Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 2
 • 6683
 • 8
 • 5

День гумору в Одесі

30 березня 20191 квітня 20193 активних дні, 2 ночі1500 грн, 1650 грн
День гумору в Одесі
(15 голосів, в середньому: 4.2 з 5)
Фестиваль Гумору знову в Одесі!

Одеса прославилася на весь світ завдяки своїм мешканцям, які мають неперевершене почуття гумору.

На вулицях цього славного міста панує особлива атмосфера. Дотепні, іноді грубуваті, але завжди добродушні і влучні жарти одеситів швидко стають анекдотами і переходять з вуст в уста.

Тож не дивно, що найвідомішим і яскравим одеським святом є День сміху - Гуморина. Ну де, як не в Одесі провести цей день?

Пориньте в прекрасний світ гумору та жартів, і заряд гарного настрою на цілий рік Вам гарантовано! І Шоб Ви вже таки не сумнівалися!

Програма туру

1-й день.

22:30
Виїзд з Броварів
22:45
Виїзд з Києва М. Лісова (в напрямку Києва)
23:30
Виїзд з Києва М. Теремки (збір біля виходу з метро в напрямку Одеси)

2-й день.

08:00
Приїзд до Одеси. Кава, чай від ТамТур. .
Екскурсія "Кримінальна Одеса" (3 години).
Якщо Вам цікавий не тільки видатний позитивний внесок Одеси в світову історію, але і її не менш видатне темне минуле, тоді радимо відвідати екскурсію «Кримінальна Одеса».
«Всю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», - говорив Остап Бендер. І він, таки да, мав рацію!
12:00
Час смачно пообідати, адже нас чекає ще багато цікавого! Обід (входить до вартості). Поселення. Набираємося сил відпочиваючи в номерах готелю "Центральний", який є пам`яткою архітектури та знаходиться в самому центрі міста.
16:00-18:00
Продовження екскурсії містом (2 години). Знайомлячись з пам`ятками архітектури, розповідь екскурсовода просто здивує вас.
18:00
Вільний час. Та обов`язково ж прогуляйтеся Приморським бульваром - одним з найкращих архітектурних ансамблів України.
А свято Гумору в Одесі почнуть відзначати ще напередодні - в суботу, 31 березня. У центрі міста розгорнуться "Ярмарок сувенірів" (Грецька площа), "Фестиваль їжі" (Грецька площа) і "Місто дитинства" (Міський сад). Також будуть вистави і концерти на провідних майданчиках міста.

3-й день.

08:30
Ситний сніданок - вдалий початок святкового дня. (входить до вартості). Виселення з готелю.
10:00
Вільний день. День Гумору - це самий яскравий, весняний, абсолютно неповторний фестиваль сміху з міцною 40-річною традицією!
Ви зможете відвідати фестиваль та самостійно зі всіма учасниками пройти клоунською кавалькадою вулицями Одеси. Сам парад розпочнеться опівдні на вулиці Дерибасівській.
Тисяча мімів, клоунів, музикантів, живих скульптур, та танцюристів приймуть участь у фестивалі. Представники різних підприємств міста в гумористичній формі предстануть перед нами. Це буде строката колона людей в карикатурному одязі на фантастичних автомобілях з немислимими конструкціями на платформах та гучними музичними колективами.
16:00
Збір групи.Від’їзд до дому.
23:00
Приїзд до Києва.
У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання в готелі «Центральний» -1 доба
 • Сніданок — 1
 • Обід — 1
 • Послуги екскурсовода - перший день
 • Супровід керіника по всьому маршруту
 • Страхування на час перебування в автобусі
 • Чай, кава від ТамТур
До вартості не входить
 • Особисті витрати
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду будуть заплановані зупинки.
По тематиціФестивалі ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За тривалістюДводенні тури
По сезонуВесна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Прекрасные выходные в Одессе / Ирина

Чудесные два дня солнечных,веселых,спасибо Тамара Федоровна

9 квітня 2017 22:51
Приятные воспоминания от поездки Юморина в Одессе / Вера, Алена, Юрий

Наконец-то удалось 1 апреля встретить в столице СМЕХА - в Одессе!!! Такая незабываемая поездка, что сегодня уже наступил обед на работе, а у нас до сих пор идет обмен впечатлениями с коллегами по работе, которые не поехали вместе с нами и теперь об этом очень сожалеют. Огромное спасибо Настич Тамаре Федоровне за великолепную организацию поездки - комфортабельный автобус, супер-профи водители. За места в автобусе и в отеле не приходилось бороться, потому что все четко было заранее продумано, что значительно сократило потери времени. А время было куда потратить!!! Красивый город, парад клоунов, вечерние концерты и уличные гуляния. Класс! Особенно хочется отметить работу экскурсавода - потрясающая Валентина Григорьевна :)))) Она так любит свой город, что может сутками рассказывать о нем туристам - и все сопровождается одесским юмором. А этот одесский говор!!! После такого экскурсионного сопровождения в ОДЕССУ невозможно не влюбиться. Спасибо!

3 квітня 2017 12:37

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео