Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 406
  • 1

Будинок комерційного банку

Невелика витончена двоповерхова потинькована будівля в стилі еклектики складена з цегли на кам’яному фундаменті по вулиці Зарванській Кам’янець-Подільського представляє один з кращих зразків симбіозу різних стилів, де руст і прямокутні вікна першого поверху візуально є підготовкою до пишної обробки пілястрами і сандриками, модульонами і гірляндами другого ярусу з арочними вікнними прорізами.

Особливої принади обсягу колишнього будинку комерційного банку надають згладжуючі основний прямокутний периметр кругла вежа з купольним завершенням і малою надбудовою на самій вершині північно-західного кута і ризаліт з балконом в південно-західній частині, який завершує усічений вальмовий дах в ажурому огороженні вінчаючої корони.

Внутрішне секційне планування будівлі всередині має плоскі міжповерхові перекриття, а його підвальні приміщення, що простягнулися під усім периметром, закінчуються склепіннями.

Джерело