Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 7988
 • 5

День козацтва на Запорізькій Січі

12 жовтня 201914 жовтня 20192 активних дні, 1 ніч2000 грн
День козацтва на Запорізькій Січі
(13 голосів, в середньому: 4.5 з 5)

Вітаємо Вас з Днем українського козацтва та запрошуємо відсвяткувати його на Запоріжській Січі!

О. Хортиця — це найбільший та найкрасивіший острів на Дніпрі зі своєю славною історією. Тут зародилося запорізьке козацтво. На острові знаходяться Музей історії козацтва та історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Відвідавши заповідник Ви отримаєте незабутні емоції та довідаєтесь про такі факти, про які навіть не знають самі запорожці.

Ну що ж, поїхали доводити, що козацькому роду нема переводу... Хто з нами?

Програма туру

1-й день.

22:00
Виїзд з Броварів (Телеком)
22:30
Виїзд з Києва М. Лісова (збір біля виходу з метро в напрямку Броварів)

2-й день.

8:00
Приїзд до Запоріжжя. Зупинка на Сніданок. Зустріч з екскурсоводом.

Вашій увазі буде запропоновано екскурсії до наступних обєктів:

 • Острів Хортиця Цей острів по праву можна назвати грандіозним пам'ятником історико-культурної спадщини. Унікальність цього місця широко визнана, в 2007 році Хортиця була названа одним із "Семи чудес України". Люди щорічно приїжджають на Хортицю, щоб побачити це унікальне історичне місце, а також помилуватися тутешніми краєвидами.
 • Запорозька Січ Унікальний історико-культурний комплекс, що відтворює образ козацької столиці і атмосферу часів козацтва. Тут зібрані воєдино найцікавіші елементи архітектури, культури, побуту і життя запорозьких козаків. Сьогодні історико-культурний комплекс "Запорозька Січ" – це одне з найпопулярніших місць на Хортиці серед відвідувачів. Вдало вписавшись в мальовничий ландшафт прибережної смуги острова Хортиця, це козацьке місто залишає незабутні враження завдяки унікальній атмосфері і історичному духу козацтва.
 • Реставраційний ангар козацьких човнів Розташований він на о.Хортиця, де в 1999 році підняли на поверхню козацьку чайку - головний експонат музею. Відвідувачі «Чайки» можуть не тільки побачити унікальні знахідки, а й багато чого довідатися про річкове судноплавство, також працівники музею повідають гостям багато цікавих легенд.
 • А в кінці екскурсії яскраві враження Ви зможете отримати від виступу кінного театру «Січові козаки» (відвідання факультативне за бажанням - 80 грн.)
14:00
Обід в кафе (власні кошти)
15:00
Поселення в готель. 1-2 годинки на поселення і відпочинок, та знову вирушаемо на екскурсію містом.

Родзинкою міста є Дніпровська гідроелектростанція, або Дніпрогес - легендарна гігантська гребля. А також познайомитеся з архітектурою старої частини міста і насолодитеся красою найдовшого проспекту в Європі.

19:00
Вільний час.

Рекомендуємо прогулятися ввечері освітленим проспектом міста, щоб по достоїнству оцінити красу ДніпроГЕСу в вогнях ночі.

3-й день.

8:30
Сніданок (входить у вартість) . Виселення з готелю.
10:00

Екскурсія до музею ретро-техніки "Фаєтон". Цей музей об'єднує всіх, хто любить старовинні автомобілі, мотоцикли, зброю та іншу техніку минулого століття, які передають справжній і неповторний дух минулих часів!

Тут буде цікаво всім, у кого серце не байдуже до історії розвитку техніки, тих, хто, проходячи мимо старого автомобіля, обов'язково сповільнить крок, кине оцінюючий погляд і неодмінно загляне поглядом всередину.

12:00- 15:00
Відвідання на острові Хортиця Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Відвідувачів свята чекає безліч сюрпризів - виступи козацьких ансамблів пісні і танцю та шкіл козацького бойового мистецтва, концертна програма від танцювальних і вокальних колективів області.

Під час свята весь день будуть працювати пункти харчування з смачними стравами та гарячими напоями на території комплексу «Запорозька Січ».

На козацькому колі гостей свята вітатиме містечко майстрів народного мистецтва. Туристична виставка «Гостинне Запоріжжя», концертні програми та майстер-класи.

Крім цього відвідувачі Хортиці зможуть постріляти з лука, стати глядачами екстремальних шоу, ознайомитися з козацькою зброєю. В рамках святкування «Покрови 2018» учасники зможуть відвідати зелені садиби з соляною кімнатою і міні-зоопарками.

15:30
Збір групи. Виїзд до Києва
00:00
Приїзд до Києва (Броварів), час орієнтовний


У вартість входить:
 • Переїзд комфортабельними автобусом
 • Проживання — 1 ніч
 • Сніданки — 1 (другий день)
 • Оглядова екскурсія по м. Запоріжжя
 • Екскурсія по комплексу "Запорізька січ"
 • Екскурсія до Реставраційного ангару козацьких човнів
 • Супровід керівника по маршруту
 • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі
До вартості не входить:
 • Вхідний квиток до «Запорізької Січі» — 35 грн.
 • Екскурсія та вхідний квиток до Музею ретро-техніки — 60 грн.
 • Виступ «Січових козаків» — 80 грн.
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури для учнів ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури в Запорізьку область
За тривалістюДводенні тури
По сезонуОсінь
Тури зБровари, Київ

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео