Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1103
  • 1

Монумент Вічної Слави

Монумент Вічної Слави, з якого видно весь Житомир, і парк, що розташований поруч, саме те місце, яке варто відвідати. У місцевих жителів існує цікава традиція — молоде подружжя після укладання шлюбу у РАЦСі вирушає до монументу, щоб покласти до підніжжя квіти.

Історія Монументу Вічної Слави

На честь 34 річниці перемоги у Другій світовій війні у Житомирі з’явився монумент вічної слави. Місце для пам’ятника обирали на підвищенні, щоб його було видно з усіх точок міста. 9 травня 1979 року відбулося урочисте відкриття. Архітектори Іванов та Ігнащенко із скульпторами Хусидом і Коломійцем створили 37 метрову колону циліндричної форми. Виконаний монумент із лабрадориту. Увінчана колона бронзовою скульптурою, що зображає воїна червоної армії, партизана і дівчину, які стоять спинами один до одного. У підніжжя монументу у п’ятикутній зірці горить Вічний вогонь. Вздовж широкої алеї, що веде до монументу, з боків розмістилися артилерійські гармати часів Великої Вітчизняної. Щороку 9 травня сюди сходяться ветерани, мешканці і всі небайдужі, щоб вшанувати пам’ять загиблим у запеклих боях. Навколо монументу розташований однойменний парк із оглядовими майданчиками і безліччю місць для фотосесій.

Джерело