Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2112
  • 4

Трускавець - найпопулярніший лікувальний курорт України

7 червня 2016

Трускавець – це унікальне місто з мальовничою місцевістю, яке оточують невисокі пагорби передгір’я Східних Карпат.

Трускавець – це унікальне місто з мальовничою місцевістю, яке оточують невисокі пагорби передгір’я Східних Карпат. Щороку сюди приїжджає величезна кількість людей зі своїми сім’ями для комплексного оздоровлення, так як Трускавець – це один з найбільших і розвинених оздоровчих курортів в Україні.

Оздоровлення тут включає в себе лікування за допомогою декількох лікувальних джерел: «Софія», «Марія», «Броніслава», «Юзя», «Едвард». Всього в Трускавці розташоване чотирнадцять підземних природних джерел. Найголовнішою і корисною лікувальною водою вважається мінеральна вода «Нафтуся», яка і принесла таку популярність цьому курорту.

Унікальний хімічний склад мінеральних вод Трускавця дозволяє використовувати її в лікуванні системи травлення, сечостатевої системи, а також для відновлення нормального обміну речовин людини. Також в багатьох санаторіях успішно застосовується лікування гірським воском озокеритом, який робить позитивний вплив при лікуванні захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту, жовчних шляхів, неврологічних та урологічних захворювань.

На сьогоднішній день путівки в Трускавець можна придбати в одного з багатьох туроператорів за допомогою онлайн-бронювання на сайті truskavetskurort.ua або просто зателефонувавши по телефону.

На сьогоднішній день більшість санаторіїв Трускавця зарекомендували себе тільки з кращого боку і пропонують не тільки якісне лікування, але і проживання в комфортних умовах за доступними цінами, рівень яких в основному визначається рівнем сервісу. Майже всі санаторії обладнані сучасним лікувальним і діагностичним устаткуванням, а також номерами на будь-який смак і гаманець.

Крім того, трускавецька сіль «Барбара», що видобувається з високомінералізованої ропи, є гідним конкурентом знаменитій солі з чеської оздоровниці Карлові Вари. Неподалік від Трускавця знаходиться родовище озокериту, яке є єдиним у світі. Озокерит, який часто називають «застиглими сльозами землі» або «чорним воском», має протизапальну і аналгетичну дію, а також підсилює гемодинаміку в нездоровому організмі.

У Трускавці за унікальною методикою лікують і проводять профілактику дуже багатьох захворювань, серед яких захворювання сечовивідних шляхів, нирок, хвороби серцево-судинної системи, органів травлення і дихання, хребта, суглобів, шкіри і т.д.

Навколо Світу