Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 19
  • 1

Музей “Пива і самогона”

Ви ознайомитесь з пивною і самогонною частинами музею, різними експозиціями різноманітних форм і розмірів чани, казанки, пивні кружки, склянки різних часів — не тільки з інших країн, а й з глухих українських сіл - і невідомо,що цінніше. Також, передбаченаокрема екскурсія в пивоварню, де покажуть і розкажуть про процес виготовлення свого пива.
Нещодавно на Полтавщині двері для відвідувачів відчинив новий туристичний заклад – «Музей пива і самогону».

Розпочали наповнювати його у квітні цьогоріч, а повноцінно приймати гостей став у липні.

За цей час етномузей навідали туристи з різних куточків України. Отже, розповімо, що є в закладі, хто і навіщо створив його та як туди потрапити.Пивні кружки і склянки різних часів і з багатьох країн світу, апарати для виробництва пива і самогону, книги із цих тем, сировина, із якої народжувався пінний напій – усе це та багато іншого можна побачити в етномузеї.

Ідея створити музей визріла у Василя Кожана, полтавського ресторатора і пивовара, давно. Виношував її років 7, збирав експонати, об’їздив багато країн, де дізнавався про традиції пивоваріння та самогоноваріння. Деякі експонати люди самі приносили, знаючи пристрасть Василя Юхимовича до старовини та тематики.

Джерело

Фотогалерея музею пива і самогоноваріння на сайті.