Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1324
  • 4

Експерти розділили туристів на шість типів

12 жовтня 2016

Дослідження охопило більше 36 тисяч осіб

Фахівці туристичного сервісу TripAdvisor визначили шість типів мандрівників.

За даними сервісу, при визначенні типів особистості туристів експерти грунтувалися на даних глобального опитування, відзначає lenta.ru.Один з видів мандрівників – мисливці за вигідними пропозиціями. Такі люди хочуть отримати максимум від поїздки, часто відпочивають з дітьми.За даними експертів, це, як правило, люди з середніми доходами у віці 25-34 років.

Друга група – шанувальники ексклюзивного туризму. Вік цієї категорії відпочиваючих – 25-49 років. Вони багато заробляють, не сильно обмежують себе у витратах і зазвичай подорожують з партнером.

Експерти також виділили соціальних туристів, які відправляються на відпочинок тільки в компанії. Індивідуальні мандрівники, навпаки, вважають за краще здійснювати поїздки поодинці. У представників обох згаданих груп може бути різний рівень доходу, вік – від 25 до 49 років.Так звані дослідники витрачають багато часу на пошук інформації про направлення, зокрема, про ресторани та інші розваги, готелі. Це найчастіше люди з високим достатком у віці від 25 до 49 років.

Мандрівники-консерватори зазвичай відправляються в одне і той саме місце на відпочинок. У зв'язку з цим у них йде мінімум часу на планування поїздки або збір відомостей. Як правило, це чоловіки 35-64 років зі скромним доходом, зазвичай подорожують поодинці.

Онлайн-опитування, на якому базуються дані висновки, було проведено влітку цього року серед громадян 33 країн. Дослідження охопило більше 36 тисяч осіб.

Сегодня