Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2243
  • 3

Готельно-розважальний комплекс «Хутір» в м. Рівне

Готельно-розважальний спортивний комплекс «Хутір» — це казкове містечко у вигляді українського села, що увібрало найкращі риси сучасних центрів розваг. Заклад має спортивну ліцензію Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Готель «Хутір» поєднав сучасні рішення та особливості української оселі. У кожному номері готелю є індивідуальна система кондиціонування, доступ до Інтернету, супутникове телебачення, внутрішній телефон, протипожежна система.

Також на Вас чекають додаткові послуги:

Гольф
Гольф
Більярд
Більярд
Водоспадне містечко
Водоспадне містечко
Теніс
Теніс
  • Ресторан — ресторанна зала розрахована на 90 осіб. У залі є справжня діюча піч, 3 кабінки-хатинки, сучасні кондиціонери та телевізори. Також на Вас чекає жива музика, дискотека, караоке, суші-бар, окремий будиночок з мангалом.
  • Боулінг — 10 доріжок виробництва «VIA», обладнання для гри відповідає європейським стандартам United States Bowling Congress.
  • Гольф — для гри в гольф у «Хуторі» Вам запропонують комплект спеціального спорядження (до 4-х осіб).
  • Тенісні корти — у «Хуторі» функціонують два стаціонарні криті ґрунтові корти для гри у великий теніс. До послуг спортсменів фітобар і міні-готель.
  • Більярд — для гри в більярд обладнана спеціальна кімната — професійний дванадцяти футовий стіл «Dinaris» для російського більярду, плазмовий телевізор та кондиціонер.
  • Водоспадне містечко та рибацьке озеро — у підніжжі мальовничих водоспадів розмістився чудовий ставок із живою рибою, де можна порибалити з друзями. Щойно виловлену рибу тут же засмажать у ресторані, а скуштувати її можна в одній з альтанок, що на березі ставка (кожна з шести альтанок вміщує до 10 людей).
  • Лазня та басейн — у розважальному комплексі «Хутір» Ви можете відвідати фінську лазню та басейн та відчути їх чудодійну силу.

Також на території комплексу розташовані банкомат та автомат поповнення рахунків мобільних операторів. Крім того, до послуг відвідувачів маршрутне таксі «Хутір» і Wi-Fi інтернет.