Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1141
  • 1

Готель «Альфа»

Оригінальні будови, сучасний інтер’єр та обладнання, просторі кімнати — все це готель «Альфа». Готель є чудово пристосований до вимог самих найвибагливіших відвідувачів. Наскільки Ви б не зупинилися в готелі, всього лиш на день чи на довший час, персонал готелю зробить все для того, щоб зробити Вам проживання тут що найприємнішим.

Готель забезпечує широкий спектр послуг. Є хорошим вибором як для родин з дітьми, так і діловим людям, котрі обрали Мукачево.

В одній з будов готелю знаходяться сауна з великим басейном (температура води 25 градусів), а милі дами можуть підправити зачіски в салоні краси. Також в готелі знаходяться бар і ресторан, в літній сезон приємно посидіти в затишному куточку літнього ресторану, гурмани обов’язково знайдуть щось смачне в багатому меню страв та прохолоджуючих напоїв.

Більш детальна інформація про готель «Альфа» на сайті.