Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 12
  • 1

Меморіальний музей-садиба Івана Семеновича Козловського

Музей, присвячений життю і творчості видатного українського співака Івана Семеновича Козловського.

Експозиція та фонди

Експозиція відтворює інтер'єр хати Козловських, в якому знайшли своє місце родинні світлини, особисті речі Івана Семеновича (оперні костюми, клавіри, книги з власної бібліотеки) та етнографічний матеріал. Особливе значення має рукописна та музична спадщина І. С. Козловського, зосереджена в музеї-садибі (зокрема, 25 листів повоєнного періоду, кіно- та відеоматеріали, раритетні аудіозаписи 1945—1975 років).

Парк

Був задуманий в 1960-ті роки та спланований І. С. Козловським разом з архітектором парків Я. Друцьким. В плані парк має вигляд хреста в терновому вінку (подібний до кельтського хреста). В його формуванні використано платани, липи, пірамідальні дуби, туї, айвові кущі. Частиною парка є яблуневий сад Олександра Довженка, висажений самим І. С. Козловським, а також його друзями, зокрема, Максимом Рильським, Павлом Тичиною, Олесем Гончаром тощо.

Джерело