Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1812
  • 4

Пилипець – місце найкращого гірського відпочинку в Карпатах

28 вересня 2016

Село Пилипець Закарпатської області – це саме те місце, звідки варто стартувати у цікаві канікули.

Тур в Пилипець на Новий Рік

Село Пилипець розташоване в північно-західній частині Міжгірського району Закарпатської області біля витоку однієї повноводої Ріки (власна назва водойми). Село розкинулося на висоті близько 700 метрів, чим, звичайно, і приваблює туристів та мандрівників, усіх, хто любить гірський відпочинок, особливо у Карпатах, де гори покриті розкішними лісами, де дихається вільно і легко!

Село має давню історію, бо згадується у письмових джерелах ще в 1463 році під назвою Верпелепець. Сьогодні ж це гірський туристичний центр Міжгірського району, воно є одним із трьох найбільших у цьому регіоні, адже тут мешкає понад 2 тисячі чоловік.У селі Пилипець протікає чарівна річечка Плошанка, біля якої також люблять зупинятися мандрівники. Варто сказати, що поряд із Пилипцем знаходиться красивий водопад Шипіт .

Село часто приваблює туристів і своїми оригінальними маршрутами – туристи полюбляють сходити на такі відомі гірські вершини, як: хребет Боржави, вершину Великий Верх (1599м.), Стой (1679м.), Гимбу (1497 м.), Жид Магура (1517м.).

Цікаво, що поряд із Пилипцем (приблизно 5-6 км) є село Келичин, саме сюди багато мандрівників полюбляють ходити до джерела з природною газованою мінеральною водою – така вода дуже рідко буває у природі, прирівнюється до справжнього дива! Лікарі радять вживати таку воду для лікування і профілактики захворювань органів травлення і серцево-судинної системи, а також при недокрів'ї та гінекологічних проблемах.Про зимовий відпочинок більше скаже така інформація: на околицях села Пилипець розташовані три бугельних витяги: на в'їзді в село - витяг бази "Затишок" (450м.), на г. Гимба в Верхньому Пилипці - витяги "Боржавські полонини" (1500м.) та "Магура" (900м.). Неподалік, у сусідньому селі Подобовець, розташований ще один витяг довжиною 1000м.

Найвідомішим із них є "Боржавські полонини", він знаходиться на північному схилі гори Гимба (1497м.). швидкість підйому складає 3,2 м/с. Витяг за 7,5 хв доставляє гірськолижників до верхньої станції, розташованої на висоті 1163 м. над рівнем моря. Отож, тепер ви знаєте, куди треба збиратися взимку на відпочинок! Щодо цін, то вони тут помірні. Детальнішу інформацію про зимовий відпочинок ви зможете прочитати у наших подальших матеріалах.

Стежками