Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 5614
  • 1

Косонь

Відпочинок у Закарпатті — Косино — райське місце в Україні, Закарпатській області, Берегівському районі, вважається, що це найкращий сімейний відпочинок в Косино. Закарпатські ціни та гостинність Вас приємно здивують. Відстань до райцентру становить близько 20 км і проходить автошляхом Т 0707. Поблизу села розташований пункт контролю Косино на кордоні з Угорщиною. З угорського боку знаходиться пункт пропуску «Барабаш», медьє Саболч-Сатмар-Береґ, на автошляху місцевого значення у напрямку Ньїредьгаза.

Головною особливістю села є наявність біля його околиць декількох свердловин мінеральних термальних вод. Відпочинок у Закарпатті (Косино) позиціонує себе як оздоровчо-туристичний комплекс, і щорічно сюди приїджають тисячі людей для того, щоб оздоровитися.

Відпочинок у Закарпатті (термальні джерела). Власне зона відпочинку з гарячими джерелами знаходиться в дубовому гаю за 1,5 км від закарпатського села Косонь (Косино) поряд з угорським кордоном. Термальну воду видобувають із свердловин глибиною 1200 метрів. Мінералізація води становить 24%. Температурний режим води на виході становить 42 градуси.

Найкращий відпочинок Закарпаття — термальні води, самі цілющі води в Україні. Ця вода, за рахунок всмоктування в шкіру мікроелементів, які знаходяться в ній, лікує опорно-руховий апарат, ревматизм, хвороби нирок, артрит, радикуліт і навіть ожиріння. А ще — заспокоює нерви, підвищує імунітет і зміцнює організм. Саме тому термальний відпочинок на Закарпатті, а саме відпочинок в Косино обирають для оздоровлення.

Тур в Косино з Києва починається з західних красот та величної природи, огляду історичних та культурних пам'ятників, відомих замків, а потім ми приїджамо на відпочинок в Берегово (термальні джерела Закарпаття).

Найближчі тури 2

Закарпаття. Три дні в казці.
  • 26
  • 22380
  • 13
  • 4
(107 голосів, в середньому: 4.3 з 5)
16.09.21 - 20.09.21 (3 активних дні)
2800 грн
Детальніше і замовити
Нове!