Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 3136
  • 4

Єгипет

Єгипет прекрасно підійде тим, хто віддає перевагу повалятися на пляжі або зануритися з аквалангом на морське дно. Відмінною рисою цієї країни являється червоне море, як традиційний предмет гордості єгиптян і місце дайверів з усього світу. Його води вважаються найтеплішими на Землі. Завдяки такому сприятливому мікроклімату прозорі глибини рясніють різноманітною флорою і фауною.

Єгипет - офіційна назва Арабська Республіка Єгипет, держава в Північній Африці і на Синайському півострові Азії, тому є країною двох материків.

Єгипет межує з Ізраїлем, Сектором Газа, Суданом і Лівією. На півночі територія омивається водами Середземного, на сході - Червоного морів.Обидва моря з'єднані за допомогою штучно спорудженого Суецького каналу, відкриваючи тим самим короткий шлях з Атлантичного в Індійський океан.

Протягом всієї території Єгипту з півдня на північ протікає одна з двох найбільших за протяжністю річок в світі - Ніл.

Єгипет знаходиться в межах субтропічного (північна частина) і тропічного (більша частина) кліматичних поясів, переважає тропічний пустельний клімат. Єгипет є частиною пустелі Сахари. Літо дуже спекотне, стовпчик термометра може місцями в тіні наближатися до 50-градусної позначки, але вночі завжди набагато прохолодніше, добові перепади температур дуже великі, міжсезоння менше. На морях коливання міждобова і міжсезонні дещо менше.