Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 3310

Гірськолижні курорти

Пропонуємо Вам провести з компанією «ТамТур» самий активний зимній відпочинок на найпопулярніших гірськолижних курортах України, а раннє бронювання гірськолижних турів дозволить Вам заощадити кошти.

Гірськолижний курорт Пилипець

Тут ви знайдете різні розваги на своє вподобання: колиби, катання на снігоходах, прогулянки верхи на конях і звісно ж катання на лижах та санчатах. На горі діють шість витягів, серед них один крісельний — 1700 м. Тут знайдуть для себе спуски і екстремали, і професіонали, і початківці лижники.

Гірськолижний курорт «Плай»

Який ще називають «Маленький Буковель» (новий сучасний 4-містний крісельний витяг, довжиною 1000 м, 6 лижних трас, різних ступенів складності, 14 снігових гармат, санки, сноутюбінг, кінні прогулянки, «Бебі-ліфт» та колиба з панорамою на горі).

Гірськолижний курорт «Буковель»

Цей курорт дуже зручно розташований серед високих Карпатських вершин, які виключають вітряну погоду і значно пом'якшують клімат. Висота 920 метрів над рівнем моря і густі ліси, розташовані на схилах, забезпечують чистоту повітря, роблячи його цілющим. Славу кращого місця відпочинку гірськолижників Буковель отримав не лише завдяки цим природним особливостям, але і оснащенням лижних трас чудовими сучасними засобами. Тут багато додаткових розваг, продумана інфраструктура та 100% сніг. Любителі нових відчуттів можуть орендувати електроскутер або снігохід. Під час катання маса позитивних емоцій вам забезпечена! Для екстрімалів є послуга хейлітура — катання на лижах чи сноуборді з застосуванням гелікоптера.

Гірськолижний спортивно-оздоровчий комплекс «Водяники»

Був відкритий чотири роки тому, і за цей короткий час вдалося створити сучасний курорт, що полюбився мешканцям України. Щодня в «Водяники» приїжджають любителі активного способу життя, шанувальники гірськолижних та інших видів спорту, поціновувачі високого рівня комфорту та сервісу. У гірськолижному спортивно-оздоровчому комплексі «Водяники» кожен знайде собі заняття до душі і зможе насолодитися красою навколишньої природи. На схилах встановлена новітня чотирьохкрісельна канатна дорога та бугельний підйомник. Існують траси як для початківців, так і для досвідчених лижників. Якщо Ви експерт або спортсмен, Ви можете підвищити свою майстерність в сноуборд парку з трьома лініями трамплінів і half-pipe. Загальна протяжність трас становить більше 2000 метрів, які постійно вирівнюються за допомогою ратрака і прекрасно освітлені. Система штучного засніження дозволяє одержати прекрасний підготовлений схил практично при перших заморозках. Також до послуг відвідувачів надано прокатний пункт лижного спорядження та квадроциклів. Бажаючі освоїти або вдосконалити техніку катання на лижах чи сноуборді можуть скористатися послугами інструкторів високої кваліфікації.

Найближчі тури 1

Синіють гори за Самбором
  • 19
  • 6515
  • 7
(122 голоси, в середньому: 4.5 з 5)
12.10.22 - 16.10.22 (4 активних дні)
від 5000 грн
Детальніше і замовити

Тури під замовлення 24