Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 54907
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

Якщо вам не сподобався тур або є претензії і пропозиції до якості обслуговування, зателефонуйте:
(067) 446-75-35 - Валентина
Крик Душі / Віталій

Панове доброго дня! Хочу висказитись чисто за себе. Я мешканець міста Кривий Ріг, військовослужбовець, який раз на рік дуже чекав і ось , попав з сім’єю сюди у Вигоду. В наше время де тільки не їздять мої співійськовослужбовці , абсолютно практично повсюди є пільги хлопцям, які сидять в секторі, під кулями, та ланцетами… В цьому місці ви не пільг не побачите, зовсім нічого, звертаюсь до всіх побратимів-обминайте це місто, цей музей центр культури та звісно “”славнозвісний”” поїзд карпатьский. Голові містечка треба мабудь теж попасти в окоп щоб вміти шанувати військових ! Як мені сказали потім добрі люди містечко називається Вигода, тому я все зрозумів... нічо, нічо є таке понятия як бумеранг.

11 липня 2024 13:48
Подяка / Карина

Дякую пане Анатолію за організацію цього чудового туру! Цілий рік чекала????Місце дивовижне, багато цікавих історій та легенд почули! Для людей з великого міста відпочинок в такому природньому середовищі саме те, що треба! Повне занурення і світ природи і спокою!Ще й грибів та ягід назбирали, була можливість і мед придбати і напої на меду в місцевих!Окрема подяка водію Дмитру, адже дорога біля самого села потребує терпіння! Та завдяки комфортному бусіку, майстерності водія та гарному настрою туристів все пройшло максимально комфортно! Окрема дяка екскурсоводу Сергію, все чітко з гумором та знанням своєї справи!Відчутен професіалізм та задоволення від своєї роботи у чоловіків!Дякую, ви зробили мій день!))

10 липня 2024 08:26
Чудова мандрівка / Валентина

Щойно повернулись з подорожі. Враження зашкалюють. Супроводжуюча Тетяна зазделегідь інформувала нас про екскурсії та надавала всю необхідну інформацію, все дотримувалось програми прописаної на сайті. Дорога в автобусі була важкою ( більше 15год. винести сидячи в автобусі в принципі не може бути в задоволення), програма насичена ,аж занадто тому екскурсії були трошки галопом, але організатори підійшли до своєї справи з душою і це спричинило чудовий результат. Гарно, цікаво, красиво !!!!!!Це було неймовірно! Дякую Вам за цю подорож❤️ Велике дякую Тамарі Федорівні за анонс цієї подорожі.Ноги від подорожі ще не відійшли, але поглядаю на наступні подорожі з Там-Туром. ❤️

9 липня 2024 13:01
Одна з кращих екскурсій-одноденок / Тарас

Телепортал в прадавню цивілізацію. Сподобається всім хто любить дику природу, народні ремесла і прогулянки за межами міста.

9 липня 2024 07:43
Шпиці / Ірина

Тур на Шпиці дивовижний.Чудові гіди,дивовижні ,казкові Карпати,прекрасна база відпочинку на березі річки,чудова та дружня компанія.Враження неперевершені.Дякуєм Тамтур.Раджу і рекомендую.

8 липня 2024 18:58
Чудово. / Наталія

Дякуємо за прекрасно проведені дні, незабутні враження та пізнання Карпатського краю. Красу Карпат можна оцінити, тільки побувши там, наблизившись до мальовничої краси наших Карпат. Гори Шпиці -це щось неймовірне. Вдячна організатору цієї подорожі Тамарі Федорівні, яка продумала кожну деталь подорожі. Море задоволення та позитивних емоцій.

7 липня 2024 20:42
Шпиці та озеро несамовите / Людмила

Дякую за приємні спогади..чудового туру ...як завжди все заплановано та організовано. Все на супер.. як завжди.Сподіваюсь ще не один тур з Вами відвідаємо!Ще раз дякую..

7 липня 2024 20:03
Карпати озеро Несамовите г. Шпиці / Тетяна

Довго очікувала цей тур і сподівання не підвели. Погода, програма все прекрасно. Раджу відвідати цей тур. Дякую Тамарі Федорівні за організацію, все як завжди професійно ????

