Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1080
  • 1

Курортний комплекс «Воєводино»

Курорт «Воєводино» знаходиться в екологічно чистому місці в в Закарпатті. На 17 гектарах території, серед дерев, галявин та гірських струмків затишно розташовані готелі «Воєводино», «Маковиця» та «Магура», а також невеличкі котеджі, ресторани, SPA-центр з басейном та фітнес-залом, лазні, дитячий клуб, Кінний Клуб, ігрові майданчики, тенісний корт, спортивні майданчики, парк Шенборн та багато іншого.

У ритмі повсякденного життя важко буває знайти час, щоб зібратися всією родиною. Але коли ж ще бути разом, як не під час відпочинку — спільного сімейного відпочинку на курорті «Воєводино»! Персонал допоможе організувати Ваш день так, щоб ніхто з Ваших близьких не нудьгував ані хвилини. Дитячий клуб запропонує вашій дитині програму, що відповідає віку.

Але «Воєводино» — це не тільки сімейний відпочинок. Можливості курорту і наявність 2-х конференц-залів з обладнанням для синхронного перекладу, кімнати для переговорів, гала-тераса та лаунж-бар дозволяють проводити корпоративні заходи різного формату: виїзні конференції, інсентив-тури для співробітників, навіть міжнародні форуми.

Охочі до спорту та активного відпочинку теж знайдуть, чим зайнятися. Від прогулянок пішки закарпатськими лісами до екстремальних видів спорту, від міні-гольфу до пейнтболу — на кожен смак, вік та азарт!

На свіжому повітрі і апетит файний — тому у комплексі є 3 ресторани, лаунж-бар та барбекю-альтанки. Вам обов’язково сподобається українська кухня зі словацькими, угорськими та закарпатськими мотивами!

Повноцінний відпочинок на сучасному курорті неможливий без турботи про здоров’я і без догляду за тілом. Для цих цілей був створений SPA-центр, головне достоїнство! До Ваших послуг різноманітні косметичні та оздоровчі процедури, комплексні програми та досвідчені спеціалісти.

Приїжджайте до «Воєводино» в будь-яку пору року! Природа тут завжди прекрасна, повітря свіже, вода чиста, а Вас завжди раді бачити!

Джерело