Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1352
  • 1

Готель «Надія»

Готель «Надія» — це місце, де комфорт гостей та турбота про них є основною місією. У готелі Ви будете насолоджуватись теплим та затишним прийомом. Працівники готелю прагнуть надихати на хороший настрій і задовольнити бажання навіть найвибагливішого гостя.

Готель розташований в серці історичного Івано-Франківська, біля пам’ятника Івану Франку та музично-драматичного театру, звідки легко дістатись у будь-який куточок міста.

Готель «Надія» відповідає всім стандартам якості, сервісу та комфорту! Тому у готелі з легкістю може розміститись велика кількість гостей, адже готель налічує 244 номери на 380 місць.

Робота в готелі «Надія» — це індивідуальний підхід до кожного гостя. Працівники працють — Ви відпочиваєте!

Вам завжди раді надати номер такої категорії, який буде зручний саме для Вас!

Номери, а також коридори та хол готелю прикрашають картини відомих художників: Ореста Костіва, Михайла Тимчука, Зої Слободян, Ірини Погрібної, Яремака.

У готелі є одно-, двомісні стандартні номери, люкси та напівлюкси. Якщо Ви подорожуєте з сім'єю, ласкаво просимо у номери сімейного типу. Якщо ж Ви ділова людина та приїхали у відрядження, Ви знайдете тут всі необхідні умови для плідної праці: безкоштовний Wi-Fi, сучасний бізнес-центр з усім необхідним обладнанням, авто в оренду, послуги перекладачів.

Ваша усмішка — це одне з найбільших досягнень!