7 липня 2024 18:35
Халю! Дуже! / Ольга Кроншевська

Тур фантастичний, насичений подіями і враженнями. З правильно розставленими навантаженнями і відпочинком. Родзинка туру - гара Шпиці і озеро Несамовите . Але Верховина і Яремче вражають не менше , кожен по- своєму. Дякую п. Тамарі за нові незабутні враження! А таком всім супроводжуючим: п. Назарук, п. Любомира та іншим. Рекомендую всім, хто любить пригоди і несподіванки. Але перед вибором туру бажано реально оцініти свої фізичні можливості

7 липня 2024 18:15
Красива природа та замок. / Олена

Потрапляючи в замок одразу так атмосферно...все старе, навіть підлога скрипить. Гід в замку чудовий. Дозволяють руками торкатись всього.Дуже сподобався дядько, який розповідав та показуаав як раніше виготовляли папір.Гарні біля замку локації- гойдалка, місток над водою, водоспад.Українське село теж сподобалось.

29 червня 2024 16:32
Красива природа та замок. / Олена

Потрапляючи в замок одразу так атмосферно...все старе, навіть підлога скрипить. Гід в замку чудовий. Дозволяють руками торкатись всього.Дуже сподобався дядько, який розповідав та показуаав як раніше виготовляли папір.Гарні біля замку локації- гойдалка, місток над водою, водоспад.Українське село теж сподобалось.

29 червня 2024 16:23
Природа чудова. Гід не дуже. / Олена

Їхали ми з водієм Сергієм який заблукав в дорозі та гідом Сергієм- чоловік у віці, який підганяв, керував, бурчав.Сам парк чудовий. Гід Денис спокійний та приємний.За окрему плату покататись можна на коні-10 хв -150 грн.Рекомендую з собою взяти моркву та капусту для тварин та всіх по дорозі годувати (бо я рвала по дорозі ромашки тваринам на десерт). Дозволяють годувати з рук, але мален.стаканчик в них коштує 70 грн.В парку є кафе-фото з цінами додам. Ціни адекватні. Хот доги смачні.

29 червня 2024 16:10
Несподівані відкриття / Інна

Чудова екскурсія. Я несподівано для себе відкрила Лубни. Дуже затишне історичне містечко. Несправедливо забуте туристами. Є що подивитися, є чому здивуватися, багато нового дізнатися. Від екскурсії Тані я в захваті. Людина, яка любить своє місто обов'язково цікаво і з захопленням про нього розповідає. Успіхів бажаю у роботі і щоб до міста постійно їхали туристи, знімали про нього передачі.До Миргорода в мене особливе відношення. Я там багато бувала в дитинстві. Курорт став кращим, цікавішим, яскравішим. Зберегли традиції. Озеро з лебедями заворожувало ще в дитинстві. Гоголівський край, яскрава Полтавщина.Садиба Блонських дала надію, про те що ми можемо справитися з будь якими обставинами, змінами в житті і вийти на новий рівень свого розвитку. Від нас багато чого залежить в нашому житті. Головне ставити цілі і йти до них. Успіхів цій сім'ї і всім хто з ними працює.Окремо хочу подякувати Тамарі Федорівні за чудову організацію, як завжди на високому рівні. Успіхів у роботі. І чекаю нових подорожей і відкрит

19 червня 2024 14:18
Лубни, Миргород / Ірина

Велика подяка Там Туру. Тамара ти неперевершена! Все чітко по плану, по графіку і обов"язково накормлені. Ще раз переконуюсь яка безмежно красива наша Україна. Ці невеликі містечка, кожне з своєю історією, красою своїм ритмом життя надихають на спокій і гармонію . Познайомившись з Мариною і Олександром розумієш, ми не переможні. Іх любов до справи, відношення до життя а при цьому ще і спробувавши їх вкуснючі сири - отримуєш теж такий заряд енергії і сил дочекатись перемоги. Дякуємо Вам. До нових зустрічей і подорожей.

17 червня 2024 14:23
Відгук / Тамара

Велике дякую турфірмі "ТамТур",особисто Тамарі Федорівні,як завжди(а я знаю цю фірму не перший рік) організація екскурсій на високому рівні,все продумано до дрібничок, цікаві теми, пізнавальні,получили гарний заряд бадьорості.Трохи дощик нам заважав,але те що ми хотіли,ми отримали.Ще раз подяка.Удачі і процвітання фірмі,нових цікавих мандрівок!

16 червня 2024 16:34
Відгук по туру "Лубни та "сині мандри" в…

Дякую за чудовий цікавий день, сповнений незабутніми зоровими, тактильними, смаковими враженнями! Дякую за організацію, все було легко, вчасно та зручно! День пройшов так швидко, що хочеться ще :)Лубни та Миргород-Ви прекрасні! Відкрила для себе ці два міста. Дякую, представниці Лубенського музею Тетяні за цікаву розповідь. Поєднання історії, архітектури, літератури, відомих людей в Вашій розповіді, Ваше особисте ставлення та любов до свого міста доповнило враження та розмалювало його яскравими кольорами. Дякую, родині Блонських за те, що пустили за лаштунки своєї садиби. Сири неймовірні!Зараз наступний ранок після екскурсії, насолоджуюсь сніданком з Вашою продукцію! Успіхів Вам та процвітання!Сергій Іванович, Ви, як завжди, на висоті! Дякую за цікаві розповіді! Дякую всім учасникам за компанію!Тамара, Вам та "Там Туру" бажаємо всього найкращого та успіхів! Миру, натхнення, нових ідей та маршрутів!Наша країна неймовірна!Дякую за те, що є відкриваєте її для нас. Чекаємо на нові оголошення.

16 червня 2024 08:23
Подяка компанії Там тур . / Людмила

Вчора 15.06.2024 року побували в цьому чудовому турі . Навіть дощ не завадив, щоб побачити все і набратися вражень і позитиву. Хочу сказати, що дуже часто обирають маршрути , які у всіх на вустах, оминаючи те, що зовсім поруч і вражає своєю індивідуальністю і неповторністю. Полтавська область... Її тихі, мирні і автентичні містечка вражають своєю красою, пейзажі милують очі, а розповіді відносять в далекі часи... А чого вартує побувати на приватній фермі Олександра і Марини, що є прикладом справжніх українців таких працьовитих і доброзичливих! Я просто в захваті від спілкування з ними і їхніми кізочками! А сири, то просто верх смаку! Подяка і уклін Тамарі Федорівні, що з такою самовіддачею ставиться до своєї справи, яка надихає нас і продовжує наше життя!

16 червня 2024 07:19
Лубни,Миргород та с.Вовнянка / Юлія, Лідія,Марк…

Поїздкою дуже задоволені, насичена, правильно організована екскурсія. Не дивлячись на те,що був дощик все було дуже легко та залишилось море задоволень.Неймовірно захоплені сім'єю Олександра та Марини,вони нереальні та надихають своєю працею.Ми і надалі з Вами,Тамара Федорівна)Дякуємо

16 червня 2024 07:04
Подяка / Ірина Ткачук

Вчора, під супровід літнього дощика і в гарній компанії здійснилось моє бажання. Я вперше за два роки здійснила мандрівку))) і відвідала два дивовижні міста України . Це Лубни і Миргород. Щиро дякую за чудову організацію.

16 червня 2024 06:37
Разом по Тисі / Красуля Валентина

Дуже чудові 5 днів відпочинку.,Сплав по річці Тиса це щось неймовірне!Велятино,Солотвино це повний релакс.А які були чудові екскурсії із смаколиками це просто клас.Відпочинок на всі сто!!!!

10 червня 2024 20:03
Разом по Тисі / Татьяна Благодарєва

Дуже насичений і різноманітний тур. Добре все продумано. Більш за все запам'ятався сплав по Тисі. Море вражень. Адреналін. Подолання. Велятино і Солотвино - теплі води Закарпаття. Повний релакс. Розслаблення. Годування тварин - буйволів, кіз, оленів. Розчулення. Любов. Презентації сиру, вина, м'яса. Насолода смаку. Проживання біля гір Шаян, сходження на гори Шаяниху і Шаянятко. Свіже повітря. Відчуття подолання. От скільки різноманітних емоцій подарували ці незабутні 5 днів. Дякую Тамарі Федорівні за гарно продуману поїздку. До нових зустрічей!

10 червня 2024 14:42
Чудова подорож Закарпаттям / Ірина

Прекрасні 5 днів відпочинку. Сподобалося все. Протягом цих днів їли багато смаколиків, відвідали памʼятки, піднімалися в гори, Велятино, Солотвино, годували оленів, був сплав по Тисі з неймовірними краєвидами. Ця подорож запамʼятається надовго. Дякую Вам, Тамаро!

9 червня 2024 09:55
Разом по Тисі / Валентина

Сьогодні останній день подорожі, приємні відчуття про побачене, Тамара Федорівна велике дякую за організацію та супровід. Краєвиди нашої України вражають. Був релакс історичними місцями це Хустський замок і Солотвино соляні озера. Сплав по Тисі разом з паном Степаном це екстрим для всіх. Табай це загадкове слово...

8 червня 2024 17:00
Парк "Олександрія" та Буки / Ірина

Дуже сподобалась ця екскурсія. Всім рекомендую. Дуже красиві парки. Неймовірні враження. Але прикро, що екскурсовод до парку "Олександрія" був дуже низького рівня. Цікавої інформації про парк та родину, яка його заснувала було обмаль. Це було реальним недоліком цієї екскурсії.

4 червня 2024 14:58

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео