Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1535
  • 1

Фестиваль кави

Фестиваль кави — найароматніше свято країни, де змагаються найкращі кав’ярні, а також проходить виставка світових виробників кавового обладнання, і звісно найбільший Кавовий ярмарок.

У цей день всі заклади-учасники готують каву ексклюзивних сортів і рецептів, аби створити справжнє свято найулюбленішого напою всього світу. Також кожен бажаючий зможе взяти участь в традиційному кавовому турі.

Найвідомішим фестом кави — э місто Львів. Під час кавового фестивалю до міста приїжає багато гостей як з інших міст, так і з країн, щоб поринути в справжню кавову казку. Протягом фестивалю кожен охочий може влаштувати тур кав'ярнями Львова, які беруть участь в святковому конкурсі. Під час туру львів'яни, гості міста, а також Король і Королева свята пройдуть по закладам-учасникам фестивалю, щоб визначити найкращу кав'ярню міста. У 2015 році переможцем фестивалю за підсумками голосування в п'ятий раз стала кав'ярня «Світ кави».

Часто проходить паралельно з фестивалем кави (місто Львів) — фестиваль шоколаду, де Ви можете отримати подвійне задоволення насолоджуючись смачним кондитерським витвіром та ароматнішою чашкою кави.