Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09
  • 2033
  • 1

Трускавець

Трускавець — один з найвідоміших бальнеологічних курортів України, а також місто з древньою буремною історією.

Бальнеологічний курорт Трускавець знаходиться у мальовничій долині в передгір’ї Карпат. Археологи дійсно знайшли тут римський бойовий чекан, і з того часу науковці тримаються думки, що в цих краях билися з римськими легіонерами стародавні карпи — те саме слов’янське плем’я, на честь якого й названі Карпати.

Сучасний затишний Трускавець може запропонувати відпочинок на будь-який смак: старші люди їдуть сюди оздоровлюватись, молодші – веселитись у чисельних кафе та клубах. У Трускавці зручно завершувати пішохідні гірські подорожі – тут можна перепочити та сісти на потяг до Львова.

Курорт європейського рівня, Трускавець розташований на території історичної Бойківщини, тож він цікавий не тільки комфортабельними санаторіями й готелями, але й захопливою історією краю. Туристам буде цікаво відвідати тутешній музей Михайла Біласа, а також художню та релігійну експозицію. Найдопитливіші гості можуть познайомитись з традиціями та побутом бойківського краю, а при нагоді побачити навіть традиційне весілля.

В райцентрі пропонують чисельні екскурсі невеличкими карпатськими селами, які безумовно варто відвідати. Наприклад, з Трускавця організують виїзди до сіл Східниця та Урич — біля них розташоване древнє місто-фортеця Тустань. Щоправда, від колись грізної фортеці лишились самі скелі, проте навіть на них історія лишила свій відбиток.

Заплановані тури 1

SPA в Трускавці, замок Мушкетерів та Львів
  • 3
  • 2084
  • 10
(29 голосів, в середньому: 4.5 з 5)
20.11.20 - 22.11.20 (2 активних дні)
1850 грн
Детальніше і замовити