Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 3236
  • 5

Болгарія

Чудовий відпочинок у Болгарії! Для наших клієнтів ми підберемо готелі Болгарії за найкращими цінами. Відпочинок в Болгарії привабливий поєднанням розвиненого сервісу і невисоких, в порівнянні з іншими європейськими країнами, цін. Тури в Болгарію настільки популярні тому, що це одне з найбільш близьких до України (у всіх сенсах цього слова) держав.

Найвідоміші курорти Болгарії - "Золоті Піски" та "Сонячний Берег".

Курорт "Золоті Піски" розташований на території національного парку в 18 км від морської столиці Болгарії - міста Варни.

Путівки на "Золоті Піски" відмінно підходять для активного відпочинку - тут безліч атракціонів для дорослих і дітей, активне нічне життя, чудові умови для заняття спортом, а також цілий "місто" водних розваг Акваполис, що займає площу в 40 тис.кв.м.

Болгарія славиться багатьма чудовими курортами, серед яких "Сонячний Берег" є одним з найпопулярніших у туристів різного віку.

Чудові піщані пляжі, спокійне море, м'який клімат, відмінно розвинена курортна інфраструктура і добротний сервіс роблять відпочинок на "Сонячному Березі" привабливим для туристів з різних країн.