Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 4
  • 8

Гора Камянка

Гора Кам’янка – 1578-метрова вершина в Українських Карпатах, яка манить кожного, хто прагне бути в гармонії з природою, побачити її красу з висоти, оцінити свої сили під час сходження, а, можливо, перевірити свого друга на стійкість.

Розташована Кам’янка в межах Міжгірського району Закарпатської області, в північному напрямку від села Синевир та південно-західному від села Синевирська Поляна.

Гора Говерла
Спеціально для туристів тут розробили пішохідний маршрут.

Він не надто складний, зате цікавий, бо проходить територією Національного природного парку «Синевир».

Маршрут «Синевирський перевал – гора Кам'янка – Синевирське озеро» Синевирський перевал Маршрут стартує з наймальовничішого перевалу Українських Карпат, висота якого 960 метрів над рівнем моря.

Звідси видно на десятки кілометрів у різні боки. Поряд проходить дорога Т0720 (Міжгір’я – село Синевир).

На перевалі є готель, церква. Шлях від перевалу вгору пролягає смерековим лісом.

Напрям – на північ.

Джерело Дорогою можна зробити зупинку біля гірського джерела при стежці. Кам’янку видно здалеку, оскільки гора має альпійське походження, більша її частина вкрита камінням.

Можливо, звідси й походить назва вершини.

Вершина Кам’янки На вершині Кам'янки стоїть бетонний стовп, де час від часу встановлюють жовто-блакитний прапор України.