Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2858
  • 4

Шацькі озера

12 липня 2016

Ця перлина Волині без сумніву не залишить нікого байдужим, а за їхню кристальну чистоту їх називають "блакитними очима Волині"

Програма туру на Шацькі озера

Національний природний парк "Шацькі озера" багатьом відомий завдяки Шацьким озерам, на які приїздять відпочити і насолодитись гармонією з природою не тільки українці, але й іноземні туристи. Ця перлина Волині без сумніву не залишить нікого байдужим, а за їхню кристальну чистоту їх називають "блакитними очима Волині".

У басейні Західного Бугу налічується понад 30 озер, які називають Шацькими. Найбільше з них – Світязь, середня глибина якого – 7 м, а максимальна – 58,4 м, саме тому його часто називають українським Байкалом. Озера отримали свою назву від м. Шацька, поблизу якого вони скупчені.Озера розкинулись серед лісових масивів Волині та дивують свою незайманістю і природною красою.До найбільших Шацьких озер можна віднести Світязь, Пулемецьке, Луки, Пісочне та інші.

Вода в озері Світязь чиста та прозора, за якістю найкраща від усіх озер України. Мальовничі краєвиди озер, прозорість води, рибні багатства щороку приваблюють велику кількість туристів на ці озера.

Інфраструктура навколо Шацьких озер за останні роки суттєво розрослась, існує безліч баз відпочинку, готелів,санаторіїв, ресторані і т.д.

Стежками