Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1857
  • 1

Базальтові стовпи

А Ви Бачили, як «росте» каміння? Воно може утворювати велетенські колони-восьмигранники, заввишки з дев’ятиповерховий будинок. Це так звані базальтові стовпи. Науковці кажуть, що 600 мільйонів років тому на цій території були діючі вулкани, а тепер височіють кам’яні брили неймовірної краси. Таке місце — єдине в Україні.

Геологічна пам'ятка природи «Базальтові стовпи» — одне зі 100 чудес природи України, яке брало участь в конкурсі «7 чудес природи України» і навіть дійшло до фіналу, проте перемогти не вдалося.

Це унікальне природне диво складається з п’яти кар’єрів. Частина кар’єрів вже підтоплені. Зокрема таким є кар’єр № 3 — основний. Відомий цей кар’єр своєю мальовничістю: базальтові стовпи та вода, посеред якої виділяється у формі серця острівець, названий місцевими «Островом кохання».