Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1164
  • 3

Дендропарк «Нескучне» та грот «Німф»

Дендропарк "Нескучне". Це пам'ятник садово-паркового мистецтва, який називають справжньою перлиною Тростянця. Парк пролягає на околиці міста і займає 256 гектарів. В урочищі є три красивих рукотворних озера, з яких витікає струмок Тростянець. "Нескучне" - гарне місце для сімейного відпочинку на природі та для купань в водоймах.
Якщо пройти пішки уздовж всіх трьох озер, то вам відкриється цікава місцева визначна пам'ятка - грот "Німф". Щоб його побачити, потрібно пройти пішки приблизно 35-40 хвилин в одну сторону вздовж водойм.

Грот "Німф" - споруда, яка датується 1809 роком. За однією з версій, його звели на честь 100-річчя Полтавської битви онукою Надаржінского Олександрою Надаржінской-Корсакова. Точне призначення грота невідомо, проте є версії, що він використовувався для світських заходів, концертів, балетних вистав. Неподалік від грота "Німф" знаходиться будинок лісодослідної станції 1911 року побудови. У той час це був будинок керуючого лісовим господарством Кеніга.

Джерело