Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1499
  • 4

Фестиваль дерунів 2016 Коростені

13 липня 2016

Восьмий Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені відбудеться 10 вересня в центральному парку міста.

Програма туру до Коростеня на фестиваль дерунів

Восьмий Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені відбудеться 10 вересня в центральному парку міста.

Фестиваль дерунів у Коростені традиційно проходить в другу суботу вересня. Він стартує опівдні святковою ходою по центральній вулиці міста, після чого в Центральному парку проводиться урочисте відкриття свята з підняттям прапора та виконанням гімну фестивалю.

У минулому році Фестиваль дерунів проходив під гаслом "Коростень об'єднує Україну". Можна було спробувати деруни з усіх областей України. Зокрема, в майстерності випікати деруни змагалися міста-побратими Володимир-Волинський і Слов'янськ. На символічній фестивальній карті дерунів єдності були представлені всі регіони країни. Раніше свято було скасовано у зв'язку з напруженою обстановкою в країні.

Очікується, що в 2016 році VIII Фестиваль дерунів знову порадує коростенців та гостей міста смачними дерунами та гостинністю.

Зазвичай на Фестивалі дерунів у Коростені кухарі з різних регіонів країни демонструють своє мистецтво приготування дерунів чи близьких до них страв з картоплі, а дегустатори та відвідувачі фестивалю визначають найкращі страви. Всі бажаючі можуть проголосувати за найсмачніший дерун, який їм сподобається найбільше.

Щорічно Фестиваль дерунів у Коростені радує своїх гостей традиційними конкурсами та розвагами, виставками та виступами творчих колективів. Гості урочисто вступають в Клуб любителів дерунів, беруть участь в конкурсі з поїдання дерунів, вчаться готувати деруни на майстер-класі від мера і т.д.

Фестиваль дерунів у Коростені - це незабутня подорож в світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту, прикрашених корстенською самобутністю і гостинністю!

Дорога