Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 1728
  • 1

Фестиваль дерунів

Фестиваль дерунів — це незабутня подорож у світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту, головне змагання фестивалю — конкурс на найкращий дерун.

В рамках фестивалю проводяться конкурси на кращий твір про деруни, на кращий анекдот, вірш, пародію на народну пісню та смішну історію.

Також серед дегустаторів проводяться змагання на найбільшу кількість продегустованих дерунів та за кращий відгук переможцю.

На фестивалі діє школа дерунярства: досвідчені кухарі вчать усіх бажаючих готувати деруни. Проводяться і різноманітні вікторини, дегустація місцевих напоїв, виставки, виступи фольклорних ансамблів. Особливою увагою користується майстер-клас приготування дерунів від мера.

Фестиваль дерунів у Коростені відбувається кожного року. Під час фестивалю відбуваються змагання з Дерунярського триборства, яке включає такі конкурси:

  • кидання дерунів в миску зі сметаною з 5 метрів
  • кидання картопляного «чуда» в конкурента з 5 метрів.

А йще на фестивалі у Коростені можна дізнатися секрети приготування дерунів від мера Коростеня, покуштувати картопляні блюда, зліплені кандидатами в народні депутати, побачити справжній лицарський турнір, потішити слух народними піснями і при бажанні пуститься в танок — все це буде можливо в Коростені в день проведення Фестивалю дерунів.

А Ви знали, що ...

На Першому Міжнародному фестивалі дерунів коростенці спекли найбільший дерун в Україні вагою 118 кг, який був занесений до Книги рекордів України. А на Другому Міжнародному фестивалі дерунів у Коростені було урочисто відкрито пам'ятник деруну.


Тури під замовлення 1