Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 4
  • 2

Монастир Францисканців

Костел св. Франциска Асcізького і прилеглий до нього францисканський монастир - сакральний комплекс, розташований в Кракові на розі площі Усіх Святих і вулиці Францисканської. Церква, яка одною з перших у Кракові, була відзначена 23 лютого 1920 р. титулом малої базиліки. Потрійний санктуарій: Матері Божої Скорботної, Блаженої Саломеї (з династії П'ястів) і Блаженої Анелі Салави.
У своїй нинішній формі францисканська церква - це цегляна будівля. Вона складається з пресбітерія , трансепта і нави, а також 3 каплиць.

У червні 2015 року група дослідників Асоціації збереження пам'ятників "SAKWA" разом з археологами виявила раніше невідомі склепи під каплицею Страстей Христових. Георадарні вимірювання показали існування порожніх просторів під підлогою, що було підтверджено хорошими якісними записами, зробленими за допомогою ендоскопічної камери, введеної через отвори в підлозі. Дослідники нарахували близько двадцяти металевих і дерев'яних трун з шпильками в дуже хорошому стані. Георадарні дослідження свідчать, що під криптами може бути другий, навіть нижчий рівень.

Джерело