Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 3
  • 5135
  • 9

Коростень + Кам'яне село

17 жовтня 202017 жовтня 20201 активний день720 грн
Коростень + Кам'яне село
(25 голосів, в середньому: 4.3 з 5)

Весна - чудовий час для подорожей, коли все квітне і наповнюється пахощами квітів і так хочеться вирватися з гамірного мегаполісу!

Запрошуємо Вас у подорож до містечка Коростень - невелике, проте надзвичайно мальовниче містечко. В ньому є все: швидка й порожиста річка Уж, гранітні скелі, розкішні парки й фонтани, величні пам'ятники, що увічнюють багатющу історію міста. А під землею, у прохолоді ховається, колись надсекретний, об'єкт "Скеля".

Родзинкою туру є екскурсія до Кам'яного села - унікального природного об'єкта, який захований у глибині Полісся і громадським транспортом туди не дістатись. Місцевість унікальна тим, що тут на поверхню землі, прямо посеред лісу, виходять на поверхню величезні гранітні камені правильної форми(таких місць у світі лише декілька !!!).

Неповторна природа не залишить Вас байдужими !

Місця посадки на автобус

1-й день.

06:00
Виїзд з Броварів (Укртелеком)
06:15
Виїзд з Києва Ст. М. "Лісова"
06:45
Виїзд з Києва Ст. М. "Шулявська"

10:00
Прибуття до Коростеня.

Пішохідна екскурсія містом. Відвідаємо пам’ятник на місці, де 12 лютого 2018 року Тризуб було затверджено гербом України, пам’ятник залізничникам, пам’ятники деруну, князю Володимиру, Малуші, Малу, Ользі, фонтани…

Екскурсія до «Скелі». Колись, це був надсекретний об’єкт, командний бункер вирублений у гранітній скелі на глибині 25 м, готувався щоб прийняти Сталіна. Через секретність чудово зберігся (вентиляція, обладнання, побут…).

До речі, тут знаходиться найбільша в Україні колекція протигазів. А ще макети, документи, зброя, ростові фігури…

Екскурсія парком «Древлянський». Коростень, без перебільшення, українська «Санта-Барбара», де переплелися долі древлянських і київських княжих родів.

Дізнаємось хто така Малуша, ким доводиться легендарний Добриня князю Володимиру, хто врятував Ольгу, за що вбили Ігоря і як за це помстилася його дружина… На відміну від серіалу – це реальні історії кохання, зради, підступів, перемог…

Вільний час. Обід.

14:00
Виїзд до Кам’яного села
16:00
Екскурсія Кам’яним селом. Геологічний заказник місцевого значення «Камінне село» займає територію 15 гектарів.

Характеризується численними виходами на поверхню порід мореного типу і залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання прийняли форму сільських споруд: хат, сараїв, буд…

Зустрічаються й інші, не менш оригінальні утворення. Найбільш відомим є «Божий камінь». Коли йдеш босоніж Божими слідами, слід загадати бажання, яке, як говорять, обов’язково збудеться.

А ще можна перевірити ступінь грішності та спробувати протиснутися крізь шпарину між Божим та Диявольським каменями. Праведники проходять легко, грішники можуть застрягти.

Почуємо як місцеві легенди, так і наукові гіпотези про походження цієї дивної місцевості…

18:30
Виїзд до Києва.
22:30
Прибуття до Києва, Броварів.

У вартість входить:
  • Переїзд комфортабельним автобусом;
  • Екскурсія Коростинем;
  • Екскурсія Кам'яним селом;
  • Супровід керівника-екскурсовода групи по всьому маршруту;
  • Страхування пасажирів на час перебування в автобусі;
До вартості не входить:
  • Вхідний квиток до об'єкту "Скеля" - 25 грн.;
  • Обід - 90 грн.;

Проживання:

В турі ми відвідаємо: пам'ятки

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.

По тематиціТури на свята ? Тури вихідного дня ?
За географієюТури у Житомирську область
За тривалістюОдноденні тури ?
По сезонуОсінь Літо ? Весна ?
Тури зБровари, Київ

Відгуки до туру

Коростень и Каменное село - замечательный выходной! / Яна

09.05. У меня был День рождения. А так как впечатления и эмоции -самый лучший подарок, решила поехать на однодневную экскурсию в Коростень и Каменное село. День был очень интересным и насыщенным, наполненным мистическими древними историческими местами. Отдельное спасибо нашему главному экскурсоводу -Владимиру (и конечно всем, кто организовывал этот тур). Владимир не давал нам скучать ни минуты и всю дорогу рассказывал интереснейшие исторические факты. Ни один наш вопрос не остался без ответа. Так как я ездила в свой день рождения, то ещё и получила подарочек -скидку на следующую поездку. Было очень приятно!!!  Кто хочет полюбоваться красивыми древними историческими местами и узнать  о них много нового - очень рекомендую! Спасибо ТамТур за замечательный интересный выходной!

13 травня 2019 15:02
Я очень рада знакомству с ВАМИ!!!!!! / Анна

09.05.2019Коростень. Каменное село.Впечатления самые яркие!!!! Безумно понравилось !!!!! Это была моя первая поездка с ТамТур , и я просто в восторге!!!! Владимир, огромное спасибо, за Вашу работу!!! Дорога была интересной и незабываемой..... много интересных исторических фактов, за каждый правильный ответ - сладкий презент!!!! Так быстро и весело мы прибыли в замечательный город Коростень.... Сотни ярких фото, которые ты делаеш сколько надо, никто тебя не торопит и не подгоняет, что приятно удивило!!!!!! А потом то,что я так долго искала --Каменное село..... Описать сложно словами то, что испытывает человек,попадая в глубину леса.... Огромные валуны, напоминающие действительно старое украинское село.... хотите узнать больше - выделите один день, посете это затерянное место!!! Это того стоит... Здесь легенды и документальные факты тесно переплелись между собой.... А хотите проверить свои возможности на гибкость - пройти в расщелину камня? Я трусиха-боюсь в лифте ездить....а здесь ....полезла....

10 травня 2019 13:21
Супер тур в Коростень та Камене село 09.05.2019 / ОЛЕНА ТА МАРИНКА З БРОВАРІВ

Важко передати словами враження від Каміного села. Всі враження на рівні незабутніх емоцій радості, захоплення, подиву, гордості, здивування. Жодне фото чи відео не зможе передати справжніх почутів від відвідин цього, без перебільшення, чарівного місця. Навіть втома від важкої дороги відходить на другий план. Стародавній Коростень вразив своїм святковим виглядом, Тепле, затишне, чепурненьке містечко з давньою не простою історією. Справжне свято нам організував та провів пан Володимир 9 травня. Окрема подяка всім іншим організаторам та учасникам цієї не забутньої мандрівки. Рекомендую всім бажаючим.

10 травня 2019 11:25

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео