Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 281
  • 2

Витачів

Витачів — село в Україні, в Обухівському районі Київської області.

Назва

Витичів — літописна назва сучасного селища, яка використовувалася до середини XVI століття. Вперше згадується у творі «Про управління імперією» імператора Візантії Костянтина VII у 949-950 році. В окремих літописах фігурує назва Уветичі.Існує багато гіпотез про походження назви даного населеного пункту, однак право на існування мають лише деякі з них. На думку кількох місцевих краєзнавців— назва «Витачів» походить від нормандського словосполучення Вітахолм («Віта» — вогонь, «холм» — гора), що дослівно переводиться як «вогонь на горі».

Географія

Витачів лежить в північно-східній частині Українського кристалічного щита — найбільшої тектонічної структури на території України. Але фактично село лежить вже на схилі цієї структури. Український кристалічний щит у рельєфі проявляється суттєвим підвищенням. Саме тому правий берег Дніпра (на якому лежить Витачів) значно вищий від лівого. Навколо села у різній кількості залягають гірські породи, що притаманні для Українського щита: гнейси, пісковики, кварцити (в тому числі залізистий кварцит), і навіть мергелі, які свідчать про морське дно в геологічному минулому (мала місце трансгресія моря).

Наша туристична компанія пропонує захоплюючі автобусні тури, які будуть проходити також і через це поселення. Витачів - це місце з багатою історією. Вважається одним з найдревніших поселень Полянського князівства та Київської Русі.

Пам'ятки

Жителі Витачева залишаються небайдужими до драматичних подій 2014 року в Україні. За активним сприянням сільської молоді, 14 жовтня 2014 року (на день Покрови) в центрі села було відкрито пам'ятний знак «Витачів — борцям за волю України», який символізує безмежну вдячність тисячолітнього поселення усім, хто воював і продовжує воювати за рідну Батьківщину, включаючи і бійців АТО.

Серед місцевих пам'яток варто відвідати каплицю Української Духовної Республіки


Найближчі тури 1

Екскурсія до дніпровської Атлантиди
  • 29
  • 6381
  • 22
  • 4
(149 голосів, в середньому: 4.3 з 5)
04.06.22 (1 активний день)
11.06.22 (1 активний день)
18.06.22 (1 активний день)
25.06.22 (1 активний день)
600 грн
Детальніше і замовити
Актуально