Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)

Амурний тур. Олександрія - Буки.

Запрошуємо Вас відвідати перлину Білої Церкви — дендропарк «Олександрія». Він належить до числа найбільших парків в Україні. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі. В парку зберіглися головні ландшафтні композиції і на сьогодні він є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва .

Другою перлиною цієї подорожі ми пропонуємо вам відкрити для себе дуже цікаве і красиве місце - Храмовий комплекс з ландшафтним парком в с. Буки.

Програма туру

1-й день.

08:00
Виїзд з м.Бровари

08:15
Виїзд з м. Київ, М «Лісова»

11:00
Приїзд в с. Буки. в ландшафтний парк "Буки". Зустріч з екскурсоводом.

На березі річки Роставиці в селі Буки розкинувся дивовижної краси, створений природою та людьми, ландшафтний парк. Парк закладено в 1996 р. на кошти сквирського підприємця І. Суслова. Довкіл виграють водоспади, площа прикрашена унікальними скульптурами. У міні-зоопарку можна побачити левів, ведмедів, оленів, поні, павичів. На території парку відкрито "Казкову галявину" з фігурами героїв казок і дитячим майданчиком для вихованців дитячого будинку родинного типу.

14:00-15:00
Переїзд до Білої Церкви. Дендропарк «Олександрія». Оглядова екскурсія по парку. Вільний час.

Вашій увазі буде запропоновано пам'ятки архітектури:
  • Павільйон «Ротонда» (або Павільйон "Потьомкіна". Споруда з куполом та аркою, оздоблена оригінальною декоративною вітриною біля якої встановлено мармуровий бюст Г.Потьомкіна)
  • Павільйон «Руїни» - одна з найоригінальніших архітектурних споруд парку(18 ст.). "Руїни" нагадують старовинний зруйнований замок, з під якого б'є потужній водоспад. Подібної архітектурної споруди в Україні немає.
  • Колонада «Луна» - цікавий об'єкт парку, виконаний у вігляді грецького амфітеатру. Назва "Луна" пов'язана з унікальними акустичними властивостями споруди.

17:00
Обід в ресторані "Трактир" (власні кошти).

Ресторан розташований в парковій зоні Б.Церкви на березі річки Рось.Затишна обстановка, двір злегка стилізований під старовину, смачна кухня, уважне обслуговування з трактирно-історичним шармом, неабияк здивує вас.

18:30
Від’їзд до Києва.

21:00
Приїзд в Київ. (час орієнтовний).


У вартість входить
  • Переїзд комфортабельним автобусом;
  • Робота екскурсоводів;
  • Страхування пасажирів;
  • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
Оплачується додатково
  • Обід в ресторані «Трактир" - 90 грн.
  • Вхідні квитки до парку Буки - 30 грн.
  • Вхідні квитки до парку "Олександрія" - 50 грн. (дит.) - 75 грн (дорослий).
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)
По тематиціТури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео