Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
 • 2
 • 5151
 • 6

Таємниці замку Радомисль. Бункер-музей "Скеля".

«Радомисль» – історико-культурний комплекс площею понад 2500 кв. м, що розташований на острові у формі серця на двох водоспадах, оточений стрімкими водами річок.

Навколо замку – мальовничий ландшафтний парк,прикрашений понад тисячею рослин, з невеличкими острівцями містками, давніми кам’яними скульптурами.

Природа цього краю просто дивує своєю красою ! А внутрішні приміщення замку відтворені у дусі 18-19 століть.

1-й день.

08:00
Виїзд з м.Бровари
08:15
Виїзд з м. Київ, М «Лісова»
08:45
Виїзд з м. Київ, М «Шулявська»
10:30
Приїзд в м. Радомишль. Екскурсія по замку-музею "Радомисль" Ви побачите:
 • Трапезну залу
 • Обрядова зала.
 • Концертна зала.
 • Музей «Душа України».
 • Трапезну залу, яку прикрашають історичні мапи, колекції стародавніх прасок, кованих виробів. Камін зігріває гостей у холодні дні, надаючи приміщенню особливої аури.
 • Обрядова зала. Саме тут можна побачити домашні ікони різних регіонів України.
 • Концертна зала. У дальньому кутку стоїть старовинний рояль завдяки якому звучить унікальна музика такої акустики, яку не зустріти в жодному з інших замків! Ця зала - єдине у світі приміщення, де б`є живе природнє джерело.
 • Музей «Душа України». У ньому представлені домашні ікони з каменю, дерева та скла, крихітні образи для подорожей, козацькі ковчеги, дерев’яні та кам’яні скульптури – усього понад 5 тисяч експонатів.
14:30
Приїзд в Коростень. Відвідування бункер-музею «Скеля»

Командний пункт представляє собою унікальну підземну фортифікаційну споруду - це підземний військовий об'єкт Коростеня, який був зведений в граніті і був одним з найбільш секретних комплексів сталінської епохи . Масштаби і якість виконаних робіт в ньому вражають, а ось точне призначення самого об'єкта залишається загадкою.

Парк ім. Островського – головна визначна пам'ятка міста.

Також, ви побачите Купальню княгині Ольги, резиденцію князя Мала, пам'ятник Добрині Микитовичу, пам'ятник древлянській княжні Малуші, дружини князя Святослава з малолітнім сином Володимиром, тощо.

Військово-історичний комплекс «Скеля» — унікальний музейний комплекс, розташований в підземеллях колишнього командного пункту.

Деякі експерти називають цей підземний комплекс не інакше, як "бункер Сталіна».

За мальовничістю коростенський міський парк може змагатися навіть із знаменитою Софіївкою в Умані, але якщо остання - штучний ландшафт, то коростенський парк-природний.Впевнені – він Вам дуже сподобається!

17:00
Виїзд додому.
19:30
Приїзд до Києва.

У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом;
 • Страхування;
 • Екскурсія та вхідні квитки до музею "Скеля";
 • Робота керівника групи.
До вартості не входить
 • Вхідний квиток та екскурсійне супровождення в замок "Радомисль" - 150 грн.
 • Особисті витрати.

В турі ми відвідаємо: 2 пам'ятки

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно (без надання окремого місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ? Зима ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Чудово проведений день! / Ірина

У цьому турі сподобалось абсолютно все: цікавий екскурсовод, яка дійсно вміла зацікавити своїх туристів, професійний водій, сам замок в місці Радомишль... Територія замку невелика, але прибрана і доглянута. Музей ікон можна вивчати і вивчати. На території теж знайдуться зайняття і для дітей - стрільба з лука і т.п. Ми організовували тур спеціально під нашу групу і відвідували замок та каньйон у Коростишеві, теж дуже красиве місце. Раджу відвідувати такі місця з чудовою туристичною компанією.

26 жовтня 2017 09:17
Замок Радомишль / Олена

Дуже цікава і пізнавальна екскурсія. Територія замку гарна, прибрана, з чудовим ландшафтом. Наш екскурсовод вела екскурсію дуже цікаво, розповідала не нудно (як буває часто) :) Було цікаво і дорослим і дітям. Дуже вдячна за організацію Жені та його команді! Моя група кожного разу з нетерпінням чекає нової зустрічі з тобою в комфортабельному і вже рідному автобусі :) Рекомендую всім відвідати замок в Радомишлі!

14 вересня 2015 09:42

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео