Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
 • 9
 • 3712
 • 29
 • 3

Екскурсія до дніпровської Атлантиди

Приймаємо замовлення

9 серпня 2020

1 активний день

480 грн
16 серпня 2020

1 активний день

480 грн
23 серпня 2020

1 активний день

480 грн
Екскурсія до дніпровської Атлантиди
(47 голосів, в середньому: 4.3 з 5)
2 серпня 20202 серпня 20201 активний день480 грн

Дніпровські плавні, прогулянка човнами, панорамні види на Дніпро та смачна уха по козацькому рецепту чекають на вас у нашій екскурсії.

Всього за 100 кілометрів ми подолаємо 17 історичних епох, підкоримо дві гори (які і по цей час залишаються місцями сили) дізнаємося, де зародилася трипільська культура, місце, де почали свій шлях реєстрові козаки, фортеці, які оберігали дорогу із "Варяг у Греки", стратегічну цінність Букринського плацдарму під час Другої світової війни, а на завершення відвідаємо живі та мертві джерела.

Про інші історичні епохи дозвольте розповісти під час туру.


Місця посадки на автобус

Програма туру

1-й день.9 серпня 2020 / неділя

08:00
Збір групи в Броварах (Укртелеком)
08:30
Збір групи в Києві, Ст. М. "Дружби народів" (магазин "Solo Pizza")
09:20
Приїзд до Трипілля, де підіймемося до шпиля на Дівич горі.

Трипілля — сотне містечко, в якому у 1649 році налічувалося 75 козаків. Наразі це село розташоване на трьох полях, звідки і пішла назва Триполя (Трипілля). Влітку 1901 року була відкрита Трипільська культура археологом-любителем Вікентієм Хвойкой.

09:55
Село Витачів, в якому знаходиться каплиця Української Духовної Республіки

Це селище може бути вам відоме з популярного фільму "Поводир"!

11:10
Ржищів — стародавнє місто, донині невідоме ким і коли засноване. Характерна риса цієї місцини — велика кількість ярів та пагорбів, що роблять його краєм з незабутніми ландшафтом.

Саме тут зафіксовані матеріали трьох епох: трипільської, зарубинецької та давньоруської.

 • Липова алея — мальовниче місце з незабутніми видами на Дніпровське водосховище. Сквер наповнений липовими клинами, які височать вже 200 років.
 • Парк трипільської культури — це архітектурна зупинка нашої подорожі, адже тут знаходяться скульптури, оформлені в традиційному орнаменті трипільців.
 • Неймовірні краєвиди, які зачаровують усіх прийдешніх туристів.
12:00
Прогулянка човном до затопленої церкви
 • Проїзд над селом Гусенці, яке було затоплене у 1972 році внаслідок побудови Канівської ГЕС. Дніпро перетворилося у великий ставок, що став Канівським водосховищем.
 • Покорення Лисої гори, на якій були шабаши, оскільки це є місцем сили. Вона розташована на нульовому мередіані, саме на ній буде короткий оздоровчий відпочинок (по можливості)
 • Спасо-Преображенська церква — єдина будівля, що залишилася від затопленого селища Гусенці. Вона була реконструйована і на сьогодні продовжує працювати.
14:00
Обід (смажена риба та уха) на свіжому повітрі
15:40
Село Балико-Щучинка. Ми з вами відвідаємо один із найбільших пам'яток "Битва за Дніпро", який був присвячений Героям Радянського Союзу і побудований ще при їх житті.

17:00
Село Уляники — ще одне із місць поселень періоду Трипільської культури, наповнене зеленою зоною і живописними краєвидами.
 • Джерела мертвої та живої води;
 • Куштування води (рекомендуємо взяти тару).
19:00
Повернення до міста Київ, Ст. М. "Лісова"
19:15
Повернення до м. Бровари (Укртелеком)

У вартість входить:
 • Екскурсійне обслуговування по всьому маршруту;
 • Проїзд у комфортному автобусі;
 • Можливість долучитися до тутешніх звичаїв, а саме покорити Лису гору (на горі, яке є місцем сили, полежимо 5 хвилин, аби оздоровитися).
До вартості не входить:
 • Особисті витрати
 • Обід по бажанню - смачна уха та смажена риба 100 грн (попереджати завчасно);
 • Катання на човнах 150 грн;
 • Радимо взяти воду, пляшки для джерельної води, зручне взуття, для жінок - хустинку.

В турі ми відвідаємо: 9 пам'яток

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Дніпровська Антлантида. 28.06 / Оксана

Дякуємо за новий тур. Було дуже цікаво і весело! Особлива подяка Владиславу. Бажаємо ще безліч нових турів і веселих туристів! З ТамТур завжди класно!

13 липня 2020 07:49
Подорож по Київщині / Валентина

Я вже давно живу в Києві, але Київська область для мене невіома. Дякую за можливість познайомитись з історією краю і помилуватися його краєвидами. Сподобалось, що гід подорожував з нами по різним історичним періодам життя наших предків. Атмосфера була чудова. Покуштували рибки на березі Дніпра та багато чого нового дізналися

13 липня 2020 07:33
Чудовий тур / Михайло

Чудовий тур. Подяка Владиславу за подачу та хороший підбір матеріалу для розповіді. За інформування до та під час екскурсії окремий великий плюс. Приємно вражені обраними локаціями, так як їхали з основною метою побувати на островах поблизу Ржищева, натомість неочікувано здивували краєвиди у Трипіллі - Витачеві та масштабність меморіалу у Балико-Щучинках. Хороший автобус, що на ділянках з "вбитим" покриттям суттєво покращив комфортність пересування. Подяка водію за роботу.Уха та смажена риба смачні. Мабуть, зауважу, що уха в міру гостра, тому суб'єктивна оцінка у когось може відрізнятися.Загалом, тур та місця вирізняються деякою нестандартністю, та однозначно варті того, щоб їх відвідати.

12 липня 2020 20:07
гарно / Наталія

Щиро переконана: варто знати історію краю, де живеш. Та й історію України. Дніпровська Атлантида - розкішний вікенд, пізнавальна екскурсія, можливість доторкнутись до вікової історії. Є час, не полінуйтесь, поїдьте. Відкриєте місця, про які знаєте підсвідомо, але навряд колись бути там. Всього 60-80 км від Києва, а скільки задоволення завдяки "ТамТуру"! Наснаги представникам туристичної компанії! Вони весь час створювали нам чудовий настрій.

30 червня 2020 15:56
Дякую / Оля

Дякую екскурсоводу Владислава за добре організовану і сплаовану екскурсію, та позитивні емоції

19 серпня 2019 13:51
Большое спасибо / Светлана

Давно мечтала побывать на месте "затопленной церкви", о которой ходит столько загадочных слухов и легенд. Благодаря Владиславу моя мечта сбылась. Отличным бонусом было покорение Лысой горы (места силы), где мы "плдзарядились" энергией, и прогулка на катере.За время экскурсии мы посетили места силы и места боевой славы. Большое спасибо Владиславу за хорошо проведенный выходной.

18 серпня 2019 11:33
Благодарю. / Татьяна Терещенко.

Очень интересная поездка.Спасибо Владиславу за прекрасно проведенное время. Понравилась Лысая гора.

18 серпня 2019 09:36
Благодарю. / Татьяна Терещенко.

Очень интересная поездка.Спасибо Владиславу за прекрасно проведенное время. Понравилась Лысая гора.

18 серпня 2019 09:36
Хвалю / Вікторія

Програма екскурсії, Дніпровська Атлантида, надзвичайно насичена і димамічна, а завдяки екскурсоводу Владиславу, було цікаво і весело!

18 серпня 2019 07:28

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео