Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
 • 1
 • 8691
 • 16

Італійський вікенд: Венеція, Флоренція, Рим.

Приймаємо замовлення

18 липня 2024
22 липня 2024

5 активних днів

10720 грн
25 липня 2024
29 липня 2024

5 активних днів

10720 грн
8 серпня 2024
12 серпня 2024

5 активних днів

10720 грн
22 серпня 2024
26 серпня 2024

5 активних днів

10720 грн
5 вересня 2024
9 вересня 2024

5 активних днів

10850 грн
12 вересня 2024
16 вересня 2024

5 активних днів

10850 грн
19 вересня 2024
23 вересня 2024

5 активних днів

10720 грннапівлюкс
26 вересня 2024
30 вересня 2024

5 активних днів

10720 грн
Італійський вікенд: Венеція, Флоренція, Рим
(42 голоси, в середньому: 4.3 з 5)
8 липня 20244 липня 20245 активних днів, 4 ночі10720 грн

На вас чекає «Місто на воді» - відома Венеція, велична і зваблива, як дорогоцінна чаша в безодні вод..

Прогуляємось по місту на гондолі, по Гранд Каналі - Головній вулиці.

Ви познайомитесь з найромантичнішими місцями Італії і насолодитесь найкрасивішим водним шляхом у світі.

Рим - вічне місто, яке відкриє нам свою античну історію легенди і таємниці, що зберігаються в стінах храмів, монументах та старовинних будівель...

Завітаємо у найменшу країну світу – Ватикан, де побачимо творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників.

Ця подорож, насичена духом античності і колишньої величі Священної Римської Імперії, закарбується у вашому серці назавжди!

1-й день.18 липня 2024 / четвер

07:00
Збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
07:30
- виїзд зі Львова.

Можливість приєднатися до групи по маршруту.

Перетин кордону.

При наявності часу (швидкого проходження кордону)  пропонуємо в Будапешті:

Прогулянку по Дунаю на кораблику (дор. - 1195 гривень (29 євро), діти до 13.99 років - 618 гривень- 15 євро) 

Під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини:

9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

Нічний переїзд до Венеції.

2-й день. 19 липня 2024 / п'ятниця

Прибуття до Венеції. Вільний день.  

Відправлення на кораблику до Венеції + в'їзд в туристичну зону( 1195 гривень у дві сторони,29 євро в дві сторони).

Відвідаємо Венеціанський карнавал - найвідоміший карнавал у світі!

Під час Карнавалу у місті відбувається безліч вистав,костюмованих парадів і театралізованих шоу!

Екскурсія оглядова по Венеції (у вартості туру).

Венеція, велична і зваблива, як дорогоцінна чаша в безодні вод... Колись була одним з найвпливовіших міст в Європі і називалася «королевою Адріатики». 118 островів, 160 каналів, 400 мостів...

Венеція - казкове місто на воді, де замість вулиць - канали, а замість звичних мешканців мегаполісу автомобілів і мотоциклів - вапаретто і гондоли.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Романтичну прогулянку на гондолі (дор. - 1072 гривень, -26 євро, діти до 13.99 років - 866 гривень,-21 євро). 

Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі.

Цей традиційний човен має дуже давню історію, але досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі краєвид на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю.

Острови лагуни - кольорова Венеція! (дор. - 1607 гривень;45 євро, діти до 13.99 р. - 1195 гривень,-35 євро; проїзд на катері + екскурсії з гідом). 

Мурано (острів у Венеції) - відомий у всьому світі за виробництвом художніх виробів з кольорового скла.

Відвідаємо майстерню, де досвідчений склодув (безкоштовно) прямо на ваших очах як за помахом чарівної палички, перетворить шматок розтопленого скла в прекрасний предмет. Ця вистава, захопить і здивує не тільки дітей, а й дорослих.

Після демонстрації ви зможете відвідати (безкоштовно) музей скла, а також виставкові зали відомих майстрів-склодувів і походити по численних магазинах в пошуках неповторного сувеніра.  

Бурано - відомий з давніх часів своїми прекрасними мереживами, а також яскраво оздобленими будиночками. Яскравість фарб просто приголомшує своєю контрастністю.

У деяких магазинах можна побачити, як старі досвідчені майстрині роблять найтонші мережива. Ця робота вимагає величезного терпіння і майстерності.

Екскурсія по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції ( 1484 гривень,36 євро, діт и -20 євро).

Ви не пошкодуєте, що вибрали дану прогулянку. Це найкращий спосіб познайомитися з самими романтичними місцями Італії і насолодитися найкрасивішим водним шляхом у світі!

Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто і зануритися в історичну атмосферу Венеції і милуватися надзвичайно красивими видами на місто і його незрівнянну архітектуру.

Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци Венеції знаходяться саме тут, на Гранд-Каналі, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок - світове ім'я - будинок Дездемони, Палаццо або де знімав поверх Байрон. І ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу.

Відвідування Палацу Дожів ( 783 гривень,19 євро + вх. квиток). Жива легенда і візитна картка Венеції.

Нестаріючий символ минулої величі і влади Венеціанської республіки. Саме Палац Дожів - резиденція правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду.

Поселення в транзитний готель.

Ніч в готелі. 

3-й день. 20 липня 2024 / субота

Ранній сніданок.

Виселення з готелю.

Переїзд до Риму. (УВАГА! Пересування по місту здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

Ми потрапляємо в чудове місто, яке розкинулося на семи пагорбах, насичений духом античності і колишньої величі Священної Римської Імперії.

Вирушаємо на оглядову екскурсію «Рим - місто імператорів» (у вартості туру), під час якої Ви побачите Капітолійський музей, де знаходиться знаменитий пам'ятник вовчиці, яка годує засновників Рима - Рема і Ромула; відомий на весь світ Римський Колізей, на арені якого майже 2000 років тому велися гладіаторські бої; Римський форум - найважливіший форум стародавнього Риму, який зображає всю античну красу міста...

Вам відкриється історія славного Риму, легенди і таємниці, що зберігаються в стінах храмів, монументах та старовинних будівлях...

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Подорож до Ватикану» ( 1401 гривень,34 євро + вх. квиток з резервацією орієнтовно ~ 1072 гривень, ~2 год).

Наш шлях веде нас у найменшу країну у світі, але кожне слово її правителів відгукується в душах мільйонів християн.

Зручно вмостившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії, у нього своя залізниця, своє телебачення, газета, закони, правила і поліція. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам'ятником світової культурної спадщини.

Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану який являє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат.

Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела.

«Стародавній Рим» ( 783 гривень,19 євро+ вх. квиток оплачується додатково)

Ви побуваєте в знаменитому Колізеї - архітектурному шедеврі, символі італійської столиці, збудованому в 80 році н.е. спеціально для проведення кривавих уявлень; в Римському форумі - Форум Цезаря - перший з імператорських форумів Риму і на горбі Палатин. Палатинський пагорб має величезне значення для історії Стародавнього Риму. За переказами саме на палатинському пагорбі і виникла могутня імперія.

«Три великі базиліки Риму» ( 907 гривень,22 євро + вх. квитки оплачуються додатково) - ця екскурсія дуже приємна і пізнавальна. Ви познайомитеся зі знаменитими церквами і базиліками Риму.

Екскурсія: Площі Риму  ( 824 гривень- 20 євро). Під час цієї екскурсії ми побачимо дивовижний Пантеон, величну площу Навона, замок святого Ангела і Площу Святого Петра.

Екскурсія Траставере ( 824 гривень - 20 євро) - район розташований на правому березі Тібру. Саме тут збиралась уся богема імперського Риму.

Екскурсія в Тіволі + вілла Д'Есте  ( 1030 гривень 25 євро). Місце відпочинку усіх римлян. Гарні пейзажі, фонтани і сірчані джерела, з давніх-давен манили до себе місцевих мешканців. 

Поселення в транзитний готель.

Ніч в готелі. 

4-й день. 21 липня 2024 / неділя

Сніданок.

Звільнення номерів.

Переїзд до Флоренції. (УВАГА! В'їзд у місто на громадському транспорті за власний кошт).Вас чекає перше знайомство зі столицею Тоскани.

Під час пішохідної екскурсії по Флоренції (у вартості туру, ~2 год.)

Ви дізнаєтеся факти і секрети більш ніж двотисячолітньої історії міста, від заснування в епоху Римської імперії до найважливіших подій 15-го століття і наступних століть.

Архітектурна трійця Домського Собору, Баптистерій з його «Брамою Раю» і Дзвіницею Джотто вразить Вас своєю монументальністю і пишністю.

Старий Палац - символ міської влади, лоджія ланчі - музей скульптури просто неба, Старий Міст зі своєю сімсотрічною історією, все це стане передмовою до теми історії міста і його скарбів.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Шедеври назавжди» ( 1072 гривень- 26 євро + вх. квиток, ~2  год.). 

Галерея Уфіцці - це один з найстаріших музеїв у світі і серце культурної спадщини Італії. Джотто, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Мікеланджело (саме в Уффіці зберігається знамените тондо із зображенням Святого сімейства - єдиний великий мальовничий твір шаленого скульптора поза Сикстинської капели), Караваджо, Тіциан...

«Незабутня Флоренція»  ( 866 гривень -21 євро). 

Ми побачимо найпопулярніший музей Флоренції - Галерею Уфіці. Далі побачимо міст Понте Веккьо, що пролягає через річку Арно, а також  насолодимось видом на саму ріку. Палаццо Пітті або Галерея Пітті — палац та галерея мистецтв, найбільший з флорентійських палаццо, що нині існують.

Завершувати нашу екскурсію буде історія садів Боболі - парк у Флоренції доби Ренесансу.

«Загадкова Піза» дор. - 1484 грн-40 євро, діти до 13.99 років - 1072 гривень- 26 євро).

Місто Піза - одна з прекрасних перлин регіону Тоскана У багатьох туристів асоціюється, в першу чергу, з відомою в усьому світі «падучою вежею». Зрозуміло, ця дивовижна будова є візитною карткою міста, однак крім міської дзвіниці в Пізі є на що подивитися.

Нічний переїзд до України.

5-й день. 22 липня 2024 / понеділок

Перетин кордону.

Вечірнє прибуття до Львова.


У вартість входить:
 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Оглядові екскурсії по Венеції, Риму та Флоренції
 • Страхування
До вартості не входить:
 • Депозит - 1360 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) 
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - від  124 гривень до 289 гривень (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 83 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)


:ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ::

Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)

Послуга "Комфортне місце" - 400 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12):

Послуга "Одномісне розміщення" - 2200 гривень (доплата до вартості туру):

Послуга "Останній ряд" - знижка 400 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.

Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).

Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.

Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.Послуга "Знижки для організованих груп" від 10 до 35 осіб::

15+1 безкоштовно

20+2 безкоштовно

30+3 безкоштовно

При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.

Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на поштуПослуга "Поїдемо пізніше..."  (діє лише при попередньому бронюванні послуги)

- якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, ви маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно.Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно з умовами договору на туристичне обслуговування..

ся на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсію, які передбачені в умовах туру, а також на трансфер та вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідують

- можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 480 гривень/особа.

Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):

Дана послуга діє лише на період осінь-зима (до 28.02.2023)

Знижки на дітей при бронюванні автобусного туру для родини* у складі:- 2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) - на дитину розповсюджується знижка у розмірі 50% від вартості туру вказаної на сайті на обрану дату виїзду;

- 2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) - на першу дитину розповсюджується знижка у розмірі 50%, на другу дитину розповсюджується знижка у розмірі 10% від вартості туру вказаної на сайті на обрану дату виїзду;

- 2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) - на першу дитину розповсюджується знижка у розмірі 50%, на другу та третю дитину розповсюджується знижка у розмірі 10% (на кожну дитину) від вартості туру вказаної на сайті на обрану дату виїзду.Знижки для дітей на факультативні екскурсії, якщо бронюються туристичні послуги для родини* у складі:

- 2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) - дитина отримує знижку у розмірі 100% на факультативні екскурсії, які будуть в турі;- 2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) - одна дитина отримує знижку у розмірі 100% на факультативні екскурсії. Друга дитина отримує знижку у розмірі 50% на факультативні екскурсії вказані у програмі туру;

- 2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) - одна дитина отримує знижку у розмірі 100% на факультативні екскурсії. Інші діти отримують знижку у розмірі 50% (на кожну дитину) на факультативні екскурсії вказані у програмі туру.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується у турі.

У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

*Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі) - на період воєнного стану

ВАЖЛИВО:

1.Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!

Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його повною мірою, залишок коштів НЕ повертається.

2.Місця в автобусі розподіляються в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті.

3.Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.

4.Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

5.Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.

6.Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.

7.ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

8.УВАГА! ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТУР, АЛЕ ЗДІЙСНИТИ ОПЛАТУ ЛИШЕ КОЛИ ТУР БУДЕ ГАРАНТОВАНИЙ.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

1. При бронюванні туру просимо підписати Договір на туристичне обслуговування.

Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.

2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.

3. Інфолист та страхування.  Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс.

Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.

4. Розміщення в готелі.  При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD.

В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплату за номер SNGL. Вартість вказана вище. 

5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін.

Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи.

Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».

6.Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.

При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2-й день після підтвердження туру.

Схожі тури
Мікс вікенд : Будапешт + Відень
 • 6
 • 1015
 • 8
19.07.24 - 22.07.24 (3 активних дні)
02.08.24 - 05.08.24 (3 активних дні)
09.08.24 - 12.08.24 (3 активних дні)
16.08.24 - 19.08.24 (3 активних дні)
23.08.24 - 26.08.24 (3 активних дні)
06.09.24 - 09.09.24 (3 активних дні)
13.09.24 - 16.09.24 (3 активних дні)
20.09.24 - 23.09.24 (3 активних дні)
27.09.24 - 30.09.24 (3 активних дні)
4250 грн
Детальніше і замовити
Нове!
Тури на святаНоворічні та Різдвяні тури 2023
По тематиціТури на Новий Рік та Різдво 2023 ? Тури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюЗакордонні тури
За тривалістюТури на чотирі та більше днів
По сезонуОсінь Літо ? Весна ? Зима ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Італійський вікенд / Оксана

Суперовий тур,незабутні емоції та враження!все гарно організовано.прекрасне перезавантаження

27 березня 2024 12:12

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео