Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 20499
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

"Царський" Львів та Карпатський трамвайчик /…

Ребята - это было потрясающе !!! Очень очень и очень большое спасибо! Сложно что то отдельно выделить из увиденного - классно всё ! Тамарочка, Женечка и Людмила - спасибо вам огромное за ваш труд, за терпение, за старание и умение раскрасить рутинные будни столь яркими красками. ВСЕМ СОВЕТУЮ и в любой сезон в любую погоду!

13 квітня 2018 00:47
хвалить / Люция. Ирина. Илона. Света. Оля. Люда.…

Только что вернулись с великолепного тура "Царский трамвайчик".Незабываемый тур. Нет слов . чтобы выразить свои эмоции, свои восхищения от увиденного . А все благодаря тур .компании "ТАмТур". Огромная благодарность руководителю компании Тамаре Федоровне за ее желание делать людям сказку.! Огромное спасибо организатору тура Евгению за великолепно разработанный тур.! Отдельное спасибо руководителю тура Людмиле за умение сказку сделать былью. Отдельное спасибо водителям за профессионализм и терпение. НЕт слов , чтобы выразить свои эмоции от увиденного и прочувственного. Поэтому, мы всем советуем побывать на этом туре. и, вообще, путешествовать с " ТамТуром".И самая главная благодарность и огромное СПАСИБО львовскому экскурсоводу Игорю. Его рассказы- это магия , которая нас переносила в ту эпоху и мы проживали эту жизнь. Это просто - СКАЗКА. Мы ждем с нетерпением новых поездок Мы советуем всем путешествовать с "ТамТуром". НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ!!!!! А "ТамТУрУ" желаем много благодарных клиентов и процветания.

9 квітня 2018 22:05
Звісно ж хвалю) / Ярослав

Дуже сподобалось Косино, таємничий замок Сент-Міклош та звсіно же ш прекрасне місто Львів та захопливі і цікаві ескурсії по Мукачеву, а також у Береговому з веселим ескурсоводом, таємничі історії і визначні пам‘ятки які ми відкрили для себе в цих місцях! Дякуємо велике!!!

15 березня 2018 19:36
Хвалю / Ольга Кроншевська

Дуже колоритне українське місто, захоплюючі краєвиди з Іванової гори. Екскурсійне обслуговування в с.Диканька вище вских похвал.(особливо краєзнавчий музей-Галина Іванівна). Та оглядова по місту теж. Полтавська губернія -колиска стількох видатних українців: Гоголь,Котляревський, Лисенко,Башкирцева, Панас Мирний . А ще математики, льотчики-розвідники, декабристи - всіх не злічити. Українська земля така багата талантами! І культурним та духовним спадком! Нам є чим пишатися. Раджу всім відвідати ці місця ,особливо в теплий час , коли зацвітуть квіти і дерева і не буде сніга. Умови проживання і дорога хороші. Дякую за святкову поїздку. Недоліки: російсько- попсова музика на дискотеці в ресторані . І це в Диканьці! Але "Тамтур"тут ні при чому. У "Тамтура" все гаразд! Як завжди.

11 березня 2018 00:22
Зимове Закарпаття 26.02.2018 / Евгеній

Насолоджуйтеся природою України. Чисте закарпатське повітря в морозний день та неймовірна краса гір, що може бути кращим? Адже побувавши в найвіддаленіших куточках нашої неньки, ви розумієте, скільки всього ще не встигли побачити. Подорожуйте і отримуйте тільки найкраще.

27 лютого 2018 16:17
Масленица в Переяслав-Хмельницком 2018 / Ирина и…

Тамарочка, Женечка - спасибо Вам огромное за такое настроение, такой драйв!!! Это было что то!!! И как говорится – мы ваши навеки ! И промежду прочим – одни из лучших украинских фильмов – к примеру «Прыстрасть» Олега Биймы – сняты именно на территории Переяслав–Хмельницкого заповедника

17 лютого 2018 22:01
Старый Новый год на Закарпатье!!!!/ Таьяна /…

Хочу выразить благодарность компании Там Тур за прекрасно проведенное время на Закарпатье. Первое знакомство прошло на ура, незабываемая канатка в г. Пилипец, Лумшоры с чанами и бурлящей рекой, а заповедник бурых медведей, фестиваль красного вина забыть не возможно. Спасибо большое, Тамаре Федоровне за прекрасное настроение, организацию интересных экскурсий, доброту и заботу во время поездки и (спец . кофе) вкусненько. Отдельное спасибо профессиональным водителям за легкую дорогу. Обязательно порекомендую друзьям и сама воспользуюсь. Процветания вам и до скорой встречи!!!

12 лютого 2018 13:46
хвалю / Елена Полупанова

Спасибо, Тамтуру за незабываемый отдых в Закарпатье,кто не был не пожалеете.Мы были первый раз и думаю не последний.Мы рассказали своим друзьям ,следущий раз поедим все вместе.Спасибо ,Тамаре Федоровне за симпатию и уважение.

28 січня 2018 21:48
Чудово! Новий Рік - по новому! :) / Леонід

Зустрічали Новий Рік з Тамтуром на Волині. Дуже цікаві і змістовні екскурсії по різним містам Волині. Чудові екскурсоводи. В захваті від Готелю, де провели 2 ночі - рівень "все включено" як в Турції. Запам'яталась увага Тамари Федорівни до кожного, її професионалізм. Їздили Тамтуром з жінкою колись в Берегово, ось їздили по Волині, і обов'язково поїдемо ще! Тим більше, що по грошам виходить помітно дешевше, ніж їхали б самі.

16 січня 2018 11:20
Старий Новий Рік на Синевірі! Карпати. / Танюшка

Дякую всьому колективу ТамТуру!!! Це були казкові 5 днів! Це ті місця, котрі заряджають енергією. А добре організовані поселення, переїзди та екскурсії дали змогу зробити відпочинок ще кращим! Дякую водіям за безпечне перевезення, з вами їздити саме задоволення!)

16 січня 2018 11:18
У захваті! / Світлана

Сьогодні саме повернулися з туру з Полтави- ми у захваті! Прекрасно проведене свято Різдва у Диканьці:весело, згуртовано, з піснями і танцями, з Солохою та Вакулою! Дуже добре організоване поселення в готелі (і сам готель сподобався) та цікава екскурсія Полтавою. В такі тури хочеться їхати знову і знову...Ви молодці!

8 січня 2018 23:21
Хвалити / Ірина, Люция

Ще в дорозі, але хочу написати слова великої подяки компанії "ТамТур"!!!Сподобалось все, починаючи з посадки в автобус!!! Прийом у готелі чудовий! Чітко, своєчасно,заплановані всі оглядові екскурсії! Шикарно провели час, Різдвяної вечері в колі чудових артистів, які чітко передали атмосферу повісті "Вечори на хуторі , близь Диканьки",це було щось неймовірне! Дали можливість вдосталь насолодитись українськими піснями, танцями, шутками,і навіть влаштували фотосесію з персонажами, шикарною Солохою,хитрим Д'яком! Саме місто Полтава, приємно здивувало підготовкою до Різдва! Хочу написати слова, щирої подяки керівникам "ТамТуру",бажаємо процвітання, розробки нових, цікавих турів які ми будемо підтримувати, благодарних туристів! Ми будемо і надали з вами мандрувати, а також рекомендувати Вас всім знайомим, друзям і всім кого знаємо!

8 січня 2018 19:56
Плохое мнение о туре! / Татьяна

Очень жалею о поездке,никому не советую ехать,обещанной программы небыло,ни конкурсов,ни деда мороза,еды было мало,напитков также,к тому же,в новогоднюю ночь,сломался свет,долго настаивали,новый год праздновали с поляками и другими гостями (не из нашего тура)что не очень хорошо,екскурсовод которая с нами ехала,девочке лет 18,ничего не знает,ничем не интересовалась,к тому же автобус в котором мы ехали был совершенно не комфортабельным сиденье было мокрым,автобус протекал,кресло поломато!а за отель я вообще молчу,ни гостеприимства,ничего!сходили в душ начало заливать,переселили в другой номер,даже извинения не попросили,сказав "ну хочте залишайтесь я вам дам тряпку будете витирать" я была в ступоре!далее пришла администратор,сказав пересиляйтесь мне некуда селиться гостей!очень плохой тур!никому не советую!

7 січня 2018 12:02
НГ 2018 / Алевтина

У вас була можливість придбати собі продукти харчування біля замку Паланок в магазині, на термальних водах "Косино" в кафе, а також на 3 х автозаправочних станціях ОККО де є ресторан "Alaminute" на яких ми робили зупинки по 20хвК сожалению после замка мы дружно сели в автобус, никто не предложил зайти в магазин и тем более не показал где он находится (мы ведь не местные).Что касается термальных вод в Косино, не вся группа купалась, а для того что бы пообедать нужно было заплатить 300 грн за вход, чтобы посидеть в кафе, так как при входе был толкьо бар.Что касается остановок на заправках (обратная дорога), нам давали всего лишь 10 минут и этого времени ели хватало для того чтобы сходить в уборную. Есть минуса и это факт, поэтому я бы лучше исправляла вашу работу, так как люди платят за это деньги и для кого-то возможно это не малые деньги в ожидании хорошо отдохнуть и провести время.И ещё один момент ..никаких саун и тюбинга там не было, по крайней мере, об этом никто не говорил и на виду эотого тоже не было

5 січня 2018 15:48
Лаю / Віка

На жаль мої очікування щодо поїздки не здійснилися. Було дуже багато негативних моментів, які псували настрій. Холодні та брудні номери, постійно невдоволена супроводжуюча, жахливі сніданки та обіди, та як на мій погляд не досить вдале розподілення єкскурсій та вільного часу .Ніякої новорічної програми, ніякого ведучого, лише не зовсім тверезий дід Мороз та його так названа Снігорунька. Окреме дякую хочу сказати нашим водіям за легку та безпечну дорогу. Неймовірна природа Карпат, це те заради чого варто їхати але можливо не туром. Бажаю процвітання Там-Туру, вдосконалення, більш задоволенних клієнтів та порозумінь. Проте рекомендувати вас на жаль не можу. Дякую.


Шановна Вікторія. Дуже вдячні за Ваш відгук. Зауваження ми приймемо до уваги для покращення сервісу обслуговування наших багатотисячних клієнтів. Хочемо зауважити, що в попередніх відгуках туристи написали, що навпаки готель приємно здивував своїми комфортними та затишними номерами "Приятно удивил отель". Можливо Вам попався, якийсь некомфортний номер. На майбутнє дуже велике прохання до Вас і до всіх! Підходьте будь ласка до керівника групи та кажіть про свої неподобства для їх вирішення. З Вашого відгуку ми робимо висновок, що просто несподобався готель, який Вам псував настрій напротязі всьго туру. Ще раз дякуємо за відгук та гарантуємо, що в майбутньому ми врахуємо всі ваші зауваження.
5 січня 2018 12:12
Хвалить / Люция, Ирина

Выражаем огромную благодарность "ТамТур" за отличный тур и встречу Нового Года в Закарпатье. Это было, действительно, файно. Огромное спасибо Евгению- организатору тура, огромное спасибо гиду Людмиле за интересную поездку и рассказы. Хочется отдельно отметить работу водителей. Огромное вам спасибо за ваш профессионализм, за ваше терпение и чувство ответственности. Благодаря вам - дорога была лёгкой. Огромное спасибо Василию. Всё было просто отлично!!! Если и были какие-то недоразумения, то все решилось. И мы вернулись с массой впечатлений и позитива на весь год. Огромное благодарность руководителю фирме Тамаре Федоровне . Вам процветания и много благодарных туристов!!!!! Мы пользуемся услугами "ТамТур" и советуем всем. НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ!!!!!

5 січня 2018 09:46
Хвалить / Люция. Ирина

Добрый вечер! Что касается отзывов Валентины и Алефтины. Девушки!!! Нас было 80 человек.!!!Мы все такие разные!!!У всех разные вкусы и желания!!! Да были мелкие недорозумения. Но . все же , решаемо..!!! Все же благополучно решилось. Мы все вернулись и все хорошо!!!!Есть три ловушки, которые воруют радость и мир: сожаление о прошлом, тревога за будущее и НЕБЛАГОДАРНОСТЬ за настоящее. (Мудрость)

4 січня 2018 23:04
НГ 2018 / Валентина

В программе тура указано Дед Мороз и Снегурочка, а также конкурсы? Лицезрели мы пьяного в стельку деда Мороза с бородой на носу, который не пропускал каждую рюмку и пытался зажать каждую мимо проходящую девушку.Никакой новогодней программы.


Валентина, дякуємо за Ваш відгук. Дід Мороз та снігурочка приїхали подарувати нам новорічний настрій з самого Закарпаття. Можливо у нього був тяжкий рік :-). Нажаль проблему людського фактору ми вирішити не можемо. Ми турбуємось про своїх туристі, щоб їм було цікаво, тепло, затишно та ситно. З приводу Вашого зауваження ми передамо інформацію організаторам Новорічного Свята.
4 січня 2018 18:47
НГ 2018 / Алефтина

Орагизацтя тура оставляет желать лучшего к моему сожалению.Никакой национальной еды, завтраки, ужины а особенно новогодний стол - это просто позор. Две бутылки шампансокго на 14 человек,в меню котлеты,битки и тушонная картошка.4 часа пришлось гулять по морозу после экскурсии на Синевир, а в последний день завтрак в 7.30 ,а дальше как хотите...даже в супермаркет не завезли. Руководитлеь группы Людмила всё "решала сама".Ей все равно с какими просьбами к ней обращались.Все негативы смогла компенсировать только природа и компания.Вам ещё работать и работать над вашими турами.Огромное спасибо водителям,которые не спали и мужественно везли ночами по дорогам Закарпатья.Этот тур не стоит таких денег,лучше ехать самостоятельно или в Европу за эту же сумму.Приятно удивил отель, но официантки в ресторане при гостинице - хамки. Такого персонала я ещё не видела.Из еды - гречка,пюре и сосиски,которые вы со спокойной душой можете поесть дома.Не рекомендую Там-Тур.


Шановна Алефтино, ми вдячні Вам за Ваш відгук. Нажаль ми не можемо замовляти всім харчування індивідуальне по тій причині, що хтось любить українську кухню, а хтось кухню інших країн. Ми для всіх замовляємо смачні страви української кухні. У Вас було цілих чотири години вільного часу на озері Синевир у підніжжя, якого 9 колиб з традіційною закарпатською кухнею, ніхто нікого не змушував сидіти 4 години в автобусі. 98% людей відпочивали, як хотіли. Хто катався на лижах, хто проводжав старий рік в колибах з традиційними стравами та медовухою, хто катався на тюбінгу або парилися в саунах. Керівник групи Людмила скрізь була біля Вас і ми особисто отримували багато вдячності від туристів, які їздили у Вашій групі. Можливо у Вас виникли, якісь особисті непорозуміння. Що стосується того, що в 07:30 сніданок і далі, як хочете то ми з Вами не погоджуємося. У вас була можливість придбати собі продукти харчування біля замку Паланок в магазині, на термальних водах "Косино" в кафе, а також на 3 х автозаправочних станціях ОККО де є ресторан "Alaminute" на яких ми робили зупинки по 20хв. Дуже Вас просимо на майбутнє звертатися із зауваженнями до керівника групи і ми впевненні, що всі питання будуть вирішені відразу на місці.
4 січня 2018 18:39
Чудова зустріч Нового 2018 року на княжій Волині…

Яскрава та надзвичайно колоритна зустріч нового 2018 року в Луцьку, знайомство з княжою Волинню переповнили хорошими емоціями. Щира подяка керівникові - Тамарі Федорівні, водіям-професіоналам та нашому товариству, яке організувалося на таку прекрасну подорож. Відвідування усіх історичних міст за програмою туру було надзвичайно цікавим та налаштовує нас ще не один раз побувати на Волині, розповісти цікаві відомості своїм рідним, друзям, та про усе, що нас надихало у цій поїздці. Мандруйте та одержуйте позитивні емоції! Щасти!

4 січня 2018 07:37
Отличный отдых на Волыни в канун Нового 2018…

В очередной раз отдыхали с ТамТуром. На этот раз на экскурсии по Волыни с встречей Нового 2018 года в Луцке. Организация как всегда на высоте. Транспорт - супер: чисто, тепло, удобно. Водители - асы своего дела, привезут и на Говерлу. Дорога не была утомительной, все было продумано: где остановиться и на сколько. Экскурсии интересные и познавательные. Питание в дороге было организовано отлично: еда была всегда горячая, вкусная и сытная. Проживание и отдых в гостиннице Украина*** добавил больше сил на новые экскурсии чем некоторые заграничные отели и золотую табличку от РЕВИЗОРА просто так не дают. Сюрпризом было шоу в дубненском замке: эмоции зашкаливали. Новогодняя программа достойна отдельной оценки тех людей которые там были и все видели и прочувствовали. Наша оценка - СУПЕР. Спасибо ТамТуру, СПАСИБО Тамаре Федоровне!!! Так держать!!! До встреч на дорогах.

3 січня 2018 22:24
Не оправдало ожидания / Таня

Здравствуйте. Поздравляю всех С Новым Годом!С Тамтур мы ездили уже не один раз, все поездки оставляли только хорошие и позитивные эмоции. Поэтому в этот раз решили отпраздновать Новый Год именно с этой компанией, и в конце пожалели о своем выборе.Новый руководитель группы, молоденькая девушка, совершенно не могла ответить ни на какие вопросы, а в дальнейшем просто игнорировала вопросы и просьбы при этом просто улыбаясь, полная безответственность.Вторым разочарованием был отель "Парк". В номерах ужасно грязные ковры и пыль. В первый же вечер у нас полностью затопило ванную комнату, нас с такими психами и недовольством переселили в другой номер, как будто это мы были в этом виноваты.Новогодний стол был плохой, еда не вкусная и мало, шампанского не хватило на всех, лимонада тоже не хватило, органицация просто ужасная. Еще в отеле подавали полностью холодные завтраки.В общем с хорошего это только экскурсии по Львову, он как всегда прекрасен. Ну и спасибо водителю, в дороге проблем не было.

3 січня 2018 20:37
І хвалитиму, і критикуватиму. Оцінка 3,5 з 5. /…

Доброго дня!Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!Плануючи святкування Нового року,першою думкою згадалось святкування Різдва під час туру"Сімейне Різдво у традиціях Полтавщини"в січні 2017 року,з якого і почалося знайомство з Вашою туристичною компанією.Під позитивними враженнями від чудового відпочинку,сумнівів з ким їхати,святкувати Новий рік у Львів-не виникло.Переїзди автобусом не принесли втоми та незручностей,окрема подяка водію.Мальовничі та історично цікаві місця-неперевершені, професійна робота екскурсоводів - на висоті.Але на цьому позитив, так би мовити закінчився.Подорожуючи з різними туристичними фірмами, вперше зіткнулись з повною непрофесійністю керівника групи(потрібно більше уваги приділяти підготовці перед поїздками). Склалось враження,що людина такий самий турист як і всі. Але найбільшим розчаруванням стало місце перебування/проживання/святкування Нового року в комплексі «Парк».За розкішним фасадом та вдалим розташуванням-несмачна кухня,брудні килими,пил,непрацююча сантехніка.

3 січня 2018 17:36
Корпоративний відпочинок / Любов Чорномаз

Нещодавно закінчився наш передноворічний корпоратив на Закарпатті. Програма була створена спеціально для нашої компанії, Тамара Федорівна врахувала всі наші побажання та пропозиції. Організація - супер! Екскурсовод Василь Васильович просто вкрав наші серця! А дегустація у Карла Шоша була дуже насиченою та змістовною!!!!! Ми навіть і не підозрювали, що так любимо вино! Ведмеді, Косино, Лумшори та Львів залишаться ще довго в нашій пам'яті! Наснаги та вдячних туристів компанії ТамТур!

3 січня 2018 12:05

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі