Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 6
  • 1

Десна (пивкомбінат)

Підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива. Розташоване у місті Чернігові. Безбалансова філія одного з найбільших виробників пива України САН ІнБев Україна, що належить лідеру світового пивного ринку корпорації Anheuser-Busch InBev.
Чернігівський пивкомбінат «Десна» було збудовано 1976 року з використанням чеських технологій.

В 1996 року дочірня по відношенню до Interbrew нідерландська компанія Interbrew Holding B.V. сконцентрувала контрольний пакет акцій «Десни». Безпосередня реалізація прав володіння пивзаводом здійснюється через дочірнє підприємство САН ІнБев Україна, яке після низки злиттів та поглинань увійшло до структури Anheuser-Busch InBev, найбільшого виробника пива у світі.

2006 року було проведено реорганізацію компанії САН Інтербрю Україна (тодішня назва САН ІнБев Україна) у відкрите акціонерне товариство, на баланс якого були передані активи броварень, якими вона володіла (пивкомбінат «Десна», а також пивзаводи «Рогань» та «Янтар»). На сьогодні пивкомбінат — безбалансова філія САН ІнБев Україна.

Джерело