Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 32
  • 1

Готельний комплекс «Псел»

Готельний комплекс «Псел» розташований в мальовничому куточку міста Суми на березі річки Псел.

Тихе спокійне місце розташування, вид на річку, затишний двір, великий комплекс послуг: сауна, більярд, ресторан з вишуканим різноманітністю страв і напоїв, готельні номери різної категорії, літній майданчик з басейном - все це є в нашому комплексі.

Автомобілістів обрадує автомийка та автомагазин. Весь цей комплекс послуг зробить ваше перебування в готельному комплексі «Псел» приємним і комфортним.

У десяти хвилинах ходьби від готелю ви потрапите в центральну частину міста, де розташовані банки, обласна адміністрація, центральний ринок, всілякі магазини і визначні пам'ятки.

У готелі є великий вибір номерів різного рівня комфортності за доступними цінами. Персонал готелю завжди прикладає необхідних зусиль, щоб поселити клієнта в обраній категорії при будь-якому завантаженні номерів.

У кожному номері готелю «Псел» є все, що необхідно для спокійного і зручного відпочинку. Номери готелю оснащені ванними кімнатами, кондиціонерами, телевізорами, холодильниками. З вікон відкривається прекрасний вид на річку Псел. У нас зупиняються великі бізнесмени і відомі політики, діячі мистецтва і культури, учасники всіляких конференцій та з'їздів, гості, які прибувають до Сум з діловими і особистими цілями.

Комфортабельні і затишні номери, кваліфікований персонал, доброзичлива атмосфера, великий комплекс послуг чекають вас в готельному комплексі «Псел».

Джерело