Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 743
  • 9

Залісся

Залісся - Національний парк, який було створено 2009 року. Він розташований на лівобережжі річки Десна і займає площу 14836 га і має важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення.

На території парку розташовано:

Резиденція Президента, яка була створена ще у 1957 році як заповідно-мисливське господарство. За радянських часів тут полювали М.Хрущов, Л.Брежнєв, Ф.Кастро, В.Щербицький. У 1995 році отримує статус держрезиденції.

Музей природи, який було створено в 60-і роки ХХ століття. В ньому міститься розкішна колекція опудал тварин, що населяють територію заповідника. Це унікальна можливість ознайомитись з тими мешканцями цього регіону з якими мало кому пощастить зустрітися у дикій природі (вовк, лисиця, лось, бобер...). Також представлений і рослинний світ.

Стайні та коні, які тут унікальні адже це подарунки українським президентам деякі з них є призерами різних чемпіонатів кінного спорту та виставок. Більше десятка їздових коней на яких можна покататися.

Ліс в заповіднику вважається чи не найчистішим в Україні, оскільки сам парк захищає паркан і зі сторони потрапити туди не лише складно а й протиправно.