Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09
 • 6
 • 7756
 • 9

Тур до Межигір'я "Золота осінь"

Приймаємо замовлення

1 листопада 2020

1 активний день

350 грн
Екскурсійний тур до Межигір'я "Золота осінь"
(45 голосів, в середньому: 3.7 з 5)
4 жовтня 20204 жовтня 20201 активний день350 грн

У багатьох згадка про Межигір’я асоціюється із «золотим батоном» та Януковичем.

Ми Вам пропонуємо поглянути на Межигір’я як на приклад сучасного садово-паркового мистецтва. Помилуватися розкішними панорамами, озерами з фореллю, водоспадами, місточками та іншими об’єктами резиденції. А йще – відвідати зоопарк

Також дізнаєтесь звідки походить назва, де було засновано перший монастир Руси. І чому саме це місце обрали для своїх резиденцій П.Постишев, Ерік Кох, В.Щербицький…

Розкішна фото сесія та захоплююча розповідь Вам гарантована !!! Адже ми покажемо Вам всю територію !!!

Програма туру

1 день. 1 листопада 2020 / неділя

07:15
Виїзд з Броварів

07:30
Виїзд з Києва М. Лісова (збір біля виходу з метро в напрямку Броварів)

08:00
Виїзд з Києва М.Мінська(збір біля входу до 2-ї частини ТРЦ "Dream Town")

09:00
Екскурсія резиденцією "Межигір'я".У мальовничій місцевості вишгородчини, на схилах дніпровських круч, подалі від людських очей, розташована колишня резиденція президента-втікача, що займає площу 149 га.

Композиція парку поєднує в собі традиції англійських та французьких парків. Тут і акуратно сформовані крони чагарників та дерев, і античні руїни, і велич реліктового лісу…

Вражає каскад озер із водоспадами та гірською річкою, в якій водяться японські коропи та форель, а береги вкриті болотяною рослинністю, що дбайливо висаджена і сформована ландшафтними дизайнерами.

І, звичайно, неймовірна кількість квітів… Ви побачите:

 • Розкішний парк;
 • «Хонку»;
 • Зоопарк зі знаменитими страусами;
 • Ресторан «Галеон»;
 • Будинок В.Щербицького;
 • «Будинок Путіна»;
 • Гольф-поле;
 • Фонтани та водоспади;
 • Перголи…

Екскурсія не лише розважальна а й пізнавальна. Тож на екскурсії Ви довідаєтесь:

 • Що таке «хонка»;
 • Як функціонувала резиденція;
 • Де жив колишній власник, і що він показував журналістам;
 • Як влаштована система озер і водоспадів;
 • Чому саме цю місцевість обрали під свої резиденції П.Постишев, Ерік Кох, В.Щербицький;
 • Де розташовувався величний Межигірський монастир і яка його доля;

Для найбільш цікавих туристів пропонуємо відвідати факультативно: лазню, територію «подвір’я Щербицького» зі срібним джерелом та славнозвісними пеньочками Януковича, виставку ретроавтомобілів…

13:00
Виїзд з Межигір'я
13:15
Приїзд на станцію метро "Мінська"
13:45
Приїзд на станцію метро "Лісова"
14:00
Приїзд до Броварів

У вартість входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Робота екскурсоводів
 • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі
 • Робота супроводжуючого
До вартості не входить
 • Вхідні квитки до Межигір'я - до 9:00 Дорослий 70/30 грн.(дорослий/дитячий); після 9:00 150/50 (дорослий/дитячий);
 • Екскурсія та вхідні квитки до подвір'я В.Щербицького - 50/30 грн (дорослий/дитячий)
 • Екскурсія та вхідні квитки до лазні - 50/30 грн (дорослий/дитячий)
 • Вхідні квитки на виставку ретроавтомобілів - 50/30 грн (дорослий/дитячий)
Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду).
По тематиціТури для учнів ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури по Київській області
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Дякую \ Межигірья / Лариса Кухтіна

Прошли сутки с момента путешествия. Усталость прошла и я решила поделиться своими впечатлениями. Это моя первая поездка с ТамТур,т.к. я из Харькова. Эта экскурсия была подарком моему внуку на день рождения ,4 июля ему исполнялось 12 лет. Первым делом хочу поблагодарить Владимира за это путешествие. Все что от него требовалось он делал на высшем уровне, огромное ему спасибо за прекрасно проведенный день.. Надеюсь ,что еще воспользуемся услугами вашей компании.

6 липня 2020 00:26
Дякую \ Межигірья / Лариса Кухтіна

Прошли сутки с момента путешествия. Усталость прошла и я решила поделиться своими впечатлениями. Это моя первая поездка с ТамТур,т.к. я из Харькова. Эта экскурсия была подарком моему внуку на день рождения ,4 июля ему исполнялось 12 лет. Первым делом хочу поблагодарить Владимира за это путешествие. Все что от него требовалось он делал на высшем уровне, огромное ему спасибо. Когда мы вошли на территорию резиденции, немного были в шоке от масштабов и вообще всего увиденного. Ухоженные газоны, клумбы с прекрасными растениями и цветами. Возле некоторых были таблички, как в ботсаде - о растениях. Чистые пруды (как в песне поётся) с фонтанами и маленькими оазисами с разными композициями, мостики, водопады Возле прудов красивые скульптуры. Водоемы чистые, даже видно как на дне плавают огромные рыбины. …Вдоль пруда разместились домики для уток, цветут лилии одним словом красота невиданная… И дня будет мало всё посмотреть в Межигорье, территория действительно огромная. В Межигорье есть зоопарк, и он конечно, впеча

6 липня 2020 00:20
Відпочинок в Межигір'ї / Людмила

Замість звичайного літнього дня несподівано з'явилася можливість відвідати Межигір'я. Про чудову природу там, звичайно, чула. Але була приємно здивована. Захоплюючі краєвиди, аромати трав і квітів, багато цікавої інформації. Дуже вдячна організаторам туру, особливо екскурсоводу Володимиру Загривенко за цікавий, насичений враженнями відпочинок. Атмосфера в групі приємна, все організовано чітко і злагоджено. Обов'язково скористаюся ще послугами агентства.

4 липня 2020 15:13
Хвалю / Ольга Губенко-Іваніцька

Чудова поїздка з Володимиром 6червня до Межигір"я. Вражаюча природа, неперевершена краса. І, як завжди, професійний Володимир, з глибинним знанням історії та культури рідного краю та любов'ю до своєї справи. Не перший раз подорожуємо з Володимиром. І завжди це драйв та задоволення. Велика подяка Володимиру та "Там-Туру" . Чудова організація, чудові гіди-екскурсоводи, кожен з яких зі своєю 'перлинкою', зі своїм індивідуальним 'почерком'. І це дуже чудово. ДЯКУЮ.

9 червня 2020 07:59
Хвалю / Тетяна

Дуже сподобалась екскурсія в Межигір'я. Володимир чудовий екскурсовод, цікаво і з гумором розповідає історичні події. 10 балів!!! Рада знайомству з Володимиром і з агентством Там-Тур!

7 червня 2020 11:35
Хвалю / Олега, Бровари

Подорож до Межигір'я у суботу була чудовою. Вразили масштаб та краса природи Межигір'я. Чудова робота екскурсовода Володимира. Дякуємо. Рекомендуємо.

6 червня 2020 20:12

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео