Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2194
  • 1

Відпочинок з «ТамТур»

Відпочинок — одне із самих солодких слів, яке ми хочемо чути після напружених робочих буднів або плідного трудового року. Ми всі мріємо про відпочинок — і це нормально. Кожна людина повинна розуміти, що відпочинок — це запорука плідної праці в майбутньому. Адже коли ми втомлені — ми марні.

Не менш важливим фактором є те, як ви відпочиваєте. Комусь до душі активний відпочинок, а комусь пасивний. Відкриємо вам маленьку таємницю, — ці два чинники можна вдало поєднувати, до того ж зробити відпочинок корисним. Ми пропонуємо найоптимальніше рішення проведення вашого дозвілля. Змінити обстановку, зробити відпочинок яскравим, незабутнім і корисним. У кожного є мрія відвідати місто, в якому він ще не був, або з'їздити на екскурсію в місця історичних визначних подій. Ми здійснимо ваші мрії і зробимо все можливе для того, що б ви отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Наші комфортабельні автобуси з усіма зручностями забезпечать вам легкий і безпечний шлях. Професійні гіди та екскурсоводи доступно і цікаво викладуть вам корисну інформацію. Програма дня вас приємно порадує. Вона буде завжди новою, свіжою і захоплюючої. Організацію обідів і місць нічлігу так само забезпечуємо ми.

Зробити ваш відпочинок найкращим у вашому житті — це наша мета! Ми подбаємо про ваше дозвіллі належним чином, і ви безсумнівно залишитеся задоволені!

Відпочивайте з нами! Ми відкриємо вам нові кордони і дамо можливість подивитися на світ широко відкритими очима!