 9:15 нас набирають і питають, де ми, бо тільки нас і чекають.

18 сентября 2019 19:20
Великий фест у маленькому місті / Сергій

Уперше побував у Коростені. Виявилося - невелике, ошатне і затишне місто з власною особливою "аурою", імпозантними пам"ятниками, і абсолютно чарівним парком (респект ландшафтним дизайнерам та архітекторам за вдале використання рель"єфу і фактур місцевості). Шарму цьому всьому додає фірмова "скельність" Коростеня й недбало розкидані древнім льодовиком циклопічні порослі мохом кам"яні брили, на яких із задоволенням та комфортом пікнікує народ (гадаю, не лише на свята ;) ). Словом, місто ідеальне для спокійної ідилічної (романтичної?) прогулянки протягом цілого дня: є чим помилуватися, і цікавого є чого подивитись. Сподобався мені і сам фест, який нагадував скоріше типовий веселий український ярмарок. АЛЕ! Розкрутили його вже мало не "на вся зємная шара", і скромна інфраструктура міста просто не справляється з таким напливом туристів. (200 автобусів!!) Тож окремо хочу подякувати нашому гідові Роману, який у цьому хаосі зміг не розгубити групу і вчасно вивезти її додому. Не всім це вдалося, між іншим!)

17 сентября 2019 13:20
Сподобалось / Оксана

Колоритно, цікаво

16 сентября 2019 21:14
Сподобалось / Оксана

В першу чергу, хочу сказати, що дуже зручно користуватися послугами Там-Тур, тому що виїзд безпосередньо з Броварів. З Там-Тур їзджу не вперше, подобається їх підхід у підборі подорожей: не дорогий варіант, зручний по локації, цікаві тури на любі смаки. 14 вересня їздила в тур Коростень-фестиваль дерунів. Хочу зазначити, що це вже третій раз, що я відвідала даний фестиваль. В цьому році змогу відвідати фестиваль мені надала комранія Там-Тур, і я їм дуже вдячна, що в мене була моживість не їхати в інший кінець Києва, щоб з'їздити на екскурсію. Да, згодна з коментарями, що людей було забагато, але я ні хвилини не пошкодувала, що поїхала. Я уважно прочитала програму туру і не чекала, що мене будуть водити по музеям

16 сентября 2019 21:08
Аншлаг на деруни / Люда

Деруни бум…. Аншлаг на деруни цього року у Коростені вразив, мало сказати! Такого хаосу навіть у Києві треба пошукати. Людей та транспорту у цьому маленькому затишному місті, мабуть, не було так багато ще ніколи. Не звачаючи на деякі технічні негаразди із заторами, дякую гіду та екскурсоводу Марьяні за уважність в турі та оперативне вирішення усіх організаційних питань, цікаву інформацію. Цікавою була розповідь екскурсовода у Коростені, але через натовп всюди не можливо було все почути і навіть пройти групою. Зате зустріли друзів) і гарно провели час. Деруни скоштували, смачні, але якщо на екскурсію, то варто їхати у дні без фестивалю. Дякую всім!)

16 сентября 2019 20:30
Дякувати / Ніна

Хочу подякувати Вашу турфірму за цікаву подорож у Качанівку та Тростянець 15 вересня. Особисто екскурсовода Володимира. Від нього почула багато нової інформації. Ще дякую за гарну погоду. Мабуть, це теж є додаткова послуга для нас. Шуткую, ще раз дякую.

16 сентября 2019 16:21
Жахливо / Оксана

Підтримую майже все, що написала Світлана про цьогорічну організацію туру в Коростень на фестиваль дерунів. Від себе додам, що обрала саме цю фірму (а пропозицій було доволі багато) через те, що вона пропонувала виїзд зі ст. м. Лісова і поїздку власним автобусом. І ці дві умови (не важливо, з яких причин) не було виконано. Тобто мене обманули, продали іншу послугу, ніж я замовляла. До того ж, оскільки виїзд із Києва відбувся зі значним запізненням, наш автобус прибув до Коростеня після відкриття фестивалю. У всіх нас украли не тільки годину часу перебування на фестивалі, а й можливість побачити офіційну церемонію відкриття, без якої фестиваль перетворився у звичайний базар. Такий захід не вартує 390 гривень з однієї людини. На жаль, керівництво фірми не здогадалося хоч якимось чином компенсувати моральну шкоду, тому теж наступного разу обходитимемо цю фірму.

16 сентября 2019 13:55
Бомба / Макуха Денис

Чудово організація туру.Анатолій прекрасний організатор з гарним почуттям гумору.Дуже сподобалося кожне місце в якому побували, особливо запам'ятався тунель кохання.Класні умови проживання у готелі , а також з харчуванням теж залишилися задоволені.

15 сентября 2019 20:57
Бомба / Макуха Денис

Чудово організація туру.Анатолій прекрасний організатор з гарним почуттям гумору.Дуже сподобалося кожне місце в якому побували, особливо запам'ятався тунель кохання.Класні умови проживання у готелі , а також з харчуванням теж залишилися задоволені.

15 сентября 2019 20:42
Жахливо / Світлана

Неодноразово їздимо з Тамтуром. Але такого жаху ще не було! Виїхали пізніше зазначеного часу, бо автобус поламався, але чому зразу людям це не було повідомлено на місці збору? Далі змушені були їхати на метро до Житомирської на інший автобус. Наш гід Сергій - це взагалі окрема історія. Елементарно, приїхавши в Коростень, потрібно було зазначити де буде стояти наш автобус (вулиця, номер), номер автобуса, бо автобус змінився і точний час, коли група назад повертається! Цього не було. В результаті, багато туристів не змогли відразу знайти наш автобус і запізнилися. В програмі заявлений бункер - туди нас гід навіть не довів, лише сказав, що можемо самі десь його знайти. Це взагалі як? Сам фестиваль - це просто жах! Деруни лише в 4 місцях, і черга пл 1.5 год. Потрачені гроші, час, нерви, зіпсований настрій. Дуже сумніваюся, що потім тут будемо з друзями замовляти поїздки! Люди обирають зручність, комфорт і організацію... А тут організація нуль! Розчарування повне...

15 сентября 2019 13:04
Отстой / Костя

1) Дорога - ужас, особенно в районе Черняхова.2) Организация - отсутствует как таковая. Очереди, отсутствие элементарных удобств, куча быдла, деруны там присутствуют разве что в названии "фестиваля". БОльшая часть территории "праздника" - обычный базар: барахло, разного рода поделки, дешевая косметика и т.д.3) Не поедем больше никогда. В топку такие "свята" !

14 сентября 2019 23:11
Хвалю / Костівська Надія


"За Самбором синіють гори" -
Це є наступний наш маршрут,
Тамтур відвозить нас угору,
"Ужанські купелі" нас ждуть.


Команда щира та весела,
І хоч мандруємо вночі,
Везуть впевнено нас водії між селами,
Обганяєм вітер, жару даючи...


На зустріч нас зібралося чимало,
Веселі жарти, спогади і сміх...
Смачного шашлика було не мало,
Я думаю, задовольнили всіх.


Нас другий день покликав у Карпати,
З місцевим гідом по гриби пішли,
Хоч не вдалось багато назбирати,
У горах час прекрасно провели.


Частина групи день весь мандрувала,
Пройшли кордони і дуби знайшли,
У прикордонників смачненько чаювали
І в надвечір'я в Ужок прибули.


На території в басейнах покупались,
А хтось у чанах кісточки прогрів,
На великах у горах покатались,
А тут і вечір на поріг присів...


На третій день до Сяну завітали,
Нажаль, ми до тунелю не зайшли.
Вас, Анатолій, ми запам'ятали,
Бо в цій поїздці Ви нас берегли.


Додому нас покликала дорога,
Приємних спогадів набрали цілий міх,
За гарні враження я попрошу у Бога
Благословення й миру для усіх!

5 сентября 2019 20:47
Лицарська пригода / Тетяна

Дуже насичена та цікава екскурсія. Можливість відвідати чудові місця та дізнатись про нове. Дякую Володимиру за додаткову інформацію про історію та видатних людей. Ці три дні пройшли на одному подиху! Незабутньо! Тур раціонально спланований. Рекомендую всім! Процвітання компанії Там Тур та наснаги!

3 сентября 2019 11:43
Рекомендую!!! / Любов

Три дні відпочинку пролетіли дуже швидко. По приїзду, група розділилася на дві: любителі активного відпочинку йшли слідами диких тварин в супроводі прикордонників та підкорювали гору Кременець, інша група – з місцевим гідом вирушила збирати гриби та влаштувала собі пікнік в горах.

Весело провели вечір знайомств та хто захотів погріли кісточки в чанах на мінеральній воді.

Це прекрасне місце для сімейного відпочинку, тут усе для цього є: два дорослі та два дитячі басейни з підігрівом, дитячий майданчик та дитяча кімната, велосипеди на прокат, альтанки, настільний теніс, більярд та багато чого іншого. Територія - чиста і гарна.

Поряд з комплексом пролягає Ужоцький перевал - мальовнича траса з крутими серпантинами та прекрасним пейзажем нікого не залишить байдужим. Тут кристально чисте повітря, зелені багатовікові ліси, прозорі та швидкі річки, мінеральні джерела.

Ми відпочили душею і тілом, оздоровилися і набралися сил, займаючись активним відпочинком, насолоджуючись прекрасними пейзажами і спокоєм.

2 сентября 2019 09:53
Хвалю / Ірина

Дуже сподобалось ,діти були взахваті від подорожі і я також .Дякую Анатолію за чудодову пожорож ,а двум Олегам за доставку .Всім рекомендую )

30 августа 2019 17:25
Було круто!!! / Віталік, Іра та Карінка

І знову дякую за чудові вихідні! Це було класно! А поход на Кременець це взагалі неперевершенно! Перевірка самого себе на витривалість)) Дякую Анатолію та двом Олегам за організацію та доставку))) Всім раджу!

30 августа 2019 13:45
Рекомендую / Світлана, Діанка та Сергій

Карпати зачарували своєю красою. Анатолію Вам окрема подяка за чудову компанію, все як завжди на висоті. Там Тур найкращий

29 августа 2019 21:49
Незабутні враження / Олена

Хочу подякувати організаторам туру "Лицарська пригода". Давно мріяла відвідати Кам'янець, але навіть не очікувала, що буде настільки цікава та насичена програма. Три дні минули на одному подиху, залишивши море позитивних емоцій, приємних спогадів та безліч фотографій. Дякую Володимиру за цікаві розповіді, організацію додаткових прогулянок з чудовими краєвидами та підбір найкращих екскурсоводів. Однозначно рекомендую даний тур! Все просто супер!

28 августа 2019 22:25
Хвалю / Світлана

Ось скінчилась іще одна подорож в Самбір та Карпати. Море вражень, емоцій від захоплюючої подорожі. Звучання органу та скрипки ще й досі лунають.

Враження від побачиної природи гір при підйомі на гору Кремінець, від походу до джерела де бере свій початок річка Сян не можливо передати словами.

Ці три дні залишаться незабутніми на все життя. Дуже велика подяка за так класно організовану подорож, тобі Толя. А також водіям Олегам за безпечну дорогу. Я бажаю Вам, щоб все задумане в Вас складалося... Дуже задоволена всіма подорожами з ТАМ ТУРОМ і особливо з АНАТОЛІЄМ... ДЯКУЮ...

28 августа 2019 22:10
Приятный отдых в Коблево!)))) / Наталья/Елена

Воспользовались услугами туристической компании "ТамТур" во второй раз, и остались очень довольны, также как и в первый. Отдыхали в Коблево на День Независимости Украины. Это были прекрасные выходные. Благодарим Настич Евгения и Тамару Федоровну за организацию и возможность побывать в таком очень интересном туре, профессиональную работу с клиентами, мгновенный отклик и идиальное решение любых вопросов. Впечатления от поездки остались только положительные - очень комфортный трансфер, уютное размещение, шикарная возможность насладиться отдыхом на море, вечерними прогулками, интересными развлечениями. Отдельная благодарность руководителю группы Тамаре Федоровне за заботу, опеку, искренность, оперативную помощь и поддержку в любых вопросах. Приятно быть клиентом туристической компании "ТамТур"! С вами хочется путешествовать вновь и вновь!

28 августа 2019 21:41
Рекомендую

Дякую Там Туру за чудову поїздку і прекрасні емоції! Все було не перевершено! Чани покорили нашу сім'ю,рекомендую всім бажаючим відвідати,не пошкодуєте! Всім тим хто організовував наш відпочинок,дуже ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Нехай у Вас хватає сил і терпіння,побільше незабутніх турів

28 августа 2019 15:27
Восхищение / Светлана

Всем, кто любит путешествовать, рекомендую этот тур!Очередной раз хочется выразить благодарность руководителю группы Анатолию за отличный тур: за интересную и содержательную программу. Мы были в храме, где хранятся мощи св. Валентина, мы слушали органную музыку.А главное, мы покорили вершину горы Кременец, на которой сходятся три границы: Украины, Польши и Словакии. Мы видели место, где рождается речка Сян, которая из маленького ручейка превращается в полноводную реку и впадает в Вислу. И еще мы видели много-много чего, что словами не опишешь, это надо видеть!!!Отдельная благодарность нашим водителям – двум Олегам – которые доставляли нас в самые недоступные точки маршрута и сделали наше путешествие легким и комфортным.

28 августа 2019 06:53

Опубликуйте свой отзыв

Тема отзыва *
Ваше имя *
Текст отзыва *
Добавить фото
Ссылка на видео