Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2263
  • 4

Фабрика ялинкових іграшок в Клавдієво-Тарасове

12 листопада 2016

Новорічний настрій створюють у містечку на Київщині. На фабриці ялинкових іграшок у Клавдієво-Тарасовому хочуть побувати як діти, так і дорослі.

Тур на фабрику ялинкових прикрас

Новорічний настрій створюють у містечку на Київщині. На фабриці ялинкових іграшок у Клавдієво-Тарасовому хочуть побувати як діти, так і дорослі.

Ялинкові іграшки видуваються лише з найкращої сировини – польської або білоруської. Для фарбування прикрас використовуються найкращі фарби та лаки українського та німецького виробництва.

Історія підприємства

Фабрика ялинкових іграшок почала працювати у 1948 році. Проте спочатку тут обробляли скло для медичних потреб, а згодом маленьке підприємство стало одним із найбільших підприємств Східної Європи, де виготовляють новорічні прикраси. От уже більше 70 років фабрика ялинкових іграшок дарує новорічну казку для різних поколінь дітей та дорослих. У 2012 році керівництво фабрики розпочало поетапну реставрацію підприємства. Оновлення зазнав і асортимент. Стандарти якості також переглянули, тож прикраси з фабрики ялинкових іграшок тепер можуть конкурувати з продукцією європейських підприємств.

Екскурсії на фабрику ялинкових іграшок

На підприємство можна також замовити екскурсію. Фабрика ялинкових прикрас у Клавдієво-Тарасовому відкрита для відвідувачів кожного дня з 09:00 до 17:00. Ви можете самостійно приїхати на фабрику та приєднатись до найближчої групи. Частота екскурсій складає близько 15 хвилин. У вас буде можливість не тільки подивитись на процес виготовлення ялинкових прикрас, але й взяти участь у майстер-класі та виготовити власну унікальну іграшку.

Як доїхати

Містечко Клавдієво-Тарасово знаходиться у Бородянському районі Київської області. Через місто проходить залізнична лінія Київ – Коростень. З Бородянки сюди можна дістатися автобусом або ж електричкою. Їхати зовсім недалеко – 10 кілометрів. Відстань до Києва – 51 кілометр (трасою Е373). Фабрика ялинкових іграшок знаходиться у Клавдієво-Тарасовому на вулиці Ватутіна, 1 (недалеко від залізничної станції Клавдієво).

ua.igotoworld.com