Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 406
  • 1

Будинок комерційного банку

Невелика витончена двоповерхова потинькована будівля в стилі еклектики складена з цегли на кам’яному фундаменті по вулиці Зарванській Кам’янець-Подільського представляє один з кращих зразків симбіозу різних стилів, де руст і прямокутні вікна першого поверху візуально є підготовкою до пишної обробки пілястрами і сандриками, модульонами і гірляндами другого ярусу з арочними вікнними прорізами.

Особливої принади обсягу колишнього будинку комерційного банку надають згладжуючі основний прямокутний периметр кругла вежа з купольним завершенням і малою надбудовою на самій вершині північно-західного кута і ризаліт з балконом в південно-західній частині, який завершує усічений вальмовий дах в ажурому огороженні вінчаючої корони.

Внутрішне секційне планування будівлі всередині має плоскі міжповерхові перекриття, а його підвальні приміщення, що простягнулися під усім периметром, закінчуються склепіннями.

Джерело