Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 6708
  • 1

Про нас

Колектив «ТамТур» працює і успішно розвивається з 2004 року. За ці роки ми встигли зарекомендувати себе як надійні з бездоганною репутацією і масою позитивних відгуків наших постійних і вірних туристів.

Відмінною особливістю нашого колективу є робота з постійними клієнтами. Це робітники і службовці , студенти та пенсіонери , бізнесмени, представники великого та малого бізнесу, працівники міністерств і відомств, банків та інших державних установ.

Наш колектив постійно їздить по Україні та за її межами в пошуках нових нерозвіданих місць. Такий метод роботи викликає довіру у клієнтів, дозволяє максимально задовольнити їхні запити, сприяє зростанню авторитету.

Ми з радістю дамо відповіді на всі питання і допоможемо з вибором, якщо Ви ще не визначилися самостійно. Десятирічний досвід роботи, порядність та доброзичливість наших співробітників забезпечать Вам приємне спілкування.

Обирайте для себе будь-який вид відпочинку, — а ми зробимо все, щоб задовольнити Ваші потреби та інтереси!

Раді запропонувати Вам:

Ми з задоволенням підберемо Вам переїзд на власних комфортабельних автобусах за мінімальними тарифами , підкажемо оптимальний маршрут.

Подорожуйте і Ви неодмінно відчуєте незабутню атмосферу, поклик далеких країн і тепло літнього сонця!

Ми завжди Вам раді. Колектив «ТамТур».

З любов'ю, керівник Настич Тамара Федорівна.


Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі