Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1803
  • 4

Екскурсія в гірський конгломерат Монтсеррат, з відвідуванням Бенедиктинського Монастиря (5 годин)

Монсеррат

Якщо Ви вже встигли насолодитися строкатою вулицею Рамбла, побувати в Парку Гюель і погуляти по вуличках Готичного кварталу, то в самий раз звернути Вашу увагу на гору Монтсеррат.

Відвідавши її, Ви зможете зрозуміти справжню духовну історію каталонців, усвідомити її витоки і доторкнутися до таїнства здійснення мрій Святої Діви Монтсерратськой або Моренета (Чернкушкой), як любовно називають її місцеві жителі.

Ви відвідаєте дієвий Бенедіктінскій Монастир, побачите внутрішнє оздоблення Базиліки.. Уявляєте, Ви стоїте в «магічному» колі і чуєте спів хору з п'ятдесяти хлопчиків, які живуть на території Монастиря і вчаться в музичній школі для особливо обдарованих дітей.

А також продегустуєте мед та сири у торговців, що розташовані біля стін монастиря. І крім того, покуштувати лікерів вироблених ченцями за старовинними рецептами.

Екскурсія в Монастир Монтсеррат (5 годин) 1-3 люд. 4-5 люд. 6 люд. 7-12 люд.
Поїздка в гірський конгломерат Монсерат включає в себе :

відвідування бенедиктинського монастиря Монсерат, де зберігається статуя Святої Діви Монтсератской, по доданню виконує бажання, а також ви зможете почути дивовижний спів хлопчиків «Есколанія»

320 євро 390 євро 440 євро 660 євро

Монсеррат

Монсеррат

Монастир Монсеррат

Монастир Монсеррат

 Базиліка Діви Марії Монсерратської

Базиліка Діви Марії Монсерратської

Монастир Монсеррат

Монастир Монсеррат


Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео