Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 10
  • 8

Долина красунь

Долина Красунь, де розташовано 200 винних погребів. Перші переселенці цих земель поклонялися богині Венері, на честь якої і назвали долину.
Їдуть в Егер все-таки більше не за природою, а за вином - Егерський винний регіон славиться далеко за межами Угорщини.

Виноробством тут займаються з XIV століття, адже розташування міста біля підніжжя гірського масиву створює унікальний клімат, сприятливий для вирощування різних сортів винограду.

Найзнаменитіші місцеві вина - "Дівчина з Егера" і "Егерська бичача кров" (Egri Bikaver). Їх, а також інші вина Егерської регіону можна спробувати на дегустації в одному з двохсот льохів Долини Красунь, яка знаходиться всього в 20 хвилинах від центру міста. За легендою, свою назву передмістя отримав завдяки тому, що чоловікам, які вже добре відпочили і випили в льохах, будь-яка жінка здавалася справжньою красунею.

Як правило, для проби в Долині Красунь пропонують шість вин - від сухого до крижаного. Після дегустації і розповіді господаря льоху про гідність кожного з сортів вподобане вино можна купити в скляних пляшках або в пластикових каністрах місткістю від одного до п'яти літрів.

Джерело