Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1733
  • 4

Фестиваль "Джаз Коктебель" в Затоці!

30 липня 2015

Зустрічайте - Фестиваль «Джаз Коктебель»! Найбільший в Україні музичний open-air, історія якого триває вже 13 років! Цього року він проходитиме з 23 серпня по 30 серпня в Затоці (Одеська область). Сама атмосферна подія українського літа! Територія свободи, творчості і любові! Два тижні лекцій, кіно показів, майстер-класів, концертів. Дні найкрасивіших світанків і заходів на


Учасниками фестивалю «Джаз Коктебель» в різні роки були: Goran Bregovic, The Cinematic Orchestra, Parov Stelar, Nino Katamadze, Акваріум, Bonobo, Telepopmusik, Red Snapper, Patrick Wolf, Submotion Orchestra, Billy's Band, The Tiger Lillies, De Phazz, ВВ , Срібне Весілля, ДахаБраха і багато інших. Як вам такі смачні імена? Правда, вже від одного переліку захотілося кинути все і швидше їхати в Затоку? Вартість квитків на всі дні - від 600 грн.


З 23 по 27 серпня гостей фестивалю приймає музична «Творча дача» фестивалю «Джаз Коктебель», яка представить цікаві і по-одеськи смачні проекти. 28 і 29 серпня - два дні експериментальних проектів Open Stage і головні події фестивалю на NU JAZZ. З 23 по 30 серпня ми чекаємо найактивніших гостей фестивалю на нічний Special Stage - сети кращих ді-джеїв, електронні live-проекти і танці до ранку! 30 серпня - урочисте закриття фестивалю, дивовижні джеми і сюрпризи для публіки.


З 23 по 30 серпня в Koktebel Creative Village відбудеться третій фестиваль сучасного мистецтва ARTISHOCK. ARTISHOCK - це сузір'я найкращих майстрів і арт-кураторів. ARTISHOK - калейдоскоп найактуальніших і ультра-сучасних напрямків у всіх сферах мистецтва та творчості: виставки, кінопокази, лекції, майстер-класи та воркшопи з архітектурі, літературі, кіно, фотографії, музиці, скульптурі, медіа-арту.


Насолоджуйтеся найяскравішими днями цього літа! Слухайте хороший джаз, знаходите нові улюблені групи, знайомтеся з цікавими людьми і візьміть від цього літа все!