Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 54502
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

Якщо вам не сподобався тур або є претензії і пропозиції до якості обслуговування, зателефонуйте:
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
Захоплення та подяка !!! Всім РЕКОМЕНДУЮ ! Там…

Тур"Закарпатье.3 Дня в Сказке"Просто супер!Відомий факт, що у цікавій компанії цікаво по-дорожувати і мені з цим пощастило.Група зібралася з різних куточків України, всі приємні, доброзичливі і веселі люди.Як здорово, все ж таки що в Україні є такі дива, як водоспад «Шипіт», гірський хребет Боржава, знамените озеро Синевір, Закарпатські смереки, лісові ягоди, струмки та річки…Величезний уклін екскурсоводу Віталію, розповіді якого вразили своєю особливістю і цікавістю.Віталій, який взагалі нікого не залишив байдужим до свого супровіду нашої групи в «Екстримальному турі». Коли він розповідав історію озера Синевір, історію кохання, у мене як і в багатьох жінок (я бачила) на очах виступили сльози, а в горлі з’явився комок, який потім змі-нився на дивовижне ВАААУУУ від спілкування з ним! Вразило приємно, як ніжно і з любов’ю він годував нас ягодами ожини,як лагідно тримав кожного за руку перебираючись через гірські струмки, як ми ступали за ним,нога в ногу спускаючись з крутих схилів,повністтю довірившись йому..

26 жовтня 2021 09:03
Захоплення, шквал емоцій! Дякую ! Щиро всім…

Вирватися із сірих буднів і потрапити у казку, про це я мріяла останні роки, і за допомогою Там Туру, я туди потрапила, в чарівне Закарпаття! Тур "Закарпатье.Три дня в Сказке" подарував мені незабутні враження ! Щиро дякую Тамарі Федоровні за шквал емоцій, та чудовий відпочинок !!! Мальовничі краєвиди Закарпаття,прикрашені барвами осені зачаровували! Гори,ліси,полонини, краса природи притягували як магія! Кажуть людину роблять щасливими три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Знаєте, це про Тамару Федорівну! Ця щаслива жінка,не див-лячись на всі негаразди погоди, надихала і заряджала свєю енергією, всю нашу групу і особливо мене... Завдяки Тамарі Федоровні я зрозуміла що подорож - єдина річ,купуючи яку, стаєш значно багатшим. А життя під час подорожі - це мрія в чистому вигляді . Щиро дякую за все це!Велика подяка Тамарі Федоровні за професіоналізм,креативність та гумор, що надали подорожі особли-вості. Мої емоції до сих пір зашкалюють! Ця подорож надихнула мене на життя! Ви найкращі!Дяк

26 жовтня 2021 05:57
Все оооочень понравилось!!! / Ольга

Мы с сыном впервые поехали в Закарпатье, и вообще впервые на автобусной экскурсии. Переживала что тяжелая будет дорога. Но было много остановок, отличный автобус и дорога показалась в два раза короче. Хочу выразить огромную благодарность Томаре Федоровне, все было просто отлично и познавательно!!! Несмотря на насыщенный график экскурсий каждый день, вечером можно было отлично отдохнуть в отеле. Отель "Золотая гора" был просто великолепным, а заповедная территория с оленями при отеле, просто запала моему ребенку в душу. Черныш, Николя и другие обитатели заповедника до сих пор в наших сердцах. Термальные бассейны и чаны, сделали поездку незабываемой. ????????????

23 жовтня 2021 15:58
Хвалю / Таня

"Казкові гори за Самбором" , були дійсно казкові ))))), погода нас теж не " підкачала" Велике дякую за чудову програму Анатолію та Любі ,Нашим водіям Олегу , Вадіму та Максиму А ще нашій дружній команді )))) шашлики і бограч був суперовим

21 жовтня 2021 09:45
Констатація / Валентина Войцеховська

На Покрову їздили на Полтавщину. Вибрали цей тур, бо він відрізняється від інших турів двома родзинками: театралізованою виставою зі смачною вечерею в компанії гоголівських персонажів та театралізованою виставою у музеї весілля. Спочатку трохи напрягла доплата за факультативні заходи, але в підсумку все дуже сподобалося, ні про що не пожалкували. Тільки вважаю, що Миргород треба включити до тіла туру. Музей самогоноваріння дуже пізнавальний, вистава з гоголівськими персонажами весела, галушки та вареники смачнючі. На полтавському весіллі була задіяна майже вся група, а бажаючих стати нареченою та нареченим було аж 6 пар, вибирали жеребкуванням. Велика подяка керівнику групи – Світлані, все було чітко організовано, не зважаючи на те, що працювати з групою в 50 чоловік непросто. Дякуємо ТамТУРу!

19 жовтня 2021 11:03
Неймовірний тур на Покрову! Дивовижне Закарпаття…

Ця поїздка була незабутньою! Неймовірні враження після подорожі! Все організовано, цікаво, весело, смачно, пізнавально! Щиро дякую Тамарі Федорівні і Там Туру! Все було супер! Дякую водіям Паші і Саші за комфортну поїздку! Успіхів Вам і процвітання! До нових зустрічей!

19 жовтня 2021 09:37
Ми в захваті, такий релакс! Дякуємо ТамТуру;) /…

В наш такий непростий час, та ще осінь холодна , ми потребуєм відновлення , заряду енергії...що робити??Беремо телефон і набіраєм Тамару Федорівну;) Нашу Фею туризму♡♡♡ Цього разу вона перенесла нас у казкове чарівне осіннє Закарпаття, яке манить заворожує своїми барвами. Ми вперше побували в Берегово, містечко маленьке компактне , Ужгород як завжди вразив нас своєю набережною, що майоріла жовто зеленими липами, своїми колоритними вуличками, і знову і знову ми відвідали дегустаційний зал Шардоне;) , кав'ярню Штефаньйо (в Ужгороді ми не вперше, та він відкривався нам завжди чимсь новим, цікавим..)Лумшори то без слів....Супер релакс на лоні природи!Корчма Підкова з Циганом (інтелегентною цікавою різносторонньою людиною з великим серцем) Отець Митрофан в Ракошино, Чинадіївський замок ...все це разом така енергетична суміш , спробувавши яку ти назавжди закохаєшся в Закарпаття, наповнишся такою силою і енергією що" звернеш гори"...і ми легко зможемо пережити осінню депресивну пору переглядаючи фото з туру !

18 жовтня 2021 20:02
Ми в захваті, такий релакс! Дякуємо ТамТуру;) /…

В наш такий непростий час, та ще осінь холодна , ми потребуєм відновлення , заряду енергії...що робити??Беремо телефон і набіраєм Тамару Федорівну;) Нашу Фею туризму♡♡♡ Цього разу вона перенесла нас у казкове чарівне осіннє Закарпаття, яке манить заворожує своїми барвами. Ми вперше побували в Берегово, містечко маленьке компактне , Ужгород як завжди вразив нас своєю набережною, що майоріла жовто зеленими липами, своїми колоритними вуличками, і знову і знову ми відвідали дегустаційний зал Шардоне;) , кав'ярню Штефаньйо (в Ужгороді ми не вперше, та він відкривався нам завжди чимсь новим, цікавим..)Лумшори то без слів....Супер релакс на лоні природи!Корчма Підкова з Циганом (інтелегентною цікавою різносторонньою людиною з великим серцем) Отець Митрофан в Ракошино, Чинадіївський замок ...все це разом така енергетична суміш , спробувавши яку ти назавжди закохаєшся в Закарпаття, наповнишся такою силою і енергією що" звернеш гори"...і ми легко зможемо пережити лсінню депресивну пору переглядаючи фото з туру !

18 жовтня 2021 20:02
Тур на Покрову. Дивовижне Закарпаття. / Лариса…

Після туру залишились неймовірні і незабутні враження. Карпатські гори зачарували своєю неповторною красою. Захоплюючі розповіді професійного гіда, чудовий релакс від купання в термальних басейнах, відвідування саун і " варіння " в лумшорських чанах, дегустація вишуканих вин та сирів, найкращих справ закарпатської кухні - все це стало для нас надзвичайно чудовою пригодою. Дякуємо Тамарі Федорівні за високий професіоналізм, чітку організацію туру, невичерпний позитив, доброзичливе і дбайливе ставлення до туристів! Окрема подяка водіям Паші і Саші за комфортну поїздку! Будемо раді і надалі подорожувати з Там Туром. І бажано з Вами, Тамаро Федорівно!!!

18 жовтня 2021 19:52
Тур на Покрову. Дивовижне Закарпаття. / Лариса…

Після туру залишились неймовірні і незабутні враження. Карпатські гори зачарували своєю неповторною красою. Захоплюючі розповіді професійного гіда, чудовий релакс від купання в термальних басейнах, відвідування саун і " варіння " в лумшорських чанах, дегустація вишуканих вин та сирів, найкращих справ закарпатської кухні - все це стало для нас надзвичайно чудовою пригодою. Дякуємо Тамарі Федорівні за високий професіоналізм, чітку організацію туру, невичерпний позитив, доброзичливе і дбайливе ставлення до туристів! Окрема подяка водіям Паші і Саші за комфортну поїздку! Будемо раді і надалі подорожувати з Там Туром. І бажано з Вами, Тамаро Федорівно!!! ????????

18 жовтня 2021 19:51
Кам'янець 14.10.21 / Личук Лілія

Жодна закордонна поїздка не викликала стільки емоцій, як тур до Кам'янця!!!Просто неймовірна краса, атмосфера щасливих людей, екскурсоводи -професіонали на своєму місці, уважний і турботливий пан Володимир!Все на найвищому рівні!Рекомендую!

18 жовтня 2021 11:51
Тур на Покрову / Ніколайчук Світлана

Тур обалденный. За три дня собрать все сливки Закарпатья, может только Тамара Федоровна. Все на высшем уровне. В гостинице в термальных водах , в Лумшорах полный релакс. Погода солнечная. Закарпатская кухня, дегустации сыра, вин. Все вкусно, необычно. Не хотелось уезжать. спасибо Тамтуру за праздник!!!

18 жовтня 2021 11:09
Супер / Олег

Їздили в тур 14-15 жовтня 2021 року, все дуже сподобалося, насичена і цікава програма, автобус і готель пристойні, компанія чудова, вражень море. Окрема подяка гіду Світлані за супровід та водієві Андрію за безпечну подорож PS: два невеликих зауваження, які не впливають на загальне захоплення від подорожі : не дуже вдала назва, адже весільна тематика не є головною і репертуар на дискотеці у шинку на хуторі

18 жовтня 2021 11:06
Подяка / Ірина

Хочу написать свой отзыв. Сказать что это хорошо, это мало. Это было Суперово !!!!. Все продумано до мелочей, организованно. Эмоции переполняют. Огромное спасибо Там Туру, а особенно Тамаре Федоровне. При всей насыщенности программы, не чувствуется усталости. Наоборот появилось много сил и энергии. Ждем новых поездок

18 жовтня 2021 09:32
Каменец-Подольский 14.10.2021 / Елена Шиманская

Дякую Тамтуру, пану Володимиру та всій команді за організацію, душевність та створення максимальної атмосфери турботи та опіки за кожним із нас. Наша країна має потужну історію, величну природу. І люди чудові! Насиченість програми, бонуси дають можливість відчути це повною мірою. Пан Олег - неперевершений оповідач! Його розповіді з тонкими нотками гумору тримали увагу групи впродовж усієї екскурсії. Вдячна за відпочинок та отримані емоції! Рекомендую всім Тамтур!

18 жовтня 2021 05:05
Камянець 14.10.21 / Кравченко Марина

Це було неймовірно. Дякуємо Володимиру!!! Екскурсоводи супер! Водій професіонал! Група чудова! Дуже рекомендую!!!Дякую за чудові, незабутні емоції!!!

17 жовтня 2021 18:20
Хвалить / Илона, Люция,Татьяна, Елена,Галина

Только вернулись из тура,, Закарпатье на Покрова,, 13.10. - 16.10.2021, эмоции зашкаливают. Тамара Федоровна настолько умело ,продумано до мелочей организовывает свои путешествия, что нашим похвалам и благодарности просто нет предела! Красота гор, осенние пейзажи, интересные и вкусные дегустации вина и сыра, купание в горячих чанах, шикарный отель,, Золотая гора,,, в котором мы проживали , комфортабельный автобус, профессиональные водители, а самое главное насыщенная программа экскурсий,и изюминка тура Дегусация блюд в кафе,,Подкова,, под зажигательные песни гармониста Дениса - сделали наше путешествие и отдых сказочно драйвовым!!! Благодаря Тамаре Федоровне, мы получили в этом интересном туре столько ярких впечатлений,положительных эмоций, что с нетерпением будем ждать новой встречи! Процветания, стабильности, широких возможностей и больших перспектив Тумтуру и Вам , Тамара Федоровна ! Обожаем Вас!????????‍♀️❤

17 жовтня 2021 13:55
Тур на Покрову / Тетяна

Щороку дякую, Тамарі Федорівні за чудову, захоплюючу подорож.Я непросто рекомендую, я нав’язую усім поїхати у цей тур, оскільки цей тур щось неймовірне: продумана організація; логостично зручно розташований готель ранчо Золота гора з термальними басейнами ( туристичні об’єкти знаходяться недалеко від отелю); пізнавально-захоплююча розповідь екскурсовода Руслана; а варіння в чанах з купанням у гірській річці в загалі щось неймовірне. Дякую Вам за незабутні враження. Чекаю нових пригод.

17 жовтня 2021 11:31
Тур Качанівка - Тростянець 16.10.21 / Лариса

Я завжди дуже ретельно відбираю туроператрів для подорожі і дуже задоволена своїм вибором. Було вибране дуже вдале і зручне місце для зустрічі групи і висадки після повернення в Київ, автобус досить комфортабельний і чистий. Всё було організовано чітко, без затримок.По дорозі до Качанівки супроводжуючий гід пані Наталя проводила екскурсію, дуже сподобався її позитивний настрій і те, що вона оперативно реагує і враховує побажання екскурсантів.В Качанівці у нас був гарний місцевий гід і досить часу, щоб самостійно погуляти по парку і не тільки.Тростянецький дендропарк вразив не менше своєю красою рукотворної природи і історією її створення, екскурсія дуже сподобалась і темп проведення був комфортний.Хочу також відзначити роботу водія Діми, це суперпрофі.Рада знайомству з компанією "Тамтур". Думаю, що і надалі буду користуватись Вашими туристичними послугами. Перше знайомство мені сподобалось, з вами комфортно, цікаво, яскраво.

17 жовтня 2021 06:02
Благодарность / Юлия

Наш тур был 14-15 октября 2021г. Хочу выразить огромную благодарность компании за организацию тура, отдельную благодарность Светлане(нашему гиду, которая была с нами 2 дня) , водителю Андрею.В этом туре мы посетили очень много интересных мест, было весело, комфортно и очень вкусно. Советую всем посетить Полтавский тур.

16 жовтня 2021 12:17
Благодарность / Светлана

Спасибо Анатолию за те эмоции, которые мы получили при посещении янтарного края, за те частички "солнечного камня", которые каждый из нас привез с собой.Советую всем этот тур.

16 жовтня 2021 08:29
Тайні Історії Сіверщини / Схабіцька Інна…

Чудовий тур!!!Змістовний та історичний!цікаві локації та ще й чудові екскурсоводи.Сіверщина відкрилась для мене не тільки історією ,ну і красивою природою і.дякуючи екскурсоводу Марьяні,за ці неймовірні два дні цікавих пізнавальних подій.

16 жовтня 2021 06:01
Тайні Історії Сіверщини / Схабіцька Інна…

Чудовий тур!!!Змістовний та історичний!цікаві локації та ще й чудові екскурсоводи.Сіверщина відкрилась для мене не тільки історією ,ну і красивою природою і.дякуючи екскурсоводу Марьяні,за ці неймовірні два дні цікавих пізнавальних подій.

16 жовтня 2021 06:00
Тайні Історії Сіверщини / Схабіцька Інна…

Чудовий тур!!!Змістовний та історичний!цікаві локації та ще й чудові екскурсоводи.Сіверщина відкрилась для мене не тільки історією ,ну і красивою природою і.дякуючи екскурсоводу Марьяні,за ці неймовірні два дні цікавих пізнавальних подій.

16 жовтня 2021 06:00

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео