Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 3090
  • 4

Свято шоколаду у Львові 2017

18 липня 2017

13 жовтня 2017 р - 15 жовтень 2017 р

Одинадцяте національне "Свято шоколаду 2017" ( "Свято шоколаду 2017") у Львові знову пройде в середині осені.

Свято шоколаду "Національне свято шоколаду 2017" у Львові - найсолодше свято країни. Раніше це свято проходило напередодні Міжнародного жіночого

дня, або в День святого Валентина. Тепер Львів гостинно запрошує всіх ласунів скуштувати найкращі та різноманітні шоколадні солодощі в середині осені

У 2017 році "Свято шоколаду" буде проходити протягом трьох солодких днів - з 13 по 15 жовтня.Відвідувачі "шоколадного дійства" зможуть побувати на ярмарку-презентації шоколадних виробів найкращих представників цієї індустрії, взяти участь в майстер-класах від професійних шоколатьє, поласувати шоколадними виробами ручної роботи, які запрезентують найкращі кондитерські Львова та всієї України, стати свідком створення унікальних скульптур з величезних брил шоколаду, поспостерігати за будівництвом Шоколадного міста, долучитися до різноманітних шоколадних забав.

Протягом п'яти днів "Свята шоколаду 2016" буде працювати величезний Шоколадний Ярмарок, на якому виробники і представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи представлять свої вироби, зроблені спеціально до свята. Кожен охочий може власноруч виготовити свою шоколадну свічку разом з майстрами Львівської свічкової мануфактури.

Традиційно в рамках Національного Свята Шоколаду проходить Чемпіонат кондитерів-аматорів "Домашній кондитер". До участі запрошуються всі, хто впевнений у своїх кулінарних здібностях і знає як зробити десерт, який здивує смаком і неодмінно сподобається вимогливому журі.

Бажаєте відвідати свято шоколаду у Львові ? — Замовляйте тур тут.

Дорога Юа